Нагласен ли беше Танцувай с мен 2 според вас?

  • 4 922
  • 69
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 274
Не зная дали е бил нагласен,но според мен Петя Хлебарова си заслужи наградата.     Party

# 16
  • Варна
  • Мнения: 567
Не знам нагласен ли е бил финалът. Петя Хлебарова определено има талант, танцува добре и заслужаваше да спечели.
Но аз лично имам съмнения, доколко беше реален, защото системата им не ми прие СМС-а. Беше си пуснат в редовните 15 минути, а доста по-късно ми отговориха, че конкурса им приключил.
Та така де, определено не издържаха на наплива от СМС и в тази връзка не е ясно, къде точно е истината.

# 17
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
От целия конкурс гледах само финала. Абсолютно не съм била предубедена към някой, не съм имала фаворити, не знам цялостно кой как танцува от участниците.
Впечатли ме силно танца на Петя. Никой от останалите участници не успя да й стигне нивото според гледащите в къщи - аз, мъжа ми, свекърва ми и големия ми син. Единодушно всички пуснахме гласове за нея след края на танците.

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 213
Не съм го следила целият конкурс, но ми стана мъчно, че Борислав загуби само с една точка, а за последният си танц получи две петици ако едната беше шестица...

# 19
  • София
  • Мнения: 352
Не мисля,че е нагласен!Все пак победител може да е само един,а наистина доста хора са гласували за Петя.А комисията даваха приблизително еднакви оценки,нямаше как да дават само шестици.Според мен зрителите решиха всичко.

# 20
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Незнам дали е бил нагласен,но победител според мен трябваше да е друг.Петя на мен не ми харесваше..
Това е просто смешно! Щом на теб не ти е харесала, не трябва да е победител. Много насериозно се взимате newsm78
Естествено, че не е нагласено. При тази конкуренция мисля, че това е логичния завършек. А за самочувствието на Петя мога да кажа, че тя просто си е такава, нахакана и самоуверена. Виждала съм я на басейна, действаше всички момчета, караше ги да правят коремни, лицеви, въобще такова си е момичето. Евала!

# 21
  • Мнения: 295
Незнам дали е бил нагласен,но победител според мен трябваше да е друг.Петя на мен не ми харесваше..
Това е просто смешно! Щом на теб не ти е харесала, не трябва да е победител. Много насериозно се взимате newsm78
Естествено, че не е нагласено. При тази конкуренция мисля, че това е логичния завършек. А за самочувствието на Петя мога да кажа, че тя просто си е такава, нахакана и самоуверена. Виждала съм я на басейна, действаше всички момчета, караше ги да правят коремни, лицеви, въобще такова си е момичето. Евала!

Щом е просто смешно -Хайде да се посмеем дружно!!  moresmile

Последна редакция: вт, 12 фев 2008, 07:04 от Мейпъл

# 22
  • Мнения: 229
Не съм следила конкурса внимателно, не гледах всички танци, но и моето впечатление е, че имаше нещо нередно. Още в някое начално предаване ми стана странно, че все говореха за Петя, Слави много я закачаше и затова я гледах специално. Личното ми мнение на непрофесионалист е че нещо не й достига за да е изключителен танцьор, не мога да определя какво точно.
Останах с впечатление, че наистина е нагласено.

# 23
  • Мнения: 220
Аз също мисля,че е нагласено. Имаше доста по - талантливи от Петя!!!!!

# 24
  • Мнения: 3 153
Не знам дали е нагласен, само мога да споделя мнение, че Петя Х. 'ич не ми хареса. Според мен е твърде висока за добра танцьорка и това се отразява в движенията й и изглежда доста некоординирана..... Аз бях за цигането, мноооого беше добър:)
Забелязавам едно-българинът винаги избира най-красивите, не най-добрите. Както и сега-най-добре изглеждащата девойка и най-хубавичкият младеж бяха на челните позиции.......това е мнооого жалко

# 25
  • Мнения: 480
Изобщо не се взимам на сериозно, просто смятам, че този конкурс беше поредния фалш в нашата държавица!
По отношение на Петя, ами просто не мога да разбера какво и беше хубавото на нея в танците newsm78 Некоординирани движения и малко кобилеста и това , че Слави я лансира от самото начало си е истина!Не бъдете толкова лековерни да мислите, че зрителя е решил всичко!Аз принципно мога да се ангажирам с професионално мнение и определено твърдя, че Петя Хлебарова изобщо не може да се похвали със невиждан талант , както я изкарваха!И защо не ми приеха смс-а, като гласувах, а предната вечер го приеха без проблем??? Така, че мили момичета и момчета, не се заяждам и не ми пука за Петя, но ми писна да ни правят на глупаци и то точно Слави, моийто все се бие в гърдите колко е честен с публиката си и как всичко е коректно! Помислете как аджеба за 17 години Петя е достигнаа до съвършенството, което и преписваха!Айде да си имаме уважението! #2gunfire

# 26
  • Мнения: 116
За мен също този конкурс беше нагласен. Когато Петя Хлебарова спечели конкурса онзи от яхтения клуб каза, че яхтата си е била правена за нея . Имаше много много по талантливи от Петя, незнам какво и харесаха, мен лично с нищо не ме впечатли. Журито за мен беше под всякаква критика - какъв е Росен Петров - сценарист  или този Памбос Мамбос дошъл от някъде си някакво танцьорче и вече голям професионалист или пък Стефка Райкова танцувала незнайно кога? Какво разбират те от танци. Гледала съм малко от предаването "Мислят си че могат да танцуват" там в журито участват хора които професионално се занимават или са се занимавали с танци. Да бяха поканили Нешка Робева, Лили Игнатова или някои републикански шампиони по танци.

# 27
  • Мнения: 3 622
Незнам дали е бил нагласен,но победител според мен трябваше да е друг.Петя на мен не ми харесваше..

 Peace
Мисля, че имаше и по добри от нея

# 28
  • Мнения: 878
за това дали конкурса е нагласен незнам,но знам със сигурност,че яхтата не е правена за Петя.Момчето беше притеснено от камерите,а и онзи изобщо не му задаваше адекватни въпроси,какво искате да каже.....Който и да беше щеше да се каже,че яхтата е правена за него,нали е неговата награда....
И това не е яхтен клуб,а фирма за продажба и поддръжка на яхти.Предаването се излъчваше от шоурума им.
Пък за победителя,аз исках да е Мирослав - страшно е талантлив ,нищо ,че е ром,...тук някой се беше изказал че понеже е циганин и не трябвало да печели,що за елементарен расизъм незнам....

# 29
  • Мнения: 9 865
Щеше да е нагласено, ако беше спечелила Нели. Според мен нямаше кой знае какви умения и пластичност. Само едната и селска еротика. Нямам нищо против Петя, симпатична ми е. Не, че ми е работа, но да подариш яхта на един обикновен гражданин е живо наказание. Кой може да си позволи такова чудо?!  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт