Февруари бързо да минава, че през МАЙ ще ставам мама!(17 тема)

  • 11 295
  • 298
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 84
Добро утро и от мен

Мерси за кафето и закуската.Веднага се възползвах.

Още докато съм в кревата и се разсънвам,вече огладнявам.   Embarassed  Добре че само 3 кг съм наддала.

МУШМУРОЧЕ ,моля да ме извиниш.

Записах се вчера в темата,но не те поздравих за темичката ни. СУПЕР е    bouquet

afinora ,не чакай вечерта да питаш в ЖК за настинката,ами започвай нещо хомеопатично- ОСЦИЛОКОЦИНУМ,няма да ти навреди.


Момичета ще впиша един сайт на колички КЕНГУРОО.

МОЛЯ ВИ ,кажете някой ползвал ли е и как му се струват на пръв поглед.

http://www.cangaroo-bg.com/bg/sub.html

с кликване на всяка малка снимка на количките излиза подробно описание и допълнит.снимки.

# 31
  • Мнения: 48
   Добро утро и от мен МАЙЧЕТА !!!   bouquet

Мушмороче - БРАВО МИЛИЧКА  Hug, отново си се справила страхотно.
mutzunkata - мерси за кафенцето. Страхотно е.

Аз да ви кажа го закъсах много с хемороиди. Зверски болки вече 3 дни. Нито мога да ставам, нито да сядам. Всяко движение ми е свързано с големи усилия и страшни болки. Мажа се с един мехлем от аптеката и един друг, направен от бабата на мойта прятелка. Казва, че много помагал. Ама да видим...... newsm78.   Дано не ви се случва. baby_neutral

Иначе с бебо всичко е наред. Вече сме 887 гр. В нормите е и се развива добре. Рита ме много.  newsm19

Това е от нас за сега. Лек ден и успешна седмица изпълнена с много усмивки.  newsm51

# 32
  • Мнения: 258
Онче, ние имаме столче за кола на Кенгуру и е страшно качествено и удобно, материята е страхотна. Предполагам, че и количките са толкова качествени, поне изглеждат много добре.  Peace На мен ми допадат моделите Extravagance и Exclusive. Единственият недостатък за който аз знам е, че са тежички ...

dodolinca - за хемероидите - прави си промивки сас смрадлика - мен те ме оправиха! Дано по-скоро се оттървеш от таз гад, че знам какъв ужас е  ooooh!

 Hug

# 33
  • Мнения: 207
И аз за количка се замислям за Кенгуру или Чиполино,че са ми по по джоба,май Кенгуру са по-здрави и удобни,поне до този извод стигнах изчитайки темите тук.Чудя се между Даяна и Виктория  newsm78

Нещо много лошо спя последните дни,до късно будувам и не ми се спи,като легна се въртя,тъкмо се унеса и бебка ме срита и айде пак се разсънвам,освен това вече 2 пъти скачам посред нощ със схванат крак - пръстите са изпружени и адска болка и трябва да чакам да отмине спазъма.Някой имал ли е такива проблеми?Направо ходя като вампир с едни торбички под очите  Mr. Green

# 34
  • Мнения: 231
Здравейте майски майчета,
След като пропуснах няколко темички, сега бързам да се запиша. Вече съм в отпуска. Взех си полагаемата за цялата година - 25 работни дни. След това излизам в болнични и така... Ще мога по често да пиша.   bouquet

# 35
  • Мнения: 1 492
Привет и от мен. Страхотна темичка, както винаги  bouquet

Девойки, искам да ида във Втора градска на 3Д, за да видим пола, че ако чакам моята доки да го види, ще е чак като родя ooooh! Та въпроса ми е, дали е нужно предварително записан час или си отивам направо. Надявам се, там да не е като във Фемина, да чакам по един месец да ми дойде реда.

# 36
  • София
  • Мнения: 376
Аз също съмсе спряла на Кенгуру  един модел, ама още не сме го виждали наживо Mr. Green  - Excess-a newsm78, иначе в събота гледахме Моби Косато  http://www.cosatto.com/mobi.asp?pcatid=1&psubcatid=107,  и да ви кажа изглежда много добре, лекичка, удобна, абе направо се влюбих в нея Heart Eyes, ама малко скъпичка излиза, но гаранцията и е 3 години Peace, Кенгуру незнам каква гаранция дават newsm78

# 37
  • Варна
  • Мнения: 43
Здравейте МАЙчета!!! Hug

Айде и аз на кафе при вас.
За хемороидите те от какво точно се получават? newsm78 Да не е когато не се ходи често до тоалетна или друго, защото моя доки ми изписа лекарства за ходене до тоалетна и ми каза да се следя редовно. Ако има нещо - веднага да пия.
Oncheto май и аз вече почнах да се отказвам от скъпи колички. От тези на Cangaroo ми хареса Extravagance, ама колко кг тежат знаеш ли? Във Варна най-много мами са с Чиполино или Кенгуру.
Да споделя тази сутрин ми се обади майка ми по телефона и беше много ентусиазирана и говореше на висок глас. Когато тя говореше, бебо много се вълнуваше и ми хвърляше големи ритници. Като затворих телефона, спря да рита. На вас това случвало ли ви се е?
Камелия ако както във Варна - веднага влизаш. Но ако имаш телефон, може да се обадиш за всеки случай. Върви, много е хубаво  newsm76

