____Свестен ИросоДиагностик_____ (спешно)

  • 17 748
  • 50
  •   1
Отговори
бях пуснал тази тема но сега тя е преместена и сега определено нямам шанс да получа отговор ....
но тъй като ми е Адски Спешно да намеря свестен Ирисодиагностик я пускам отното

някои ми препиръчаха г-жа Сашка Николова (от Пловдив)
други                             г-н    Милко Тошков      (от София )

тъй като имам ходене до София ми е по удобно да отида при Милко ,но бих искал някой да сподели своите лични впечатления от него
дали наистина е добър ,тъй това възхваляване което видях за него в нета може да не отговаря на Действителността , така че
ще ви бъда мн благодарен ако споделите лични впечатления от него ...

Иначе ако г-жа Николова е наистина добра и би могла да ми помогне ще отида без да се замисля при нея

надявам се да ми помогнете да реша

 Peace  Peace  Peace

# 1
  • София
  • Мнения: 4 423
Знам за един, но той е в самоковско село, бил невероятен, четох за него в дир-а.

# 2
  • Мнения: 17
Д-р КИР4ЕВА от пловдив страхотна е аз ли4но и бях пациентка.032823222

# 3
  • Мнения: 1 839
Знам за един, но той е в самоковско село, бил невероятен, четох за него в дир-а.

Ходила съм при него. Намира се в Радуил. Обаче изобщо не е невероятен. Ама хич. Говори разни общи понятия, а конкретни хронични заболявания изобщо не ги вижда. Отидохме с конкретно питане - от 3 години мъжът ми имаше проблем с жлъчката и по времето, когато отидохме при него, тя вече не е функционирала, а той нищо не каза и като го попитахме за жлъчката - каза, че не вижда нищо сериозно. Два-три месеца по-късно я оперираха и се оказа, че отдавна не функционира и баше гноясала - беше на косъм от перитонит. На свекърва ми нито "видя" хипертонията (има я от десетина години), нито жестокия цистит - нищо.  Само общи приказки и нищо конкретно. И изписва билки за всякакви болести. Така и аз мога да "познавам" болести и да ги лекувам. Не искам да говоря нищо лошо за него, но личното ми мнение е, че е шарлатанин. На наши близки детето има диабет - инсулинозависим - и той им обещал, че може да го излекува напълно. Представяте ли си? С билки. Дрън-дрън-та-пляс! Но когато човек е отчаян, се хваща като удавник за сламка...

Последна редакция: вт, 12 фев 2008, 22:25 от Маги ДС

# 4
  • София
  • Мнения: 4 423
А дали е същия Маги? Thinking, Лекувал бил с билки и гледал с лупа очите... Rolling Eyes

# 5
от Варна можете ли да ми кажете някой добър специалист понеже ще пътувам тази седмица до там


ако никой не може ще реша при кой от двамата да отида :г-жа Сашка или Милко Тошков

Simple Smile  Peace

# 6
за д-р Кирчева в нета бях чел освен всичко и доста отрицателни коментари така че тя отпада като
вариант (поне за мене)

за сега тези две личности които съм споменал най горе (Сашка и Милко ) за тях съм чел най добри отзиви сравнение с останалите

така че бих искал някой който е ходил при тях да сподели

 Peace

# 7
  • Мнения: 1 839
А дали е същия Маги? Thinking, Лекувал бил с билки и гледал с лупа очите... Rolling Eyes

Точно същия е - с лупата и билките.

# 8
  • Мнения: 1 839
Между другото, преди мноооого години имах сериозни проблеми с бъбреците. Бях малка - 4-5-годишна. И тогава майка ми ме води при един ирисов диагностик в София. Овчаром май му беше името - не съм сигурна. Той наистина много точно видя какво ми има - съвсем точно описа състоянието на бъбреците - диагнозата се потвърди на 100% с това, което се видя на рентгеновата снимка. А и най-странното - позна, че сънувам кошмари и то че сънувам точно дяволи и мъртъвци. Още се учудвам на това. Тогава ми предписа някакви комбинации от билки, които се приготвяха по специална рецепта и в интерес на истината оттогава не сънувам кошмари.

