За Депакин-а

  • 1 652
  • 3
  •   1
Отговори
Здравейте, момичета! bowuuМоля кажете ми какви са страничните ефекти от Депакин-а.

Последна редакция: пн, 11 фев 2008, 10:44 от ивелина

# 1
  • Мнения: 95
Здравей,Ивелина.Няколко пъти ставаше дума за Депакин във темата за епилепсия.Ако искаш прочети там.Дъщеря ми пи 1година депакин хроно.Страничните действия бяха доста и затова го сменихме.Най-напред започна много да й капе косата,после -тремор на ръцете,повече й се спеше и страшно много напълня,около 20кг за тази 1 година.Но на всекиго действат по различен начин и не е задължително да се проявят и при вас.Иначе като изключим тези нежелани ефекти ,лечебното действие беше добро,ЕЕГ-то е мн добро,няма тикове и припадъци.Та,както  се казва,преценете полза-риск.Вие по какъв повод ще го пиете.

# 2
Здравей,mam4eto fut !Благодаря за инфото.Моята дъщеря е на 10 г.и припадна от седнало положение.ЕЕГ-то в ляво не е добре и първата невроложка, при която ходихме, ми го изписа Бях чела някъде,че има обратно действие и много странични ефекти и затова реших без да съм минала през кардиолог и ядрено-магнитен резонанс да не го давам.Но сега се налага да чакам за ЯМР и започвам да се притеснявам дали не правя грешка като чакам Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 95
Не зная дали тук няколко дни са от значение .Колко време трябва да чакате до изследванията?Дъщеря ми направи припадък през март,но от небрежно отношение на първия невролог,при когото отишла,започнахме изследвания през юли и лечение в началото на август,2006.За сега лечението върви добре,като сменихме лекарството ,започнаха да се нормализират и другите неща-кг,косопада,треперенето.Желая ви добри резултати от изследванията  и успешно лечение.За съжаление идват такива тежки моменти в живота на човек,но дай Боже да минават по-леко и бързо.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт