Д-р Калин Калев - Втора градска

  • 4 075
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 817
Здравейте! Моля момичетата, които са раждали при д-р Калев да кажат дали са останали доволни от него. Аз за сега съм доволна от него и като цяло чета добри неща за работата му, но пък и имаше едно недобро изказване на моя позната акушерка за него.
аз в момента ходя в частния му кабинет, но ме интересува и ако се спра на него и екипа му колко ще ми струва раждането - нормално и секцио.
Благодаря ви предварително   bouquet

# 1
  • Мнения: 817
Хмм, никой ли не е ходил при д-р Калев?  newsm78

# 2
  • София
  • Мнения: 276
Дърпам напред темата, защото ме интересува същото.

# 3
  • Мнения: 4 016
Хубави мнения ще намерите много, но вижте постовете и на КалинкаМалинка  - още тук на първа страница се събраха един куп теми за ІІ градска

# 4
  • В облаците
  • Мнения: 63
Здравейте, Северинка. Семейство Калеви са моят кошмар. Съвсем случайно попаднах на тяхната смяна миналото лято (по-точно на смяната на жена му, а той като завеждащ  отделение не дава дежурства и е с осемчасов работен ден, та и той беше там). Аз имах много сериозна гъбична инфекция (впоследствие разбрах, че е това, когато ме лекуваха от раждането в Шейново). Вероятно може би трябваше да родя секцио, но понеже отидох без уговорки те просто са си спестили разходите за секцио. Рискуваха и Калев реши да раждам естествено. Последиците бяха много разкъсвания и изключително трудно зашиване (заради гъбичната инфекция, която не разбраха, че е именно това). Да не говорим, че в родилна зала нито един от тях двамата не присъстваше. Имаше друг лекар. След три дни, когато дойде време да си ходя вкъщи се оказа, че имам и хематом във влагалището, това е съсирена кръв от спукан кръвоносен съд. За мен всичко беше много съмнително и те огромна вина за това, че преживях най-кошмарните дни в живота си. Писала съм още по този въпрос. Прочети, ако искаш, че да не ставам досадна с повтаряне и потретване. За мен те просто не са достатъчно копметентни да се справят в критични ситуации. Ако раждаш при него - дано имаш леко раждане и всичо да е ок. Късмет  Hug

# 5
  • София
  • Мнения: 276
Калинкамалинка, благодаря за отговорът ти...аз все още съм на етап"събиране на информация", тъка че и това ми е от помощ.

Общи условия

Активация на акаунт