# 9
  • София
  • Мнения: 4 423
Маги, може ли повече инфо за този Овчаров, доктор ли е, къде има кабинет?

# 10
  • Мнения: 98
pavlinito, аз съм ходила при д-р Димитрова във Варна. Гледа окото с лупа, диагностиката не е компютърна, освен ирисолог е и фитотерапевт. Кабинетът и е съвсем на центъра, ако те интерисува утре ще изровя  телефон за записване.

# 11
извинявам се но наистина ли не сте чували за онези двамата
понеже те ми влязаха в главата и си мисля че те най добре ще ми свършат работата.....
 иначе това за този Овчаров наистина звучи удивително ...

ами бих предпочел да е компютърна
с тез фенерчета много примитивно ми звучи ,не ми вдъхва доверие Simple Smile

# 12
  • Мнения: 1 839
Маги, може ли повече инфо за този Овчаров, доктор ли е, къде има кабинет?

Ох, Буболинке, беше много отдавна - някъде 1981-82 г. И той тогава беше възрастен човек. Майка ми му имаше адреса, но го загуби много отдавна. И рецептите пазеше, но ги даде на една жена и тя забрави да ни ги върне. Но утре ще питам майка дали си спомня нещо повече и ще пиша непременно. Доколкото си спомням Овчаров беше доктор по медицина. А този в Радуил (от бързане написах по-горе Долна баня - извинявам се - селото е Радуил) не е медик.

# 13
  • Мнения: 98
ами бих предпочел да е компютърна
с тез фенерчета много примитивно ми звучи ,не ми вдъхва доверие Simple Smile
Аз пък разчитам на тези с лупата, все пак на компютърната диагностика са зададени някакви параметри, а не всичко може да бъде предвидено предварително. Защото може да се оплакваш от едно, но важното е да се намери и лекува причината, а не само симптомите. Но това си е лично мое мнение, всеки сам си преценява.

# 14
ами аз доколкото успях да се запозная с метода ече те ти правят снимка със съответната там апаратура
правят ти снимка на ириса в големми размери и започват да я анализират.....

а иначе това че разполагат с такава апаратура ,дори и да не е толкова скъпа говори че човека е вложил в това нещо пари и разчита на това да си искара хляба-тоест малко или мн е спежиалист Simple Smile

а то не е трудно всеки да се запознае с тази диагностика да хванефенера и да почне

само че от специалист до специалист има доста голяма разлика .....

# 15
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
Дайте координати и на двамата де, не ни мъчете.  Wink

# 16

Пловдив жр. Тракия бл.94 вх А
др. Сашка Николова- специалист Вътрешни болести,професионален ирисов
диагностик 032 996814

http://www.company-index.com/profile.php?id=226&ln=bg
това пък е з Милко Тошков

много съжалявам обаче че все още никой не е споделил  лични впечатления за някой от двамата
за да реша кой от тях да посетя Simple Smile

# 17
  • Мнения: 3 456
Може би, ако сложиш имената в заглавието ще имаш по-голям шанс да ти отговорят конкретно за тях.

# 18
  • София
  • Мнения: 255
Аз ти препоръчах Милко Тошков.Бях при него преди 10-12 год.Още в зародиш видя отклонението в щитовидната жлеза ,която сега ми създава доста притеснения.А и други неща ,които се потвърдиха в последствие.След това ходих в кабинет"Дар",които "видяха" 1/3 от нещата.Водила съм детето при брат му-Радослав Тошков.Но аз съм си доволна от Милко,човекът се опита още тогава да ми лекува жлезата ,но това е тема на друг разговор,просто защото при мен нещата се свеждат до това ,да разбера ,че няма страшно и след това си я подкарвам постарому ooooh!

