Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

  • 10 фев. 2008, 18:21 ч.

може ли да се случи така от вит. С

  • 821
  • 10
  •   1
Отговори
  • софия
  • Мнения: 634
Искам да питам някой имал ли е подобен случай - на 28 януари ми дойде мензиса и продължи до 2 февруари. На 8 се появи леко зацапване. По това време взимах витамин С в огромни дози - 1000мг.дневно, защото бях с бронхет. Гинеколога ми каза, че организма не се е изчистил вследствие на в. С. Но аз се притеснявам пак. Случвало ли ви се е подобно нещо?

# 1
  • Мнения: 9 817
Да само че, като съм пила Vitaral. А също и като съм била по-болна.Все пак се консултирай с гинеколог.

# 2
  • София
  • Мнения: 9 959
щом той е казал така,значи е така.........(на моето мнение ли ще разчиташ Wink)

# 3
  • Белгия/София
  • Мнения: 27 527
Не. Аз знам, че от вит Ц закъснява, даже може да се пропусне. Но не и да дойде пак. Но щом гинекологът казва така, тогава всичко е ок  Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 107
Здравей, не ми се е случвало такова нещо само искам да вметна, че 1000мг въобще не са огромни дози, така че едва ли пирчината е във витамин С. Аз разбира се не съм лекар и просто си казвам мнението. Успех и не се шашкай  Hug

# 5
  • София Pavlovo
  • Мнения: 403
щом той е казал така,значи е така.........(на моето мнение ли ще разчиташ Wink)
  202uu

# 6
  • Мнения: 5 624
Здравей, не ми се е случвало такова нещо само искам да вметна, че 1000мг въобще не са огромни дози,   Hug
Така е .Пък и нали вит.Ц не се задържа в организма.

# 7
  • На шестото небе
  • Мнения: 1 197
Една моя позната взимаше витамин c ,за да и спре по бързо цикала

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 558
Възможно е,вит.С спира кръвотечението Peace

# 9
  • Мнения: 1 904
Здравей, не ми се е случвало такова нещо само искам да вметна, че 1000мг въобще не са огромни дози, така че едва ли пирчината е във витамин С. Аз разбира се не съм лекар и просто си казвам мнението. Успех и не се шашкай  Hug
Peace

# 10
  • Мнения: 1 250
Аз бих потърсила друго мнение. Нито това могат да се нарекат "огромни" дози вит. С, нито би трябвало вит. С да има подобен ефект. Стискам палци всичко да е наред!!!   bouquet

Редакция на ключовите думи на тема





Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт