Норвежки моми -20 тема!

  • 14 898
  • 295
  •   2
Отговори
# 15
  • в света на неограничените измерения
  • Мнения: 254
Здравейте дами от Норге,
реших да "побутна" малко темичката ви
с  един фоторазказ за Норвегия от
любимия ми форум за пътешествия

http://forum.all.bg/showflat.php/Cat/0/Number/1848696/an/0/page/5/vc/1

P.S. Чудя се дали някоя от вас не е автор
на този пътепис.

Приятна вечер на всички!!

# 16
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
ООО, Сватя, да ти е честит рождения ден, много приятно мигове да изживееш тази година  Hug

Бебчо, честит първи рожден ден на вече порасналата ти рожба, да е много здрав и умерено палав. Леле кога мина една година  ooooh!

vanvel мерси за линкчето. беше интересно, най- много ме накефи легендата за Хулдра.

Гисмо нека оплътнят колета добре, да не се джангъркат нещата много, с хартия може и да пишат че са книги или бебешки дрешки. Един чалъм- нали си от Варна. Нашите ми пращат колетите през Аксаково. Там не проверяват. Нека ваште отидат в аксаковската поща и ти го пуснат от там, че тия във Варна са големи кощтрамби  Close

# 17
  • Мнения: 3 674
Хади да се нанижа и аз с поздрав за наша Марйо.... Hug Мила дружке Марйо...ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!

С пожелание за всичко най-хубаво  в живота за теб и твоето семейство!!!



[/b]

# 18
  • Мнения: 3 674
Здравейте дами от Норге,
реших да "побутна" малко темичката ви
с  един фоторазказ за Норвегия от
любимия ми форум за пътешествия

http://forum.all.bg/showflat.php/Cat/0/Number/1848696/an/0/page/5/vc/1

P.S. Чудя се дали някоя от вас не е автор
на този пътепис.

Приятна вечер на всички!!

Леле vanvel...много е интересен  е пътеписа на тази мацка... Heart Eyes
Благодаря ти че го спедели с нас... Hug

# 19
  • Мнения: 72
4естит рожден ден на Марйо   party023 и на малкия Иван на беб4о !!!  newsm38 

Аз отдавна не съм писала, но следя темите Laughing. С този нов комп. не мога да си намеря някои бг букви  Embarassed  4ета, 4е и други са с нови компютри  някой да помогне  Rolling Eyes


# 20
  • Мнения: 244
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МАРЙО НЕКА ЗА НАПРЕД БЪДЕ В ПЛЕН САМО ОТ ДОБРАТА СТРАНА НА ЖИВОТА И ДА МУ СЕ НАСЛАЖДАВА С ПЪЛНИ СИЛИ  Hug  bouquet
НА БЕБЧО ИВАН НА БЕБЧО ЖЕЛАЯ БЕЗГРИЖНО И РАДОСТНО ДЕТСТВО И УСПЕХИ ВЪВ ВСИЧКИ НАЧИНАНИЯ КОЙТО МУ ПРЕДСТОЯТ   bouquet  bouquet  bouquet
Бобченка-ама има един "проблем"-аз си знам какъв съм карък и искам всичко да е легално-че иначе изгоря колета  ooooh!-та за това исках да знам дали имат някакви закони и забрани за колетите тук  Outta Joint Laughing

# 21
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
 Няма проблем. На мен досега са ми пращали и ми пращат от лекарства, до ракийка, през суджуци  Laughing Всичко ми е стигало  Peace

# 22
  • Мнения: 250
Бобченке, и ти ли неспиш по нощите?

# 23
  • Мнения: 250
Като си ходиш във Варна някой ден мини през Шумен на гости.

# 24
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
ами нещо не ме лови сън напоследък. Вампирясвам  Twisted Evil

За гостито- ще го уредим някак  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 977
бебчо, честит ти рожденник! Да ти е жив и здрав и да се радва на безгрижно детство!

Марйо, честит рожден ден и на теб!  newsm59
Бъди жива и здрава и все така хумористично да гледаш на нещата, които не ти харесват в Норге!

Родена си ден след мен!... Wink


Та по този повод и аз да ви почерпя виртуално!   party023

Последна редакция: вт, 12 фев 2008, 09:53 от mishelle

# 26
  • Мнения: 1 294
Честито на бебчовото чедо и на Марйо рождените дни... Да са живи и здрави и с късмет  Hug

ванвел, моля, моля, хич не се опитвай да интригуваш народа тук с разни ми ти там гледки и разкази за пътешествия из Норвегия, ама ха, не знаеш ли че цел номер 1 на темата тук е да не харесваме никой и нищо... а? А, ааааа...  Wink Ако имаш разказ за некадърни доктори и нелюбезни хора пак заповядай... инак....  ц Naughty

# 27
  • Мнения: 244
Добро утро момичета  Hug
MISHELLE ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН СЪС ЗАКЪСНЕНИЕ ЗДРАВЕ ЩАСТИЕ ЖИВОТ И ВИНАГИ УСМИХНАТА  Hug  bouquet

Бобченка ех чудя се дали да рискувам та че знам ли какво ще стане ако го отворят тука за проверка - то май докато се наканя аз ще си отида да България  Joy
Вчера забравих да благодаря за пожеланията за успех за работа- но уви късмета не дойде с мен-няма да ви кажа колко съм разочарована от отношението на жената от компанията където ходих,нагледах се на лицемерие и 100 лъжи за 5 минути-ама няма как да го обясня тук . . .
Но не се ,отказвам и днес пак ще ходя,дет вика моя Заради това че може да им писна че ги посещавам може и да ми дадат работа за да се оттърват от мен  Laughing

# 28
  • Мнения: 1 294
Гизмо, я сподели, каква работа търсиш? Какво предлагаш? Научи ли норвежки гладко?
Какво ти казаха? Защо реши, че е лъжа?

# 29
  • Мнения: 1 062
Добро утро.
mishelle , честит ти рожден ден на патерица  bouquet Как се чувства половинката ти тук?
GisMoLiNa, личните ми впечатления за колетите ( и писмата) са че ги отварят/спират избирателно. Иначе за работата и аз да питам като palachinka  Blush Без език не е лесно да намериш 1та си работа тук. После като имаш препоръка от норвежки работодател е по лесно. Не разчитай само на една компания.
Аз определено съм на път да се разболея Sad Сутринта се събудих рано рано от болки в гърлото Sad

Общи условия

Активация на акаунт