Последна редакция: ср, 13 фев 2008, 20:12 от *smile*

# 19
да може би трябваше да публикувам имената на докторите в заглавието,не се бях сетил за това Simple Smile
ами добре това е много добре щом Тошко Миланов е толкова добър специалист.Дано и сега е толкова добър както преди
аз вече звънях на г-жа Николова но чак след месец и нещо ще мога  да отида заотва ще се обадя днес на д-р Тошков
дано имам шанс да се срещна с него по-рано понеже случая е спешен

благодаря ви на всички Simple Smile

# 20
днес се обадих на Милко тошков да си запиша час и може още утре да отида или другата седмица вече има свободен 4ас
при сашка николова мога да отида чак на 19 март
дано това да не означава че г-жата е по-добра от г-н Тошков Simple Smile

# 21
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Милко Тошков, билкаря ли?
Ако е той  Sick

# 22
какво за него
мисля че е същия за който говорих но какво има че такижа физиономии правиш ????

аз знам че ти си харесваш твоя даниел и не признаваш друго Grinning

# 23
  • Мнения: 19 284
А дали е същия Маги? Thinking, Лекувал бил с билки и гледал с лупа очите... Rolling Eyes

Точно същия е - с лупата и билките.
аз водих дъщеря ми при него и въобще не съм очарована.нищо не можа да каже.

# 24
ами
на мен успя да ми каже къде са проблемите зони и чесно казано позна ,тъй като бях си правил
преди това доста изследвания и имах долу горе представа за проблемите

предписа ми билкови лекарства които щели да оправят проблема -не знам надявам се да е прав
вие ще кажете дали сте използвали неговите билкови хапове и дали помагат наистина.......

# 25
  • София
  • Мнения: 4 575
И в друга твоя тема ти казах, че имам добри впечатления от Тошков. Беше отдавна, още не продаваше треви за всичко. Сега не знам как е. Лично аз ходих, когато след натравяне с шунка, лежах в Инфекциозна, свалих 20 кг за 10-на дни и после не можеха да ме захранят. Та той с някви тинктури, които ми забъркаха в аптека успя, започнах да се храня по малко около седмица след като ми изписа лечението.
Според мен ще чуеш всякакви мнения. Едва ли ще има само доволни или обратно, но иди, нищо не губиш.
ПС. Гледам, че сме писали едновременно. Какво стана? Беше ли на преглед? Как мина и колко струва? От неговите готови хапове ли ти изписа?

# 26
  • Мнения: 1 839
ами
на мен успя да ми каже къде са проблемите зони и чесно казано позна ,тъй като бях си правил
преди това доста изследвания и имах долу горе представа за проблемите

предписа ми билкови лекарства които щели да оправят проблема -не знам надявам се да е прав
вие ще кажете дали сте използвали неговите билкови хапове и дали помагат наистина.......

Да, пихме билките според рецептата и накрая опряхме до Пирогов - операция по спешност. И въобще не видя хроничните заболявания на никой - нито болната жлъчка на мъжа ми, нито хипертонията на свекърва ми (има си я от 15-20 години), нито хроничния й цистит - нищо. Само общи приказки - задържала се лимфна течност и трябвало да стоим надолу с главата, за да се оттича - всичките - и възрастните, и децата. Crazy И накрая изписа билки - ако не помогнат, няма да навредят, нали... Така и аз мога да лекувам и сигурно ще се справям по-добре.

# 27
  • София
  • Мнения: 4 575
ами
на мен успя да ми каже къде са проблемите зони и чесно казано позна ,тъй като бях си правил
преди това доста изследвания и имах долу горе представа за проблемите

предписа ми билкови лекарства които щели да оправят проблема -не знам надявам се да е прав
вие ще кажете дали сте използвали неговите билкови хапове и дали помагат наистина.......

Да, пихме билките според рецептата и накрая опряхме до Пирогов - операция по спешност. И въобще не видя хроничните заболявания на никой - нито болната жлъчка на мъжа ми, нито хипертонията на свекърва ми (има си я от 15-20 години), нито хроничния й цистит - нищо. Само общи приказки - задържала се лимфна течност и трябвало да стоим надолу с главата, за да се оттича - всичките - и възрастните, и децата. Crazy И накрая изписа билки - ако не помогнат, няма да навредят, нали... Така и аз мога да лекувам и сигурно ще се справям по-добре.
Явно не си разбрала /или аз не съм newsm78/ павлинито искаше май да каже, че е бил при Тошков.

