Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

софия

Искам да питам някой имал ли е подобен случай - на 28 януари ми дойде мензиса и продължи до 2 февруари. На 8 се появи леко зацапване. По това време взимах витамин С в огромни дози - 1000мг.дневно, защото бях с бронхет. Гинеколога ми каза, че организма не се е изчистил вследствие на в. С. Но аз се притеснявам пак. Случвало ли ви се е подобно нещо?
Цитирай

Да само че, като съм пила Vitaral. А също и като съм била по-болна.Все пак се консултирай с гинеколог.
Цитирай

София

щом той е казал така,значи е така.........(на моето мнение ли ще разчиташ Wink)
Цитирай

Белгия/София

Не. Аз знам, че от вит Ц закъснява, даже може да се пропусне. Но не и да дойде пак. Но щом гинекологът казва така, тогава всичко е ок  Peace
Цитирай

София

Здравей, не ми се е случвало такова нещо само искам да вметна, че 1000мг въобще не са огромни дози, така че едва ли пирчината е във витамин С. Аз разбира се не съм лекар и просто си казвам мнението. Успех и не се шашкай  Hug
Цитирай

София Pavlovo

щом той е казал така,значи е така.........(на моето мнение ли ще разчиташ Wink)
  202uu
Цитирай

Здравей, не ми се е случвало такова нещо само искам да вметна, че 1000мг въобще не са огромни дози,   Hug
Така е .Пък и нали вит.Ц не се задържа в организма.
Цитирай

На шестото небе

Една моя позната взимаше витамин c ,за да и спре по бързо цикала
Цитирай

Пловдив

Възможно е,вит.С спира кръвотечението Peace
Цитирай

Здравей, не ми се е случвало такова нещо само искам да вметна, че 1000мг въобще не са огромни дози, така че едва ли пирчината е във витамин С. Аз разбира се не съм лекар и просто си казвам мнението. Успех и не се шашкай  Hug
Peace
Цитирай

Аз бих потърсила друго мнение. Нито това могат да се нарекат "огромни" дози вит. С, нито би трябвало вит. С да има подобен ефект. Стискам палци всичко да е наред!!!   bouquet
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.