Клуб "Усмивка"

  • 1 336
  • 7
  •   1
Отговори
  • Калгари, Канада
  • Мнения: 1 384
Това е тема за радостните моменти от живота и за щастието. В нашия натоварен и забързан свят, с ежедневните проблеми и липсата на близки и роднини зад граница, мисля си, че е добра идея да споделим радостните моменти от живота и това от което сме доволни, малките радости и пожънатите успехи. Всичко, което може да ни развесели и разсмее! Само приятни и повдигащи духа мисли пишете!


Ето започвам да се радвам: Бебето спи!  Laughing Готвя си вкусни неща и очаква с нетърпение да гледам нещо по телевизията тази вечер.  Peace Свекървата все още е в БГ  bouquet Чух се с една приятелка по скайпа и си поговорихме страхотно.

Братовчедка ми ми прати ей това, което ми се вижда на моменти доста истинско и смешничко:

Колко души от вашата зодия са нужни, за да се смени крушка?
Овен: "Само един. При това може да смени не само крушката!!!"
Телец: "Предпочитам естествена светлина. И абсолютно сигурни ли сте, че старата крушка е изгоряла? Мразя да хвърлям неща, които биха могли да са полезни!"
Близнаци: "Един вероятно е най-добрият вариант, защото ако са повече от един, ще се отплеснат в разговори и напълно ще забравят за крушката..."
Рак: "Четирима. Един рак и трима психотерапевти, които да помогнат за мъчителния процес на смяната"
Лъв: "Истинските лъвове не сменят крушки! Истинските лъвове намират някой друг да направи това вместо тях."
Дева: "Точно 1,655221 души в средностатистическия случай"
Везни: "Добре, де, ще го направя... освен ако ти не си така добър да го свършиш вместо мен, но явно си много зает в момента... тъй че ще го направя... И все пак, не искаш ли ти да го свършиш?"
Скорпион: "Нито един. Скорпионите не ги е страх от тъмнината!"
Стрелец: "Айде стига, бе! Я погледни навън... Слънцето грее, птичките пеят, животът е пред нас, а ти се шашкаш за някаква глупава крушка?!?!?!"
Козирог: "Нямам време за глупости."
Водолей: "Виж сега, енергията е материя, а дали материята е енергия още не е доказано, но със сигурност светлината е форма на енергия и тъй като електрическата крушка е материя...."
Риби: "Каква крушка?"
Какъв домашен любимец подхожда на вашата зодия?
Овен: "Всичко, стига да е пълно с енергия!"
Телец: "Костенурка. Бавна, не й трябват много грижи и няма да изяжда храната на собственика си."
Близнаци: "Папагал... Има ли нужда да казвам нещо повече? Естествено, че има...."
Рак: "Каквото и да е... Важното е да се поддава на дресировка!"
Лъв: "Голяма, красива и дръзка котка, която не се състезава със собственика си в това кой е по-по-най."
Дева: "Да видим. Ще трябва да ставам точно в 7:30, за да го храня. В 10:20 ще ходя до магазина и ще му купувам храна за 4,38 лв. с включен ДДС..."
Везни: "Хммм... От една страна, кучето е добродушно, предано и пази къщата. От друга, котката е по-независима, изисква по-малко внимание и е много грациозна... Ох, не знам. Ти какво би си взел? А сигурен ли си?"
Скорпион: "Котка! Тайнствена и непредсказуема... Какво й е? "
Стрелец: "Кон, естествено! И да се надяваме, че ще има достатъчно енергия, за да издържи темпото ми!"
Козирог: "Аз ли ще му купувам храната?"
Водолей: "Хамстер. Ще му взема клетка с климатик, водоснабдяване и канализация... Ще му сложа тунелче, с което да може да преминава извън клетката и ще го огранича с фибростъкло... Не продават ли такива клетки? Простаци! Нищо, аз ще изобретя нещо много по-добро тогава..."
Риби: "Риби, естествено. Дори да ги забравя за седмица-две без храна и те измрат, бързо ще ги подменя... ако не забравя и това, де..."
Типичен коментар след секс?
Овен: "Хайде пак!!!"
Телец: "Ама как огладнях! Подай ми пицата."
Близнаци: "Къде е дистанционното?"
Рак: "А кога ще се оженим?"
Лъв: "Бях страхотен, нали?"
Дева: "Трябва да изпера чаршафите..."
Везни: "Ако на теб ти е харесало, значи и на мен ми хареса."
Скорпион: "Хмм... да те развържа ли?!"
Стрелец: "Не ми се обаждай... Аз ще ти се обадя!"
Козирог: "Имаш ли визитка?"
Водолей: "Искаш ли да пробваме нещо лудо другия път... например да сме голи?"