# 28
  • Мнения: 1 839
ами
на мен успя да ми каже къде са проблемите зони и чесно казано позна ,тъй като бях си правил
преди това доста изследвания и имах долу горе представа за проблемите

предписа ми билкови лекарства които щели да оправят проблема -не знам надявам се да е прав
вие ще кажете дали сте използвали неговите билкови хапове и дали помагат наистина.......

Да, пихме билките според рецептата и накрая опряхме до Пирогов - операция по спешност. И въобще не видя хроничните заболявания на никой - нито болната жлъчка на мъжа ми, нито хипертонията на свекърва ми (има си я от 15-20 години), нито хроничния й цистит - нищо. Само общи приказки - задържала се лимфна течност и трябвало да стоим надолу с главата, за да се оттича - всичките - и възрастните, и децата. Crazy И накрая изписа билки - ако не помогнат, няма да навредят, нали... Така и аз мога да лекувам и сигурно ще се справям по-добре.
Явно не си разбрала /или аз не съм newsm78/ павлинито искаше май да каже, че е бил при Тошков.

Сигурно, да. А пък аз си говорех за тоя в Радуил!  Crazy Извинете, ако не съм разбрала правилно!  Embarassed

# 29
а ходим вчера при него и ми хареса това което каза

питах го за главоболието и той ми каза че няма никакви проблеми с главата и че имам проблем
с черния дроб и щитовидната жлеза
за черния дроб не знаех но за щит жлеза е прав защото аз съм си правил много преди това излседвания и имам малки проблеми там .Имам и две малки кистички така че е казал правилно тъй като просто е нямало от къде да знае за тези неща

предписа ми сега неговите билкови лекарства и ощя утре почвам да ги пия .каза ми че скед 2 месеца проблема трябва да се тушира
и ще се оправят нещата.
ако можете да споделите дали сте пили от неговите таблетки и дали помагат

# 30
  • София
  • Мнения: 4 575
ако можете да споделите дали сте пили от неговите таблетки и дали помагат
Аз не съм, не им вярвам, откак моя дружка-аптекарка каза, че не ги сменяли като им свърши срока на годност, а ссамо слагали нов печат.

# 31
искам да споделя едно мое впечатление и ако можете да споделите вашето мнение по въпроса дали съм прав

доколкото разбирам метода той може да види в кои органи има проблем но не знае какъв е проблема там
преди да започне диагностиката ме пита какви оплаквания има за да засече чвно дали всичко съвпада след като разгледа окото
казах ми че имам главоболие и там още един проблем
след това той каза че проблем в главата нямам и че главоболието се причинява от щит жлеза и от черния дроб
каза ми че съм имал световъртеж което също е такаи че според него това е заради черния дроб

аз си мисля че той може да види в кой орган има проблем и дотолкова
мисля че е по-правилно след като вече знам къде е са проблемите да отида при специалисти които се занимават със съотвеетните органи

какво ще кажете по въпроса??????

# 32
аве не трябва така лекомислено да заклеймявате че не стават за нищо
човек трябва да е критичен и да проверява всичко но това че еди кой си ти казал еди какво си нищо не значи....

# 33
  • София
  • Мнения: 4 575
аве не трябва така лекомислено да заклеймявате че не стават за нищо
човек трябва да е критичен и да проверява всичко но това че еди кой си ти казал еди какво си нищо не значи....

ами...  не знам с кое да проверя, мислех си за неговото Вит. С, ама се чудих откъде той може да прави Вит.С, чудих се, пък се отказах. Виж ... на майка ми, всичките му треви й действат. Joy.
ПС. Може ли да слагаш малко знаи, за да е по-лесно да четем.
ПС2. Аз не бих пренебрегнала главоболието си, защото той е казал  Peace.