# 38
  • Мнения: 84
jerry ,и аз съм раздвоена м/у КЕНГУРОО И ЧИПОЛИНО.
Попаднах на сайта МАМА И БЕБЕ и там доста хвалят КЕНГИРОО ,ама много тежки и те споделят ,че са. По 15-16 кг само количката.ами и бебето? Аз имам да изкачвам стълби докато стигна до асансьора ни.И качването по-устойчиво,ама слизането   newsm78
А ЧИПОЛИНОТО,тази дето я харесахме сега е 590 лв,ама с много допълнителни неща.
Незнам.

Между моделите ДИАНА И ВИКТОРИЯ,аз бих избрала ВИКТОРИЯ  защото е с цяла дръжка,а не 2 отделни.
Имаме една комшийка,тя за какво си купи количка незнам,детето е толкова ревящо и пищящо,че излизат с количка и го пребира гушнато под мишница и едвам бута количката с 2-те отделни дръжки.,
ако е една цяла май е по-добре

На мен ми допадат моделите Extravagance и Exclusive. Единственият недостатък за който аз знам е, че са тежички ...


И аз така подочувам

Orchidee® ,количката която си показала е супер,но моя мъж е против ТРИКОЛКИТЕ.Били неустойчиви,щяла да се обърне наша бебка.Ако предното колело-единичното се запре в някое паве или дупка,обърнала се количката,детето и аз върху тях ще се приземя.
ТаКА си ни представя.   Grinning
Иначе е супер и тези ТРИКОЛКИТЕ на Кенгуроо са хубави


nuncheto,15-16 кг тежат

ОООО ЗАБРАВИХ ДА ПИША

в мненията който четох в МАМА И БЕБЕ се оказват,че кенгурооо са китайски и складовия магазин-централния е на Илиенци.
А в сайта са дали на Сливница някакъв базар мисля,че беше

А ЧИПОЛИНОТОСамо алуминиевата конструкция е Китайска,кошовете и плата Италянски,а се сглобяват в Пловдив

Мамите от Пловдив може ли да проверите в централния магазин как вървят цените.

И най-вече на МОДЕЛ ДЖЕМА?

Последна редакция: пн, 11 фев 2008, 10:48 от oncheto

# 39
  • София
  • Мнения: 376
oncheto , там има базар аз го знам, но не пише дали има и магазин, къде е на Илиенци  е магазина на Кенгуруто newsm78

# 40
  • Габрово
  • Мнения: 12
Привет и от мен!
Мушмуроче благодаря за хубавата темичка!   bouquet
Аз да ви се оплача, от 2 дни пак ми се гади и повръщам, тъкмо бях спряла за известно време, аман вече  Sad

Дано по-скоро ми намерят заместник за да се отдам и аз на почивка и ходене по магазините  Wink!
Лека и приятна седмица на всички работещи и неработещи майчета!

# 41
  • Мнения: 73
Честита нова темичка , супер е както винаги!
Аз току що се бях на преглед, доки каза че е момиче stork-girl  newsm44и друго ми каза че върви няколко дена напред с развитие, с 10-тина дена избързва. Сега се шегуваме с таткото каква ще е тази едра госпожица newsm12.
И аз все още ходя на работа , но смятам от началото на март да изляза в отпуск или болнични и да си почивам вече в къщи.
За количките и аз съм се спряла на Чиполино или Кенгуро. Но като се роди бебка токава ще реша точно каква.
Лек ден на всички  smile3525

# 42
  • Мнения: 207
На Кенгуру Даяна е 9.5кг мисля,а Виктория 10.5кг,така че са сравнително по-леки от другите им модели.А за гаранцията зависи от магазина - в единия ми казаха 6мес,в друг - 1г.

# 43
  • Мнения: 559
Здравейте майчета! Аз да кажа за количките, понеже в повечето блокове има стълби преди асансьора. Като извеждах племеницата ми, нейната количка беше триколка с големи гуми и много тежка. Та и на слизане и на качване ставаше само на задните две гуми, за да стои права количката. Не е проблем, стъпало по стъпало, без чужда помощ. Никога не съм я вдигала, то беше невъзможно.
Със сигурност с цяла дръжка е по-удобно!
А за мамите с малки дечица -  видях онзи ден една мама, не разбрах с каква количка е, но бебчето си спеше в нея, а отзад имаше между задните колела някаква приставка и там стоеше баткото  Grinning
Между ръцете на майката си се возеше прав, ако ме разбрахте? Изглеждаше удобно.
За схващането на краката - случва ми се от няколко месеца. Като ми се схванат пръстите, не мога да ги оправя, но ако е пръсеца правя контрашпиц и се оправя веднага  Mr. Green иначе се случва по няколко пъти на нощ  Sick

# 44
  • София
  • Мнения: 376
Мами, да ви питам мислите ли да ходите на Дни на отворените врати newsm78?

Общи условия

Активация на акаунт