Риби: "Ъъъ... Как ти беше името?"
Каква е молитвата на вашата зодия?
Овен: "Боже, дари ме с търпение... И си го искам ВЕДНАГА, ЧУВАШ ЛИ?!!!!"
Телец: "Боже, дай ми сили да променя живота си... ама не веднага!"
Близнаци: "Ей, Боже (или Богиньо)... Кой си всъщност? Какъв си? Какво си? Колко сте? Изобщо не мога да си го представя..."
Рак: "Отче наш, знам, че не бива толкова много да завися от теб... но на кого друг да разчитам за важните неща в живота?"
Лъв: "Ей, тате, знам, че съм любимото ти хлапе и се гордееш с мен..."
Дева: "Боже, направи света едно по-добро място и не се издънвай като предния път."
Везни: "Господи, знам, че е крайно време да взимам решения сам, но искам да знам: какво мислиш ти по въпроса?"
Скорпион: "Боже, помогни ми да простя на враговете си, защото тези копеленца изобщо не заслужават!!!"
Стрелец: "О, всемогъщи, всезнаещи, всесилни, вечен Боже! Моля те за сто милионен път - помогни ми да не преувеличавам!"
Козирог: "Отче наш, мислех да се моля, но знам, че трябва сам да се справя с проблемите си, така че... все пак благодаря!"
Водолей: "Господи, едни казват, че си мъж... други, че си жена... А аз казвам, че всички имаме по нещо божествено! Така че, защо да ти се молим въобще?"
Риби: "Отче наш, ти, който си на Небето... Понеже животът е гаден и смятам да му друсна една стограмка, нека тежкото ми пиянство и махмурлукът след това бъдат в твоя чест... Наздраве и амин!"
Как различните зодии приемат мисълта, че са умрели?
Овен: "Искам да говоря с управителя! Веднага! Мъртъв ли съм?! Не съм си и помислял, че може да ми се случи... Ами добре, тогава искам един кристален дворец върху облак с бяла светлина като онзи там!"
Телец: След като напусне тялото, Телецът осъзнава, че така остава без стомах и веднага се връща в него... И остава скептично настроен цял живот!
Близнаци: "Тук е страхотно... Направо приказно! Какви чудесни дворци, какви прекрасни облаци, колко светлина! Веднага ще звънна на близките ми, за да им разкажа... Каквоооо? Тук няма телефони ли?!? Връщам се!"
Рак: "Въобще не ме интересуват фактите! Раците живеем по 125 години! Точка."
Лъв: "Нееее, не съм мъртъв! Не съм, не съм, не съм, не съм! Какви са тези хора с крила и бели мантии? И защо пеят? Не са в правилната тоналност! Мога да пея по-добре от тях! Този пък кой го направи диригент..."
Дева: След като е работила неуморно 60 часа, девата се възнася, преминавайки през изключително добре почистен тунел... Тъкмо й харесва, когато се сеща колко много ще липсва на близките си и моментално се завръща в тялото си. Първото нещо, което прави, когато се пробужда, е да погледне колко е часът.
Везни: "Я! Какъв красив тунел... А това в края Исус ли е? Ами ако е Мойсей? Да вляза ли в тунела? Да се върна ли? А защо пък да не си остана тук? Имам идея! Ще си направя агенция за запознанства на самотни души... Да я реализирам ли?"
Скорпион: "Ние скорпионите имаме поне девет живота... Една смърт не може да ме уплаши... А и какво по-хубаво от един астрален секс, докато пътувам през тунела на светлината?"
Стрелец: "Хаха! Баси якото, човек! Издигам се... Хахаха! Много е забавно! Не, изобщо няма да се връщам обратно в тялото си, толкова време се опитвах да изляза от там... Колко съм любопитен сега, ако знаеш! Дали отделните религии са в отделни видове рай? Хаха! Представяш ли си? Ииии... много готин тунел... Хахаха! Супер яко!"
Козирог: Изключително трудно е да се внуши нефизическо съществуване на козирозите... Ето защо в рая всички получават голям наръчник с инструкции, съдържащ специална глава "Как да станем милионери в астралното пространство" и подробен SWAT-анализ на живота им.
Водолей: "Това ли е раят? Ами той изобщо не е организиран... И е скучен... Пълна мизерия е това! Къде мога да подам молба за ада? Там поне правилата са направени, за да се нарушават. " ...след което отива в Рая и започва серия кампании за реформи и подобрения.
Риби: Повечето риби рядко обръщат внимание на това, че са умрели. Някои индивиди имат смътни спомени за това как крилати същества в бяло са им казали, че са объркали пътя и …

