Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Благотворителност
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 122 отговора

Здравейте мили мами!!!!!!!!!Много рядко ми се налага да пиша тук.МОля само за малко помощ или ако може да ми обясните,защото това  е единствения начин.Ето я тъжната история:
Имам приятелка,която има 3 деца на 14,11 и на 2г.Знам много и е трудно,но се случи нещо много лошо.Понеже мъжът и пътува по корабите от много години,и така преди 3 месеца се качи на поредния контракт.Преди 2 седмици,и се обаждат от кораба и и съобщават че мъжът и се  е самоубил,като оставя сама жената  с  3 деца,и кредит,който трябва да изплаща за 20 г.Няма да ви занимавам  с тия неща,просто искам ако някой има  идея за какво иде реч.Иска ми се и помагаме  с каквото можем,но не съм наясно специално за тия благотворителности.НЕ СТАВА ВЪПРОС ЗА ПАРИ.Искам поне  с някакви дрешки да  я зарадвам поне за малкия.ще чакам отзивите Ви за това къде да се обърна.Понеже тя няма възможност да плаща нет,аз пиша от нейно име и искренно Ви благодаря.Знам че  ще се намерят добри хора.!!!!!!!!!!!!!!Ако някой може да помогне нека ми пише на лични!.Благодаря Ви!!!! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Embarassed       
Цитирай

Варна

Tова, което се е случило е ужасно и много съжалявам  Crying or Very sad
Тук има много хора, които са готови да помагат. Дрешките мисля, че не са проблем. Проблем ще е кредитът и това дали ще може да издържа сама децата - сметки, храна...
Добре е напърво време да напишеш размерите на децата за дрехи и обувки и пол, разбира се.  И... трябва да имаш адрес, на който да се изпращат нещата, телефон за връзка. Тези неща на лична ще ги даваш Wink
От къде всъщност е семейството? Майката работи ли, работила ли е? За какво е кредитът? Напиши по-подробно за семейството  Hug А ако може и майката да се включва от време на време ще е добре   bouquet
Кураж!!!
Цитирай

Голямата е на 14г.1,68 висока,носи обувки 38/39 номер,около 40кг
По малкия е на 11г.1,64 висок носи обувки36/37 номер,около35кг.
Най-малкия е на 2г(ненавършени),носи 22 номер обувки
Това знам като инфо за сега.Ако науча нещо друго веднага ще пиша.ЕДНО ГОЛЯМА БЛАГОДАРЯ НА ВСИчКИ!!!!!!!!!!! 
Цитирай

По принцип майката няма как да се включи,понеже няма възможност да плаща нет.Няма време да се занимава  с такива работи  аи не и е  до това  в момента.Кредита  е чрез ипотека за апартамент.Ако има някой да пише на лични.Благодаря Crying or Very sad
Цитирай

София- павлово

MMka като си ходиш до Варна не може ли да видиш от какво се нуждае семейството
Цитирай

София- павлово

Теди ето тук има повече подробности http://www.prodavalnik.com/forum/index.php?topic=5832.0
izgarq6tata след като майката не може да влиза, може ли ти да какзваш какво е изпратено и от какво има нужда, да не я затрупваме с блузи а да няма панталони за децата

и Теди ако може да се види с жената, нали е от Варна или аз греша
Цитирай

casa solare

Здравей и тук izgarq6tata, записвам се да следя темата
Цитирай

ок,няма проблем,който иска може да се види  с нея.Dencho,благодаря ти! Embarassed
Цитирай

За сега са изпратени малко дрешки,и обувки.Ако има някой спортни екипчета,дънки също.ще ви известявам постоянно като се появи нещо Embarassed
Цитирай

на правилното място, в точното време

Приготвих дрехи за нея.Дънки и екипчета за кого? За малкия ли? За другите две деца също приготвих някои неща  newsm78
Цитирай

Приготвих дрехи за нея.Дънки и екипчета за кого? За малкия ли? За другите две деца също приготвих някои неща  newsm78

Ravia,Благодаря ти! EmbarassedЗависи колко е голямо,той малкия  е най добре да намаже,големите са по претенциозни,няма проблем на който стане Peace
Цитирай

Нови Искър

а кредита с ипотека не е ли със затсраховка живот бе мамка му, как ще се справи тая женица ooooh!
имам дрехи за малкото ще пратя
Цитирай

а кредита с ипотека не е ли със затсраховка живот бе мамка му, как ще се справи тая женица ooooh!
имам дрехи за малкото ще пратя

Да кредита е с/у ипотека,А застраховката не поема,когато е при самоубийство,за съжаление!!!!!!!!!! Embarassed Rolling Eyes
Цитирай

Нови Искър

а сигурно ли е, че е самоубийство......
леле много скапано ми стана........ще помогна с каквото мога Confused
Цитирай

Pyce

Съжалявам за семейната трагедия,която е сполетяла приятелката ти.... Sad

Има ли и близки на които може да разчита?
Или е съвсем сама?  Confused

Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 122 отговора