Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 50 отговора
бях пуснал тази тема но сега тя е преместена и сега определено нямам шанс да получа отговор ....
но тъй като ми е Адски Спешно да намеря свестен Ирисодиагностик я пускам отното

някои ми препиръчаха г-жа Сашка Николова (от Пловдив)
други                             г-н    Милко Тошков      (от София )

тъй като имам ходене до София ми е по удобно да отида при Милко ,но бих искал някой да сподели своите лични впечатления от него
дали наистина е добър ,тъй това възхваляване което видях за него в нета може да не отговаря на Действителността , така че
ще ви бъда мн благодарен ако споделите лични впечатления от него ...

Иначе ако г-жа Николова е наистина добра и би могла да ми помогне ще отида без да се замисля при нея

надявам се да ми помогнете да реша

Peace  Peace  Peace
Цитирай

София

Знам за един, но той е в самоковско село, бил невероятен, четох за него в дир-а.
Цитирай

Д-р КИР4ЕВА от пловдив страхотна е аз ли4но и бях пациентка.032823222
Цитирай

Самоков

Знам за един, но той е в самоковско село, бил невероятен, четох за него в дир-а.

Ходила съм при него. Намира се в Радуил. Обаче изобщо не е невероятен. Ама хич. Говори разни общи понятия, а конкретни хронични заболявания изобщо не ги вижда. Отидохме с конкретно питане - от 3 години мъжът ми имаше проблем с жлъчката и по времето, когато отидохме при него, тя вече не е функционирала, а той нищо не каза и като го попитахме за жлъчката - каза, че не вижда нищо сериозно. Два-три месеца по-късно я оперираха и се оказа, че отдавна не функционира и баше гноясала - беше на косъм от перитонит. На свекърва ми нито "видя" хипертонията (има я от десетина години), нито жестокия цистит - нищо.  Само общи приказки и нищо конкретно. И изписва билки за всякакви болести. Така и аз мога да "познавам" болести и да ги лекувам. Не искам да говоря нищо лошо за него, но личното ми мнение е, че е шарлатанин. На наши близки детето има диабет - инсулинозависим - и той им обещал, че може да го излекува напълно. Представяте ли си? С билки. Дрън-дрън-та-пляс! Но когато човек е отчаян, се хваща като удавник за сламка...
« Последна редакция: вт, 12 фев 2008, 22:25 от Маги ДС »
Цитирай

София

А дали е същия Маги? Thinking, Лекувал бил с билки и гледал с лупа очите... Rolling Eyes
Цитирай
от Варна можете ли да ми кажете някой добър специалист понеже ще пътувам тази седмица до там

ако никой не може ще реша при кой от двамата да отида :г-жа Сашка или Милко Тошков

Smile  Peace
Цитирай
за д-р Кирчева в нета бях чел освен всичко и доста отрицателни коментари така че тя отпада като
вариант (поне за мене)

за сега тези две личности които съм споменал най горе (Сашка и Милко ) за тях съм чел най добри отзиви сравнение с останалите

така че бих искал някой който е ходил при тях да сподели

Peace
Цитирай

Самоков

А дали е същия Маги? Thinking, Лекувал бил с билки и гледал с лупа очите... Rolling Eyes

Точно същия е - с лупата и билките.
Цитирай

Самоков

Между другото, преди мноооого години имах сериозни проблеми с бъбреците. Бях малка - 4-5-годишна. И тогава майка ми ме води при един ирисов диагностик в София. Овчаром май му беше името - не съм сигурна. Той наистина много точно видя какво ми има - съвсем точно описа състоянието на бъбреците - диагнозата се потвърди на 100% с това, което се видя на рентгеновата снимка. А и най-странното - позна, че сънувам кошмари и то че сънувам точно дяволи и мъртъвци. Още се учудвам на това. Тогава ми предписа някакви комбинации от билки, които се приготвяха по специална рецепта и в интерес на истината оттогава не сънувам кошмари.
Цитирай

София

Маги, може ли повече инфо за този Овчаров, доктор ли е, къде има кабинет?
Цитирай

dobri4

pavlinito, аз съм ходила при д-р Димитрова във Варна. Гледа окото с лупа, диагностиката не е компютърна, освен ирисолог е и фитотерапевт. Кабинетът и е съвсем на центъра, ако те интерисува утре ще изровя  телефон за записване.
Цитирай
извинявам се но наистина ли не сте чували за онези двамата
понеже те ми влязаха в главата и си мисля че те най добре ще ми свършат работата.....
 иначе това за този Овчаров наистина звучи удивително ...

ами бих предпочел да е компютърна
с тез фенерчета много примитивно ми звучи ,не ми вдъхва доверие Smile
Цитирай

Самоков

Маги, може ли повече инфо за този Овчаров, доктор ли е, къде има кабинет?

Ох, Буболинке, беше много отдавна - някъде 1981-82 г. И той тогава беше възрастен човек. Майка ми му имаше адреса, но го загуби много отдавна. И рецептите пазеше, но ги даде на една жена и тя забрави да ни ги върне. Но утре ще питам майка дали си спомня нещо повече и ще пиша непременно. Доколкото си спомням Овчаров беше доктор по медицина. А този в Радуил (от бързане написах по-горе Долна баня - извинявам се - селото е Радуил) не е медик.
Цитирай

dobri4

ами бих предпочел да е компютърна
с тез фенерчета много примитивно ми звучи ,не ми вдъхва доверие Smile
Аз пък разчитам на тези с лупата, все пак на компютърната диагностика са зададени някакви параметри, а не всичко може да бъде предвидено предварително. Защото може да се оплакваш от едно, но важното е да се намери и лекува причината, а не само симптомите. Но това си е лично мое мнение, всеки сам си преценява.
Цитирай
ами аз доколкото успях да се запозная с метода ече те ти правят снимка със съответната там апаратура
правят ти снимка на ириса в големми размери и започват да я анализират.....

а иначе това че разполагат с такава апаратура ,дори и да не е толкова скъпа говори че човека е вложил в това нещо пари и разчита на това да си искара хляба-тоест малко или мн е спежиалист Smile

а то не е трудно всеки да се запознае с тази диагностика да хванефенера и да почне

само че от специалист до специалист има доста голяма разлика .....
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 50 отговора