Ето и няколко сайта:
http://www.tcnj.edu/~hofmann/humor/Misc/oops/oops.htm

http://www.radko-piratko.hit.bg

Усмивки от мен! Сега е ваш ред

Последна редакция: вт, 12 фев 2008, 01:07 от mamamia

# 1
  • Vienna
  • Мнения: 261
Протест от една везна! Винаги знам като не ми е харесал секса. И си го казвам...
Моето бебе също спи, свекървата е далече и не обича да пътува. Сготвиха ми нещо вкусно... Абе и аз се радвам

# 2
  • Калгари, Канада
  • Мнения: 1 384
Аз ли не поставих добре темата или просто няма желаещи да пишат   newsm78
Няма ли сватби, родени бебета, рожденни дни, щастливи събития, бременности?
Ех, може би пък няма нужда от такава тема.
Ritamae ,  аз съм овен и за моята зодия много се посмях, но за стрелците /мъж ми/ не намерих толкова да е вярно, може би той ако си го прочете, ще намери.
Малко щастливи вести: в нашата канадска темичка има много нови мамчета току що пристигнали и някои тепърва идващи, тъй че се увеличаваме! Чакаме и много бебета тази година!    bouquet
В Калгари се позатопли и дори имаме малко слънце вчера и днес.

# 3
  • Германия
  • Мнения: 8 084
Вчера ходихме на цирк.
Децата и аз оздравяваме, бавно, но сигурно.

# 4
  • Мнения: 2 952
 Simple Smile  Ела в Израелските теми да видиш каква съм усмихната аз (в подписа ми долу) , та чак дразних хората по едно време....то бива , бива   Simple Smile Не пречи това да сме реалисти изобщо  Naughty Та - поздравления за темичката , ха да видим  как ще тръгне.Виж , ако беше тема за оплакване , недоволство и спорове щеше да  има досега 20 страници изписани  hahaha

 И така - весел празник днес -    Имаме годишнина и от сватбата на този ден .Хубаво ми е .Майка е далечко , но пък се чуваме ежедневно, ние пътуваме към БГ , те идват насам.Сега я чакам пак април и се радвам.Радвам се , че изкара една операция успешно и сега се възстановява добре.Радвам се аз , че са ми здрави децата и мъжа и се обичаме.Всичко друго са заобиколни глупости грубо казано, не че са маловажни.Човек , когато незнае да се наслади на хубавите моменти  е много жалко, защото те  бързо заминават .... Не са така изобилни и константни както другите щуротии от живота ...  Simple Smile

 Гледайте философски на живота и му се радвайте всеки път щом можете.Радвайте се на нещо или някой докато го имате , защото тръгне ли си неможете да го спрете насила.Живота е такъв , нека е шарен.Ако нямаше малко черничко в него , нямаше да изпъкват цветовете .

  Една голяма прегръдка   bouquet и за добро настроение и да ви е интересничко пускам един сайт снимки от Израел , който го има и в последната тема :

                                                      Flutter            http://www.deisrael.com/            Hug

# 5
  • Мнения: 2 952
   И да кажа , че съм овен  Joy готино е това със зодийките  Mr. Green

# 6
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
много ме разсмя за нашите зодийки! за телето си е баш така, храната прави борбата и удоволствието е нирвана!! деви4ката(мъж ми ) у дома нещо не ми отговаря, но за женска дева си е като топ10! скорпито с главата напред и твърда 4утурка- нали са с много животи и оби4а котките! Crazy Hug

# 7
  • Калгари, Канада
  • Мнения: 1 384
Честит Свети Валенти на всички!  txtloves
petia911 , благодаря за поканата!  Hug Като гледам как си заредена с енергия, става ми хубаво и на мен!   Laughing И честно да си кажа, май ще ме навиеш да дойда в Израел! Тя вашата тема много информативна и пълна със забележителности - мъжът ми ще ме  #2gunfire , като му кажа, че искам да ходя и в Израел! Още не знае за плановете ми за Ирландия ooooh! Той обича да пътува, ама като сме на 10-тина часа път и повече от всички места дето искам да ходим, свят му се завива
Честита годишнина! Чудесна дата сте избрали!
Аз сега отивам да си чета Израелската тема, че да видя къде ще го врънкам да ходим  Joy

Общи условия

Активация на акаунт