# 34
ами аз забравих да спомена че ходих още същия ден тоест вчера и при един доцент
който да се занимае с главоболието ми
неговото мнение също беше че няма обезпокояващи проблеми в главата ми които да причиняват главоболието
това бепе го казал и тошков
по въпроса за ирисодиагностиката доцента каза че няма отношение тъй като не е запознат
не знам дали този тошков е бил прав предстои ми да разбера

но си мисля дали да отида при специалисти да видят проблемите зони за който тошков спомена
защото не знам дали неговите "треви" ще ми помогнат
моля дайте ми съвет

# 35
  • София
  • Мнения: 4 575
ами аз забравих да спомена че ходих още същия ден тоест вчера и при един доцент
който да се занимае с главоболието ми
неговото мнение също беше че няма обезпокояващи проблеми в главата ми които да причиняват главоболието
това бепе го казал и тошков
по въпроса за ирисодиагностиката доцента каза че няма отношение тъй като не е запознат
не знам дали този тошков е бил прав предстои ми да разбера

но си мисля дали да отида при специалисти да видят проблемите зони за който тошков спомена
защото не знам дали неговите "треви" ще ми помогнат
моля дайте ми съвет
Доцента как разбра, че няма проблем? Изследва ли ти нещо?
Какъв съвет търсиш? Според мен е добре консулт със специалисти.

# 36
  • София
  • Мнения: 255
Аз съм пила Невролаксин + и съм доволна .А защо се насочи към ирисовата диагностика ,а не например към компютърната диагн. и ако си  проучил не мислиш ли ,че  е по-точна ?

Последна редакция: нд, 17 фев 2008, 19:46 от *smile*

# 37
ами аз преди това бях правил всевъзможни изследвания какво ли не
еег два пъти ,скенер,ренген на шийни прешлени ,на черепа ,микробиологични,ехогафия на щит жлеза ,хормони ,какво ли не

но иначе несъм чувал за тази компътърна диагностика
можете ли да ми обясните по-подробно за нея
????????

# 38
иначе доцента мисля че беше много добър не мисля че има смисъл да се успорват неговите качества

но все пак моя проблем не е само с главоболието
имам и друг проблем който просто не мога да разбера какво го причинява
затова ми трябва такъв универсален начин който да отчете всичко в детайли
затова бях се насочил към ирисовата диагностика но както споделих мисля че тя може само да каже къде има проблем
но не може в детайли да го определи

ако компютърната диагностика може да направи това нещо би било много добре ,надявам се да кажете дали е възможно това нещо
??????????????????????????????????????????????

# 39
  • София
  • Мнения: 4 575
Моя колежка ходи на някъква руска диагностика - компютърна. Тя обясни, че й слагали нещо по точки на ръцете и с едно копче, като усетиш топлина или пробождане - да го натиснеш. Скенира се цялото тяло и дава къде и какъв е проблемът. Има написано 10 страници дребен шрифт какво й е. Опитват се да започнат лечение. Ходи при някакъв професор, прегледът е 35 лв и продължава над 1 час. Ако искаш мога да я питам за телефон.

# 40
това звучи много обещаващо
искам само да изясним нещо

35 лв за такъв универсален начин за диагностика говорим значи
тоест какъвто и да е проблема ,където и да се намира това нещо ще го засече....
по принцип аз търся точно това нещо,но през годините защочнах да мисля
че търся философския камък.дано да не съм бил прав

ако тази компютърна диагностика е наистина толкова прецизна и точна
на всяка цена искам да си я направя
ще ти бъда много благодарен ако ме свържеш с тази си приятелка ......или с този който я прави
или и с двамата най добре Simple Smile

# 41
  • София
  • Мнения: 4 575
Ами утре съм в офиса и ще взема телефона на професорът. Да, това е някакъв универсален начин за диагностика. Доколкото разбрах е 35 лв, дано не бъркам. Това , което тя ни показа беше снимка на човешко тяло, оцветена в различни цветове. После някакви графики с цветовете и обяснение. После страници с инфо какво й е болно, в каква степен и какъв специалист трябва да търси. Ще си запиша да взема телефона. в Сф, ама явно няма да ти е проблем.
Да уточня, че аз не вярвам  Sunglasses.

