Докато АПРИЛчето си спинка нощем сладко, какво ли правят мама и татко?

  • 14 080
  • 320
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 515
Вчера имах рожден ден, така, че се смятайте за почерпени (1 ден по късно Grinning )

Влизам да питам "Дюканките"(виждам, че бройката взе да става внушителна) - кърмите ли? В смисъл дали мога да я пробвам от сега? Или да свърша кърменето първо?

# 76
  • София
  • Мнения: 2 392
Поли, има логика в това, което казваш. Аз гласувах, че нямам претенции, защото наистина е така. Все ми е едно, най-важното е да сме заедно. Но може би си права, че е хубаво да се изрази по-категорично мнение. Thinking

Marjo, хайде честито ти на патерица. Hug  bouquet

А какви са тия 'Дюканки'? newsm78

# 77
  • София
  • Мнения: 1 740
Ей сега съм взела Вики на ръце и чета поста на Илит. Е няма такава радост! Седи и гледа Калина и и приказва и се смее и протяга ръце към нея. Илит за бой си, не искаш да доведеш Калина да и се порадва на живо  Simple Smile

# 78
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
аз гласувах,че нямам претенции за датата
И аз съм за Априлци

# 79
  • Мнения: 151
Marjo, честит ти рожден ден на патерица!   bouquet  bouquet  bouquet
Момичета, може ли да ми разясните каква е тази игра?  bouquet
Виж тук:
 http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=264854.0
Sve_dim, картата вече я обещах да я изпратя на tevolere, но ще се оглеждам за други. Почвай да събираш мечетата, карта ще се намери. Лина ти също Peace Крайния срок на играта е 1 юни, така че има време.
Ванеса е супер раздразнителна, вчера ни спретна едно гоямо шоу, плач, пищене с малки почивки от 18ч до 1ч след полунощ. И днес е кисела. Тъкмо се похвалих , че яде вече всичко което и давам и вече 2 дена вечер си отказва кашата Crossing Arms Май са зъби Thinking Ще пропуснем днешната среща.
Илит,"Дюканките" са спазващите диетата на Дюкан Peace

# 80
  • Мнения: 187
Някой няма ли излишни мечета? Разменям за карта.

# 81
  • Мнения: 221
Аз също гласувах,но като не съм сигурна на 100 % дали ще дойдем как става с резервацията!?!

# 82
  • В красивите ми сбъднати мечти!
  • Мнения: 165
Marjo, аз като една от Дюканките ще ти отговоря- можеш да я почнеш и докато кърмиш , но от 3-та фаза направо. Така препоръчва ( "чичко Дюки" в книгата си , която аз прочетох изцяло 2 пъти , а някои пасажи и по доста повече пъти.
Илит , както вече ти е отговорила Рейнборо , Дюканки сме всички спазващи диетичният режим на Пиер Дюкан - известен френски диетолог. В красива мама и по-точно в подфорума диети има тема , която се оформя от ЗлаВещица и всеки от вас , който се интересува може да погледне за какво иде реч. Най-хубавото на този режим е , че не се гладува - яде се белтъчна храна на корем и се слабее много видимо.
От априлките дюканки сме : Христина К, Кати М, Марини, Зазу 1, аз и може да съм изпуснала някоя за което се извинявам. Как ги изтропах само , чак не се усетих , като в детската градина съм! Laughing

Последна редакция: вт, 12 фев 2008, 15:19 от MAPTA

# 83
  • Мнения: 50
сега се връщам от Билла,нямат такива карти та даже и незнаят за какво става въпрос Twisted Evil

# 84
  • Мнения: 491
Играта на Памперс - много съм отнесена ooooh! - в понеделник и вторник карти не се раздават! Раздават се от промотьори (или промотъри Mr. Green), а не от персонала на съответния търговски обект. Вижте тук http://www.pgbalkans.com/bu/pampers_reg1.asp най-долу са местата, дните и часовете на раздаване Simple Smile.

# 85
  • София
  • Мнения: 6 268
Хахаха, Марта, вярно как ни изтропа дюканките  Mr. Green Ама аз да ви кажа, че има доста дюканки от априлския отбор  Wink Сега съм още по мотивирана, че ще се отчитам и прад вас  Blush .

Marjo , аз съм от кърмещите дюканки. Започва се направо от трета фаза, като включваш още една доза плодове и се яде пълномаслено мляко. Ама аз си ям Култура 0.1 % от край време така или иначе. Да ти кажа, чувствам се много добре, ям доста  Blush , а свалям. И не съм забелязала промени, в смисъл намаляване, в кърмата, но аз кърмя само сутрин и вечер.

леле, Marjo , пропуснала съм, че си рожденичка. Много здраве, щастие и любов  newsm59

Последна редакция: вт, 12 фев 2008, 18:56 от catty m

# 86
  • Мнения: 354
Лелеее, а аз се чудя защо не издържах на Дюкан-ами започнах с ударни 5 дни и направо ми се повръщаше от белтъчини и се предадох. Сега като ви чета ще взема да се задействам пак от 3-та фаза обаче.

Много озъбили се гледам че има , честити зъбчета.Дано са здрави и бели. И при нас май ще има зъбоникнене(а вече е с 6 зъба), но по друг начин тези будения не ми се иска да си обяснявам.

дъвчене Това е още едно предимство на ПЗ, Монко дъвче от 6-тия месец, е не че не се е задавял Rolling Eyes

среща Гласувах без претенции за дата ,а за място Априлци е разбира се ако поечето сте за Арбанаси не че няма да дойдем.
Marjo Честит Рожден Ден - здраве , късмет, обич и сбъднати мечти от мен Hug
Linofrinaстрахотна е снимката на Рая Hug

# 87
  • Мнения: 268
Бисквитите Хипп са чудесни Peace. Наистина се топят в устата и според мен няма начин детенце да се задави. Дани много ги хареса Grinning (татко му още повече Mr. Green)

# 88
  • Мнения: 1
Гласувах!
Без претенции за датата.
Обаче вече клоня към Винпалас, че с тези реновирани и нереновирани стаи в Априлци струва ми се, че ще има ощетени.

# 89
  • Мнения: 1 981
МАРТА, голяма си скица!  HugТо на мен ми се вижда в линийката, така че хич не съм скрита-покрита!
Срещата - кажете, момичета, да гласувам ли като не съм сигурна въобще, че ще успеем да дойдем? И ако да, дали може да ни се направи резервация, без да е сигурно присъствието ни? В смисъл, дали ще създаде проблем, ако не дойдем?
Дали я има в Румънеще таз игра на Pampers? newsm78
Колко жалко, че заглавието не се отнася по никакъв начин за нашето семейство?! smile3518

Marjo, бъди много щастлива, обградена от любимите ти мъже! smile3525

Общи условия

Активация на акаунт