За малките фенове на филмчето Cars

  • 81 978
  • 942
  •   1
Отговори
# 15
  • На дивана, под юргана
  • Мнения: 563
Доскоро в Пиги'с имаше от шоколадовите яйца, но не съм обръщал внимание напоследък дали още ги има.

# 16
  • Мнения: 117
 Laughing Добре дошла в клуба, въпреки че малкия е вече на 5 и той е маниак на тема МакКуин, имаме 7 блузи и 2 панталона, с които непрекъснато се преоблича - поне по 10 пъти на ден.  Учим буквите и цифрите само от книжките за МакКуин.  Добре че преди 3 дни не го взех с мен на Илиянци, че щяхме да се сдобием поне с още 10 блузи, които нямаме.

# 17
# 18
  • Мнения: 2 254
Моя син по принцп си е фен на всякакъв вид коли.Преди няколко дена дръпнах филмчето с БГ аиудио,и настана  лудница:"ко'ите,ко'ите" Crazy

# 19
  • Мнения: 1 327
ние тъкмо миналата седмица събрахме вече всичките коли от шоколадовите яйца.
любим ни е матьо...
филмчето е супер, и аз много го харесвам  Twisted Evil

Моля те, кажи от къде купуваш шоколадовите яйца?
Тази мания ни поотмина. Сега сме при нинджите. Иначе имаме два големи Маккуина (със звукови ефекти), един малък Маккуин, един камион Мак, два трактора, Матю, два от хулиганите, Луиджи и Гуидо. Всички тези са донесени от чужбина, мъжът ми не пропуска като отиде някъде. Освен това притежаваме седем от количките, които се даваха с детското меню в Макдоналдс по-миналото лято. Сега единствено играе с четирите дребнички коли, които има от шоколадовите яйца, обаче в нашият квартал не се намират вече. Та затова и питам къде ги има, та да попълним колекцията малко Laughing

взимам ги от халите. Като влезнеш от страната на паркинга, заставаш с лице към аптеката и тръгваш наляво, в края продават сладки изкушения и там има и колите.  Момичетата се смеят, че това е най-продаваната стока. Наскоро един татко беше поръчал цял кутия. Всеки път ни пожелаваха да няма магнити, а количка  Mr. Green
ааа, яйцата ги има също и срещу фонтана на един щанд, но са с 30 ст по-скъпи.

# 20
  • Мнения: 1 069
Ние сме от по- големите фенове на Колите. Бяха събрали играчките от зърнените закуски Nesquik. А сега имаме подвързии за тетрадки и учебници.

# 21
  • Мнения: 459
И ние сме фенове на Колите и вече се чудя дали тази детска страст не е повече моя. Къде какво видя с Колите и хайде да го имаме. Вече ще фалирам. Аз съм намерила и друг магазин с МакКуйн и другите. В завод Витоша в Лозенец или вече Бизнес Център Витоша има голям детски магазин и вътре на втория етаж до стълбите има каквото се сети човек. 

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
И моят син е фен на "Колите". Имаме 9 коли- от тези металните, по 12 лв. парчето Shocked, един Мак и м Маккуин(пластмасови, сглобяеми) и 7-8 пластмасови за по лев.

магазинът, за който пише Каспър, предполагам е Джъмбо.там има и два варианта на писта с Маккуин, 59 лв. и 99 лв., както и всякакви чаши, салфетки, покривки, шапки и т.н. рожденденски посуди и прибори с героите от Колите.

Обаче аз искам да купя на Влади Матю, а никъде не съм видяла newsm78Последно в Джъмбо имаше черната ретро-кола(една възрастна бабичка, със сувенирите, как се казваше newsm78), метална, за 9.99 лв.
Виждали ли сте Матю някъде?

# 23
  • Мнения: 1 327
Gena, Матьо го виждах в джъмбо, но беше син..
а онзи ден в пикадили в мола на стамболийски имаше пуснати колички по 19 лв /ако не се лъжа/, но имаше само син макуин, другите бяха епизодични герои..
мен много ме е яд, че съм изпуснала колите от макдоналдс...

# 24
  • Мнения: 2 254
Черната ретро кола се казва Лизи.
Тук са изброени всички.

# 25
  • Мнения: 581
Gena, Матю си го купихме от РУМ-а в Младост за 5 лв. - пластмасов, но много добре направен, около 25 см.

# 26
  • На дивана, под юргана
  • Мнения: 563
...
Виждали ли сте Матю някъде?

Имаше един-единствен Матю (и то, кафяв!) в Пигис преди Нова Година, но ние го купихме...
Сега са останали само 2-3 Рамон-а и не зареждат нови. Не знам защо...  newsm78

# 27
  • Мнения: 44
Здравейте.И моят син е голям фен на филма.Имам тази серия но разбрах,че има и друга.За това ви моля ако  някой я има да я прати.блАГОДАрЯ.http://masterstb.com/details.php?id=12096

# 28
  • Варна
  • Мнения: 1 916
krasi71 този линк иска регистрация, но аз не съм чувала за друга серия. бях намерила и дръпнала от замунда някакви допълнителни бонус клипчета, но ги изтрих ( да ме пита човек, можеше да минавам метър и да казвам че филмчето е свършило Thinking)
Мерси за линковете с картинки, замислям се дали да не изредя всички и на първа страница Thinking
jasmina доколкото разбирам този торент, който си посочила е филмчето, но за gsm апарат. Ето друг:
http://www.DMCA-removal-from-Google/details.php?id=103125
Но всъщност като написах cars в търсачката излезе и още един торент от 3.11 ГБ  #Crazy, което е двойно, не знам защо, пише че е DVD-R.

# 29
  • Мнения: 822
Ето и една хубава игра, но е за малко  по-големичките  фенове  Simple Smile

http://disney.go.com/disneyvideos/animatedfilms/cars/us/games/tr … tippin/index.html

Общи условия

Активация на акаунт