# 42
да това уточнение е доста навременно
но аргументирай се защо не вярваш ???
 
смисъл ако наистина не е толкова ефикасно няма смисъл да се хващам като удавник за сламка
но наистина ми трябва такъв универсален  и точен начин за диасностика
и да не е този просто ми трябва някой който ще ми свърши работата
ако знаеш някой наистина надежден сподели
иначе кажи защо не вярваш Simple Smile

# 43
  • София
  • Мнения: 4 575
Не вярвам, защото съм учила медицина. Ако имаше такова нещо като да може да се разбере кое, кога, какво му е, нямаше да боледуваме. Няма и билки, и т.н. бабини ....., който да лекуват псориазис, въпреки, че всички се надяваме. Аз самата съм с главоболие, от месеци, лекувам щитовидна и хипофиза, разправям се с автоимунни болести, въпреки, че не съм чула някой да се е отървал от тях. Все още съм доникъде, но се придържам към медицината.
Преди години водих брат си във Военна болница, там с някакъв компютър - нелинейна диагностика, му правиха някаква такава процедура, само че с камера и слушалки. Ми....познаха не е точната дума, защото предварително ни разпитаха какъв е проблемът и защо сме там. И видиш ли, точно там се оказа проблем.
Но ми е интересно за професорът, даже сме решили с шефката и ние да идем, може пък нещо здраво да ни е останало / hahaha/.

# 44
бих искал да те питам нещо
мисля че нашите проблеми си приличат

споменах че аз също имам проблем с щит жлеза.така беше ми казала една екстрасенска,така ми каза и Тошков
аз също като вас имам главоболие
Аз през целия ден се чувствам отпаднал ,сънлив имам пълна липса на емоции ,чувствства.не знам това как го приемате но е точно така
но не знам точно къде е проблема ми с щит жлеза

излседвал съм тат мат tsh ft3 ft4
тат е в горната граница 34 от макс 34
а мат е на долната граница
имам две съвсем малки кистички на жлезата и това е
но хората ми казват че имам проблем с щит жлеза -смисъл тошков и екстрасенса при който ходих(всъшност последния ми каза
че имам проблем с общия метаболизъм или там какво беше и аз не знам и това било зареди щит жлеза ) не знам не разбирам

другият ми проблем е чисто мъжки
имам парене с ходенето до тоалетна ,зачервяване по тези места и разни други гадории

не знам дали тези проблеми могат да причинят ттова състояние като цяло,или има и още нещо

авие какво мислите по въпроса

# 45
  • София
  • Мнения: 4 575
Ами аз не съм лекар, така че какво мисля, едва ли е от  значение. Има лекари във форума, но пък по нета няма как да дадат консулт.
Какво значи мат на долна граница? Проблем е , ако са високи стойностите.
А другите хормони? А тези кистички подлежат ли на хирургическа интервенция? Има ли и възли? Какви?
И т.н. има много въпроси, но си трябва ендокринолог и уролог според мен. Имам познати добри такива, така е ако трябват телефони, мога да дам, но според мен това е правилният път, а не екстрасенси, вещери и др.

# 46
ами аз уж бях ходил при един добър ендокринолог
казва се д-р начев ама той каза че нищо ми нямало на жлезата,смисъл нищо стряскащо така че да не се притеснявам
предписа ми едни работи на хималая и това е

но аз не мога да съм спокоен ,аз се чувствам адски не добре

иначе не знам ,гарантираш ли че тези хора могат да ми свършат ,съжалявам  ако се държа преколено подозрително
но много хора ,просто много хора ме разочароваха а проблема е доста сериозен -съдеки по начина който се чувствам
тоест нужадая се наистина от човек който разбира ,за да няма фалове този път

# 47
  • София
  • Мнения: 4 575
Ами...гаранция няма как да дам, на мен ми свършиха работа, когато трябваше, мои познати съм пращала, също са доволни. Всеки сам си преценява.

# 48
говорим за ендокринолог и уролог ....нали

# 49
  • София
  • Мнения: 4 575
говорим за ендокринолог и уролог ....нали
Да!

# 50
добре тогава,ако можеш дай ми информация за тези двама лекари
щом са помогнали на тебе може пък и на мене да помогнат
иначе да попитам работят ли със здравната каса,и ако не каква е цената на прегледа...
Simple Smile
 Peace

Общи условия

Активация на акаунт