клиника Щерев

  • 767 886
  • 6 728
  •   1
Отговори
# 4 800
  • Мнения: 155
На мен ми дадоха. Просто кажи на регистратурата и после на доктора ти

# 4 801
  • София
  • Мнения: 3 705
Преди време питах дали Родилното е в старата сграда и май някой ми отговори положително. В сайта пък гледах видео как има 10 нови стаи, което според мен, е невъзможно за старата част. Може ли някой да разкаже за т.нар. обновеното Родилно, стаите и общи впечатления. Акушерките "въртят" ли се или си има такива само за престой с бебетата?  bouquet

# 4 802
  • София
  • Мнения: 148
Родилното все още е в старата част. Общо стаите са 10-а, има и една Вип.Разположени са в 2 крила, аз бях в новото, в единична стая. Някъде по-назад в темата имаше видео на обновеното родилно. Има чистачка, която чисти всяка сутрин и жена която отговаря само за храната. Акушерките се сменят на 12 часа. При мен се падна една жена да е 3 дена дневна смяна от престоя ми, нощната смяна всичките дни бяха различни. Като цяо останах с много добри впечатления от всичко Simple Smile

# 4 803
  • София
  • Мнения: 3 705
Много благодаря!

# 4 804
  • Мнения: 100
Акушерките се сменят на всеки 12 часа, 2/2, т.е. тези които са дневна смяна дежурят 2 дни, после се сменят. При нощната смяна е същото. Всеки ден се чисти стаята и по няколко пъти на ден носят нощници и изхвърлят боклука. Чистачките също са 2/2, както и вените, които носят храната. Аз бях в единична стая, но не знам дали е от новите или не. Изключително съм доволна от всичко - хигиена, качество на храната, отношение. Ако имам второ, пак там бих родила.

# 4 805
  • София
  • Мнения: 3 705
Помня, че умрях от жега при първото раждане. Дано има някаква подобрена терморегулация сега Simple Smile

# 4 806
  • София
  • Мнения: 11 740
Пак ще се потиш, болничните легла запарват ужасно и като си секцио и не може да се обърнеш и лежиш само по гръб е гадно, отделно хормоните бушуват яко.

Аз бях също в новите стаи. Много са приятни, в едни жълти и сини цветове. Сестрите са дежурни също и в стационар понякога.

# 4 807
  • Мнения: 825
Здравейте, момичета!

Искам да попитам - тъй като практиката на тази клиника е да не се предоставят телефонните номера на специалистите, което донякъде е разбираемо, какво се случва като наближи термина? Как се процедира, поне тогава няма ли лекарят, който следи бременността да го предостави в такъв случай? Или сам си отиваш директно в родилното....за какво са измислили и избор на екип?
На вас, ако ви се наложи, на дежурния gsm ли звъните вечерно време, например?
На следващия преглед ще попитам как ще седят нещата занапред, но просто ми е чудно.....

# 4 808
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
Здравейте, момичета!

Искам да попитам - тъй като практиката на тази клиника е да не се предоставят телефонните номера на специалистите, което донякъде е разбираемо, какво се случва като наближи термина? Как се процедира, поне тогава няма ли лекарят, който следи бременността да го предостави в такъв случай? Или сам си отиваш директно в родилното....за какво са измислили и избор на екип?
На вас, ако ви се наложи, на дежурния gsm ли звъните вечерно време, например?
На следващия преглед ще попитам как ще седят нещата занапред, но просто ми е чудно.....

отиваш в болницата и там звънят на твоя лекар  Peace аз бях така, въпреки че имах номера на д-р Андреева  Peace

# 4 809
  • София
  • Мнения: 11 740
Когато влезнах в 36та седмица Коновалова ми даде номера си и каза да и звъня по всяко време с инструкции как започва едно раждане. Тъй като мен ме почна в 04:30 а знаех че този ден е сутрин на работа реших да не и звъня и като стигнем в болницата тогава.  Те и се обадиха тя вече беше запътила натам. Избор на екип няма в болницата,  но всеки си ражда при своя док, освен ало нещо го няма.

# 4 810
  • София
  • Мнения: 22 918
Здравейте, момичета!

Искам да попитам - тъй като практиката на тази клиника е да не се предоставят телефонните номера на специалистите, което донякъде е разбираемо, какво се случва като наближи термина? Как се процедира, поне тогава няма ли лекарят, който следи бременността да го предостави в такъв случай? Или сам си отиваш директно в родилното....за какво са измислили и избор на екип?
На вас, ако ви се наложи, на дежурния gsm ли звъните вечерно време, например?
На следващия преглед ще попитам как ще седят нещата занапред, но просто ми е чудно.....

Хмм,аз пък за 1 път го чувам това - още на 1 преглед Александров ми даде номера си и ако съм имала въпрос-на него съм звъняла, което е било рядко. На Искилиева също и имах номера  newsm78

# 4 811
  • Мнения: 33
Аз бях при Милчева, която също на първия ден ми даде номера си и ми каза да и звъня по всяко време. Simple Smile

# 4 812
  • Мнения: 825
Явно чак като наближи момента ще ми го даде.  newsm78

# 4 813
  • Мнения: 33
На теб кой ти следи бременността?

# 4 814
  • Мнения: 743
Не е масова практика да си дават телефона, но това не е проблем. За всякакви въпроси към следящия лекар се звъни на регистратура и те като практика вадят досието, носят го на лекаря и тогава правят връзка с пациента. Което е и по-правилно, иначе не е много сигурно дали ще се сети доктора за кой точно става въпрос, а някои въпроси изискват прецизен отговор.

При започнало раждане практиката е да се обадиш в клиниката и и да тръгнеш натам. Те си звънят на следящия те лекар и всички останали, които са им необходими за да съберат екип. Ако стигнеш бързо най-вероятно ще те погледне дежурен лекар докато дойде твоя. Като цяло няма никакъв проблем при такава организация.

Общи условия

Активация на акаунт