Втора МАРТенска принцеса има тука,пожелаваме и здраве и сполука!

  • 9 075
  • 296
  •   1
Отговори
# 75
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Здравейте, писателки  Laughing
Тук съм, не ме мислете! Аз дъщеря си я преносих с 3седмици, сина ми го извадиха със секцио 3дни преди термин - аз съм към последните, не бързам  Laughing
Аз също се притеснявам за Виза, някой ако има личен телефон - нека й звънне!
Честито на Славундера! Здрава и красива да расте принцеската й!

# 76
  • Мнения: 48
Ето, виждам, че и при Цвети не излиза линка към конкурса, но не разбирам защо  newsm78

Забравих да ви кажа какво стана в събота. Започна много да ме боли корема и същевременно да се втвърдява. Много се изплаших, че ще родя същия ден, но си полегнах за малко и ми мина. От тогава насам корема ми е твърд доста често. Снощи го усещах така цяла нощ, не можах да спя и ставах до тоалетната през 15 минути

Много благодаря за гласовете ви  Hug

# 77
  • Мнения: 18
Хайде, и аз се отчетох в конкурса.

# 78
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Били, една петичка и от мен  Peace Снимката е супер!

# 79
  • Мнения: 62
 Били ама това не са ли сериозни признаци за раждане newsm78
аз пък да ви се оплача както от 2 месец си бях все с контракции така сега от 8 месец никакви нямам и започвам да се притеснявам а магнерота трябва да си го пия до 36 седмица Thinkingа вече ми се ражда Blush

# 80
  • Мнения: 18
Цвети, къде си се разбързала бе жена! Има още време за нас, трябва да почакаме. Как искам и моите контракции да спрат, ама на, не искат, въпреки Гинипрала. Трай още малко, пък после и ние ще се радваме на бебовци.

# 81
  • Мнения: 48
Били ама това не са ли сериозни признаци за раждане newsm78

ами май са, но още не съм се обаждала на доктора си  Rolling Eyes Мисля утре да му звънна

# 82
  • Мнения: 2
Мами здравейте и от нас! Ние сме на работа днес Sad
Относно прането аз определено смятам да пера в пералня - просто на къса програма с ниска температура. Съседката ми даже нарочно каза че наливала водата в пералнята на ръка за да е хладка. Аз се чудех друго нещо - снощи изпрах 2 пуловера, които трябва да се перат на ръка и съответно директно ги прострях навън. На сутринта бяха неприятно замръзнали!!! Дали ще е нормално да суша дрехите на бебо в сушилня??? То иначе ако замръзва така всичко къде ще му излезе края???!!!???  Confused
Имам и друга странна мисъл , която не спира да ме дерзае Sad Мами, акушерката намръщена настоя да се обръсна старателно при започването на контракциите  #Crazy . Не знам как ще стане това  newsm78 аз въобще не мога да се наведа Sad ...

# 83
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Били, 2 гласа от нас!
страхотни сте! Heart Eyes
slavomira, и снаха ми и съседката сушат дрехите на бебетата в сушилна. Много е удобно според мен.
Ние нямаме място, иначе и аз бих си взела, а пералнята ни е нова за да я сменя...
Аз простирам вътре. Взех си вътрешен простор.
За бръсненето - аз започнах с огледало, но е голяма мъка. Бъди спокойна, няма да те върнат, но си вземи и една еднодневка самобръсначка за болницата.

Последна редакция: пн, 11 фев 2008, 16:12 от Diana

# 84
  • Мнения: 62
Vlady след като изпих всякакви гадости вкл и гинипрал мога само да ти кажа че контракциите ми спряха след 7 дневен курс диаспорал ако искаш опитай и предполагам че и твоите ще спрат а от толкова тревоги и психясване че бебето един ден мърда по малко др ден  повече    наистина ми се ражда за да се успокоя най накрая че детенцето ми е добре че не се е омотала в пъпната връв и всякаквите други щуротии които си мисля

# 85
  • София
  • Мнения: 595
Ей ме на,благополучно завърнала се от Джъмбо-то по-тежка с 2 торби и по-лека със 140 лева...Уж за 3-4 неща бях тръгнала...
Диана, Зори, намерих ги памучните одеалца. Взех си едно. То без пари бе-10 лева е 90/90см, и 12 лв е малко по-големичко. Аз взех едно от малките. Търсих си само горен чаршаф(торба) за юрганчето...не продаваха, харесах едно комплектче и взех цял спален комплект  Grinning И то така от тук от там като мине човек...Събира си се  Rolling Eyes

По темата за отмирисването на дървените легла и шкафове-аз съм оставила отворени всички чекмеджета, да се отмирисват така...Ще ги измия и с този антибактериален спрей на Чико, който снощи открих (в Джъмбо го нямат, довечера ще проверя в Пиги'с, че ще ходим за матрачето)

# 86
  • Пловдив
  • Мнения: 1 263
Привет!
Само да се обадя, че два дни ще се мотам на планински семинар и няма да мога да ви навестявам...Дано не завеят някасви снегове, че не ми се мисли как ще се прибирам  Crazy
Били, обади се на лекаря си. И аз имах подобен период+прокървяване, та от тогава пия Магнерот. Един преглед повече няма да навреди!  Peace
Сега отивам към сайта на конкурса  Wink

# 87
  • Мнения: 14
стамболиева,на мен от болницата са ми дали списък с нещата за носене и има точно тези 2 неща - сутиен за къмачки и стегнати гащи.Ама аз как да си ги купя предварително,като не знам какъв размер да си взема. newsm78

Анджък, и аз това питам. Зори, нашите списъци са едно към едно  Laughing

Така ми се иска да купя всичко свързано с кърменето от сега, ама пусто всеки ми казва изчакай след раждането. Верно обиколила съм, знам кое къде и на какви цени се продава, мога винаги да поръчам на мъжа ми докато съм в болницата, ама на, пак ми е едно такова, предпочитам всичко да ми е готово предварително  Tired

За размерите за сутиена пише 2 размера на чашката по-голям, обаче някои сутиени са само до чашка Д newsm78 Много харесах на Tigex Evoluance Nursing Bra, не те ограничава чак толкова при избора. Ластични гащи си купих по стара традиция размер M, и едва успях да се нацедя. Много съм се подценила - вече съм за L  Rolling Eyes Та ще се наложи да ги сменя. Също и еднократните гащи за болницата, така като ги гледам, май няма да вляза в тях докато тръгна да раждам  Joy

# 88
  • Мнения: 18
За отмирисването на шкафовете и леглата някъде бях чела, че е добре да се купят около месец преди идването на бебчето, за да могат да се измиришат и да се проветрят. И аз правих такива сметки, но като гледам може да се окажат без кръчмар.
Били, обади се на лекаря си за всеки случай, пък нека той да прецени как да постъпиш, мен така и се накараха първия път като не се обадих веднага.
Цвети, аз пия и Гинипрал и Диаспорал и пак три дни нямам контракции и на четвъртия от сутринта до вечерта през 5-10 минути, безболезнени, но понякога правят по малко разкритие и така съм я докарала до 3 см. Така че, вече се настройвам, нищо не съм купила, мога само да избирам по интернет и се надявам да има кой да помогне на таткото, ако нещата тръгнат преждевременно. Също се надявам, че ако се роди восмия месец всичко да е ОК и да е здравичък, а всичко друго е без значение.
Оф, айде, че се олях!

# 89
  • Мнения: 63
Сладурки, току-що изпрах първата бебшка пералня, ама голям зор видях с плакненето. Пусках още 2 допълнителни изплаквания. Това Тео бебе голяма пяна изкара, мани-мани. ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт