Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 44 отговора

София

Много искам да си купя червени обувки,като тези на снимките,но не мога да си намеря.Да сте виждали някъде нещо подобно?
Цитирай

София

Много искам да си купя червени обувки,като тези на снимките,но не мога да си намеря.Да сте виждали някъде нещо подобно?

Здравей!
Аз си купих подобни точно преди Нова година. Само подметката им е с различен цвят иначе формата и височината са същите.
Цитирай

София

А ще споделиш ли откъде ги взе?
Цитирай

София

Май не....каза ти го, за да те е яд  Twisted Evil Шегувам се  Wink

И аз ще следа темата с интерес. Искам такива, макар с тези платформи да ставам опасна за самолетите, ама искам пък  Crossing Arms Mr. Green
Цитирай

София

Взех ги от "Пепина" на бул. "Черни връх" до "Хемус". Сори за забавянето!
Цитирай

София

Май не....каза ти го, за да те е яд  Twisted Evil Шегувам се  Wink

И аз ще следа темата с интерес. Искам такива, макар с тези платформи да ставам опасна за самолетите, ама искам пък  Crossing Arms Mr. Green

Е,каза момичето..мерси много,ще ида да видя:)
А ти пък се радвай,че си висока..само пази главата да не я отнесе нещо Laughing
Цитирай

София

Ако там не намериш, пробвай в подлеза при хотел Плиска..."Алегро" там са докарали нова колекция...аз много харесвам моделите, винаги имат нещо такова. Имат и магазин на Графа -"Карло Фабиани". Ако те интересува ще погледна за по точни координати... Хайде успех  Very Happy
Цитирай

София

Миналата седмица ходих до Карло Фабиани.Аз обикновено там си харесвам обувки,но сега нямаше каквото търся.Пак ще минавам де,може да получат.Мерси Smile
Цитирай

София

Ако там не намериш, пробвай в подлеза при хотел Плиска..."Алегро" там са докарали нова колекция...аз много харесвам моделите, винаги имат нещо такова. Имат и магазин на Графа -"Карло Фабиани". Ако те интересува ще погледна за по точни координати... Хайде успех  Very Happy
Тая седмица си взех от там обувки и имаше такива модели каквито искаш.
Цитирай

в мечтите си

Аз си взех червени обувки от Miss sixty цамо че преди нова година. Може да провериш дали са им останали. Цената също е много добра , защото сега са на намаление.
Цитирай

Каква е цената на тези обувчици? Thinking
Цитирай

близо до морето

Страхотни обувчици дано си ги намериш
Цитирай

DE

Тези ги имам. Изглеждат много по-добре на живо. И са на изключително ниска цена!
Цитирай

А цена?
Цитирай

DE

13 евро!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 44 отговора