Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
Такава искам да направя за Св. Валентин.
Но за съжаление нямам тава във формата на сърце. Знаете ли от къде мога да купя? Или да сложа в моя тава някаква форма, но от къде...

# 1
И аз се интересувам от къде в Пловдив мога да закупя такава форма ?

# 2
Аз съм изрязвала сърце от блат, печен в кръгла форма.

# 3
Аз искам да направя чийзкейк, дали не мога да оформя с пръсти сърце?
Не съм правила до сега, затова питам, нямам представа дали блата е достатъчно гъст, за да може да се оформи преди да се изпече.

# 4
О, в такъв случай май наистина ще ти трябва формичка. Не съм правила чийзкейк и нямам представа дали ще се разтече след печене. Thinking

# 5
  • ГОре на черешата...
Днес със съпруга ми имаме годишнина и спретнах набързо една торта - сърце. Ето я : 
Блатът е моя импровизация, пълнежът - бита сметана, сладко от ягоди, а отгоре - желе от компот.
Нямам форма сърце, затова пекох в кръгла тава и изрязвах по шаблон.

# 6
  • Шумен
А можете ли да ми кажете от къде мога да си сваля шаблони,и по-точно във формата на сърце.  bouquet

# 7
  • ГОре на черешата...
А можете ли да ми кажете от къде мога да си сваля шаблони,и по-точно във формата на сърце.  bouquet
Изрязах си го сама от картон, колкото мога...

# 8
  • София
http://images13.snimka.bg/001954423.jpg Такава ли? Когато ми трябваше , поръчах в Лучано.

# 9
  • София
      Аз имам такава форма на Тефал, ама а де, откъде беше...  Thinking Все си мисля, че в Пикадили и Метро ще има - там по принцип има избор на такива джаджи.  Peace

# 10
  • Лондон
То свети Валентин мина,но и аз доста си търсих тащава тава-във форма на сърце и си намерих на пазара Кирков-по точно от страната където са цветята.Излизайки от пазара тръгвате на дясно.Следват/вдясно магазин за дънки,за хавлии и после...там някъде...магацзин за хранителни стоки и домашни потреби.като се влезе в магазина в ляво са домашните потреби, а в дясно е хранителен.Купих си я миналата седмица за 7лв.Имаше и по левче малки формички във вид на сърце.

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт