Диетата на фитнес инструктора ми

  • 1 185
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 197
Диетата на фитнес инструктора ми е:за закуска 1 кофичка кисело мляко,за обед-каквото ви душа иска,за вечеря пак 1 кофичка кисело мляко.Сваля се не много бързо но трайно

# 1
# 2
  • Мнения: 5 647
за обед-каквото ви душа иска,за вечеря пак 1 кофичка кисело мляко.

В това "каквото ви душа иска" дали влиза свинско тлъсто месце, пържени картофки, пица и сладкишче?

# 3
  • Мнения: 1 197
за обед-каквото ви душа иска,за вечеря пак 1 кофичка кисело мляко.

В това "каквото ви душа иска" дали влиза свинско тлъсто месце, пържени картофки, пица и сладкишче?

даааааааааа

# 4
# 5
  • Мнения: 7 263
Да беееееееее - любопитна съм да видя резултата от диетата.

# 6
# 7
  • Мнения: 3 698
На мен ми се струва много нездравословно, прилича ми на едно единсвено ядене за деня, вярно, че има и още две от кисело мляко, но въпреки това ми звучи нездравословно, а "каквото ви душа иска" някак не ми се връзва с понятието диета.Не бих я пробвала, не ми допада. Peace

# 8
  • Мнения: 3 698
за обед-каквото ви душа иска,за вечеря пак 1 кофичка кисело мляко.

В това "каквото ви душа иска" дали влиза свинско тлъсто месце, пържени картофки, пица и сладкишче?

даааааааааа


Аааа, бързах да пиша преди да прочета всички мнения, ако това тлъстичко свинско с пържени картофки и тортичка е обеда...сигурно доста се сваля  newsm78

# 9
  • Мнения: 4 678
Едно ядене на ден никога не е било здравословно,още повече да се препоръчва от "инструктор"  bouquet

# 10
  • Мнения: 7 263
Именно - истината е в прием на храна 4-5 пъти дневно в малки количества и разнообразна. Много течности и умерен спорт. Всичко друго е изтезание на организма със съмнителен и временен ефект. Ако изобщо свалиш килограми ще ги върнеш след няма и две седмици.

# 11
  • Мнения: 5 647
Едно ядене на ден никога не е било здравословно,още повече да се препоръчва от "инструктор"  bouquet

Аха. И доста ме учуди, че инструктор е препоръчал подобно нещо.

# 12
  • Мнения: 1 197
Понеже той ходи на състезания и така отслабва за да си влезе в килограмите.Адруг мой познат щангист преди състезание е само  на препрчени филиики.Който иска да вярва,видя ми се интересно и го публикувах,ама сега като гледам по добре да не бях си правила труда

# 13
  • Мнения: 1 197
Едно ядене на ден никога не е било здравословно,още повече да се препоръчва от "инструктор"  bouquet
Да не говорим,че повечето "фитнес маниаци" се тъпчат с какви ли не химий,то и там няма нищо здравословно,ама действат

Общи условия

Активация на акаунт