моля идеи

  • 1 001
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9 052
 Wink
имам 3 буркана пастет, който искам да направя на нещо , zащотот моите хора не го искат на филийки ... май съм попрекалила с покупките  ooooh!
Имате ли идеи в какво мога да го zамаскирам? Благодаря.

# 1
  • Мнения: 7 474
Можеш да направиш пълнени яйца с пастет Crazy
Смесваш жълтъците и пастета и пълниш, отгоре може и майонеза да сложиш.

# 2
  • Мнения: 3 622
Това е идея с пастета и яйцата, до сега не съм се сещала

# 3
  • Мнения: 2 755
Защо не го оставиш за по нататък, доста е траен.

# 4
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


 Солени еклери с пълнеж от пастет с пасирани маслини и малко чесън е страхотно.Може също да го намачкаш и със сирене Филаделфия, също става много вкусно.

# 5
  • Мнения: 9 052


 Солени еклери с пълнеж от пастет с пасирани маслини и малко чесън е страхотно.Може също да го намачкаш и със сирене Филаделфия, също става много вкусно.

ЛЕо, благодаря zа идеята с яйцата , но ми се струва тежко, а и яйца не са на почит у дома  Cry
Биляна, моля те подробности zа еклерите, много ме zаинтересуваха  Hug
не искам да го оставям zа после, zащотот моите юнаци са каприzни и zнаят, когато нещо е останало, че е останало и после пак не го щат  Sad особено, като гледат да се мотае иz кухнята  Sad А аz мраzя да иzхвърлям храна и не иzхвърлям, та сега гледам да маскирам пастета  Wink

# 6
# 7
  • Мнения: 9 052
благодаря, ще опитам  Hug

# 8
  • Мнения: 9 052
Биляна , благодаря за идеите. От 1 буркан пастет, малко магданоз, малко гъби, маслинки, ;Ерен пипер , , лук , жълто сирене и лъжица доматено пюре станаха страхотни невероятни бани;ки с бутер тесто. ЗА еклерите нямах време, малкия бе8е преуморен и недоволстваше.

# 9
  • Мнения: 679
Ето една оригинална рецепта:

Къщичка от хляб

Продукти:
½ опаковка бял хляб тостер
маргарин
топено сирене
крема сирене
пастет апетит
кисели краставички
1 яйце
зелена салата
1 опаковка майонеза
краставица
домат

На 8 филии хляб им изрязвате коричките. Намазват се с маргарин и от двете страни. Слагат се в подходящ съд две филии една до друга и се намазват с пастет. Върху тях се слагат следващите две филии и се намазват с крема сирене. Пак две филии – топено сирене, две филии – кисели краствички на тънки филийки. Острани се омазва добре с майонеза и се заглажда. Отгоре се прави покрив от кашкавал или сирене във формата на триъгълник, замазва се с майонеза и се слагат керемидите от луканка. От краставичките се изрязват врати и прозорци. Украсява се с зелена салата и яйца.



Рецептата е взета оттук:
http://www.gotvetesmen.com/forum/index.php?topic=696.msg11991#msg11991

Последна редакция: нд, 17 фев 2008, 22:14 от dixi

Общи условия

Активация на акаунт