Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 53 отговора

София

Мили бременни и родили мами,
Има ли накоя от вас със същия проблем като мен, а той е- силно окосмяване, тъмно и гъсто на коремната област и как се справяте с него. Дори преди да забременея имах този проблем, но не в такива пропорции. Ходя на кола маска, но ще се радвам да споделите и алтернативни методи за справяне с тази напаст.
Цитирай
Според мен това е на хормонална  основа .Имам малко наблюдение над нещата понеже сестра ми е козметичка.Успоредно с лечението което проведеш трябва да ходиш и на обезкосмяване.
Цитирай

под голямата лоза

Докато бременувах ми се появи леко мъхче,
но после се оправих от самосебе си.
Не, не съм имала такъв проблем.
Стискам ти палци да се оправиш безпроблемно Hug
Цитирай

Габрово

И аз имам, макар и не толкова силно забележими, но ги махам с епилатора.
Цитирай

Велико Търново

Не
Цитирай

по пътя на светлината

Не.....Направи си изследване....
Цитирай

София

И аз нямам, сега съм бременна в 20та седмица, но още не ми се е появила и тази тъмна линия от пъпа надолу...
Цитирай

не,никога!нито като бременна,нито като не бременна
Цитирай

Имам, и то рошави. И почти всички в отчетната се похвалиха със същото Mr. Green Но никой не си ги маха, те ще се магнат от само себе си като родим Peace
Цитирай

В ЛуДнИцАтА

Не.
Цитирай

София (варненка под прикритие)

Напълно нормално е това по време на бременността. Нищо ти няма. Окосмяване по срединната линия се казва. Ще окапе после.
Цитирай

София

И на мен ми се появиха по средата на бременността- съвсем леко мъхче, макар на мен да ми се струваха валма от козина  Twisted Evil
Хормонално е, но ако по принцип имаш такъв проблем сигурно при теб ще е по- обилно.
Мисля, че е по- добре да не правиш никакви коли и др....Ако е толкова зле опитай да ги поизсветлиш с малко кислородна вода (но питай все пак лекарката ти преди това)  Peace
Цитирай

И на мен ми се появиха по време на бремеността ,но из4езнаха от само себе си.
Цитирай

София

Не, нямам и не съм имала. Но не ги пипай, особено сега. Ще паднат.
Цитирай

Варна

От бременноста е ,ще паднат.Май не трябва да ги пипаш,та да не ги отприщиш да растат  newsm78
На мен пък вси4ки косми по тялото ми опадаха по това време,станах гол охлюв  Laughing
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 53 отговора