Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 11 фев. 2008, 13:03 ч.

Имате ли косми по корема

• 11 516
  • 53
  •   1
Отговори
  • София
Мили бременни и родили мами,
Има ли накоя от вас със същия проблем като мен, а той е- силно окосмяване, тъмно и гъсто на коремната област и как се справяте с него. Дори преди да забременея имах този проблем, но не в такива пропорции. Ходя на кола маска, но ще се радвам да споделите и алтернативни методи за справяне с тази напаст.

# 1
Според мен това е на хормонална  основа .Имам малко наблюдение над нещата понеже сестра ми е козметичка.Успоредно с лечението което проведеш трябва да ходиш и на обезкосмяване.

# 2
  • под голямата лоза
Докато бременувах ми се появи леко мъхче,
но после се оправих от самосебе си.
Не, не съм имала такъв проблем.
Стискам ти палци да се оправиш безпроблемно Hug

# 3
  • Габрово
И аз имам, макар и не толкова силно забележими, но ги махам с епилатора.

# 4
  • Велико Търново
Не

# 5
  • по пътя на светлината
Не.....Направи си изследване....

# 6
  • София
И аз нямам, сега съм бременна в 20та седмица, но още не ми се е появила и тази тъмна линия от пъпа надолу...

# 7
не,никога!нито като бременна,нито като не бременна

# 8
Имам, и то рошави. И почти всички в отчетната се похвалиха със същото Mr. Green Но никой не си ги маха, те ще се магнат от само себе си като родим Peace

# 9
  • В ЛуДнИцАтА
Не.

# 10
  • София (варненка под прикритие)
Напълно нормално е това по време на бременността. Нищо ти няма. Окосмяване по срединната линия се казва. Ще окапе после.

# 11
  • София
И на мен ми се появиха по средата на бременността- съвсем леко мъхче, макар на мен да ми се струваха валма от козина  Twisted Evil
Хормонално е, но ако по принцип имаш такъв проблем сигурно при теб ще е по- обилно.
Мисля, че е по- добре да не правиш никакви коли и др....Ако е толкова зле опитай да ги поизсветлиш с малко кислородна вода (но питай все пак лекарката ти преди това)  Peace

# 12
И на мен ми се появиха по време на бремеността ,но из4езнаха от само себе си.

# 13
  • София
Не, нямам и не съм имала. Но не ги пипай, особено сега. Ще паднат.

# 14
  • Варна
От бременноста е ,ще паднат.Май не трябва да ги пипаш,та да не ги отприщиш да растат  newsm78
На мен пък вси4ки косми по тялото ми опадаха по това време,станах гол охлюв  Laughing

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт