«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

јлтернативна медицина
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 31 отговора
«дравейте
» аз като повечето хора имам здравословни проблеми,а в подобни ситуации човек търси какви ли не алтернативи.Ќапоследък чета доста за продуктите на ‘оревър Ћивинг,но ми се иска да чу€ повече отзиви от хора,които са ползвали продуктите,защото оставам с впечатление,че те са добри при профилактика,но при лечение на н€какви забол€вани€ доколко помагат......
÷итирай

ћнени€: 2 699
“онина, въпроса ти е много общ - ако не те притесн€ва да споделиш здравословни€ си проблем, може би ще получиш и по-конкретна препоръка можеш ли да си помогнеш с алое . ј иначе продуктите са наистина чудесни и освен че профилактират и лекуват, но все пак н€ма лекарство панаце€, а камо ли билка такава. Hug
÷итирай

под звездите

ћнени€: 3 437
“онина, какво искаш да лекуваш?
÷итирай
¬следствие на хормонални проблеми започна много да ми капе косата.ѕила съм какво ли не,но ефект никакъв,та това е главни€ ми проблем. ƒруго последствие е намалена костна плътност,ко€то също изисква профилактика . »наче имам и хроничен тонзилит,който също не е за подцен€ване.јбе въобще какви ли не такива уж дребни болежки,които ме тормоз€т,а не ми се иска посто€нно да се тъпча с лекарства,защото където и да отида -веднага се изписва една торба от т€х,а ефекта е...почти никакъв,защото никой не задълбава да лекува първопричината на забол€ването
÷итирай

ƒа, за съжаление и косопада и остеопорозата са хормонално обусловени. Ќо такива локални огнища като сливиците също могат да са причина за косопада ти. ќт продуктите на ‘оревър ще ти бъде от гол€ма полза комбинаци€та от ‘оревър ‘рийдъм и минералите, а за гърлото спре€ с алое и прополис. ќт една страна алоето което е основна съставка на фрийдъма има противовъзпалително действие , чисти организма от токсини, нормализира обм€ната на веществата, а от друга останалите съставките в него заздрав€ват косъма. —ъс спре€ с алое и прополис също така може да си правиш фрикции на косата.
÷итирай
ћного благодар€ за съветите,но все пак да попитам н€ма ли веро€тност кистичките,които имам по €йчниците да се изчист€т с алоето-все ми се иска да в€рвам,че хормоналните таблети не са единствената алтернатива.
÷итирай

ћного благодар€ за съветите,но все пак да попитам н€ма ли веро€тност кистичките,които имам по €йчниците да се изчист€т с алоето-все ми се иска да в€рвам,че хормоналните таблети не са единствената алтернатива.
јз лично излекувах кисти в гърдите с алое и лициум. ћиналата година заведох дъщер€ си/на 16г/ профилактично на гинеколог и лекарката и откри малки кистички по едини€ €йчник. “огава съвместно с не€ и направихме една схема с алое бери нектар, зелени пол€ и абета кеър/все добавки на фЋѕ/ и резултата след тримесечен курс б€ха чисти €йчници и нормализиране на цикъла. “ака че защо не и при теб да се случи. Peace
÷итирай

—офи€

ћнени€: 1 185
јз лично излекувах кисти в гърдите с алое и лициум. ћиналата година заведох дъщер€ си/на 16г/ профилактично на гинеколог и лекарката и откри малки кистички по едини€ €йчник. “огава съвместно с не€ и направихме една схема с алое бери нектар, зелени пол€ и абета кеър/все добавки на фЋѕ/ и резултата след тримесечен курс б€ха чисти €йчници и нормализиране на цикъла. “ака че защо не и при теб да се случи. Peace

ѕоследно в гърдите или в €йчниците?
÷итирай

под звездите

ћнени€: 3 437
≈дното е за мама “ин, другото е за дъщер€ й.
“онина, все пак мисл€, че тр€бва да си направиш по-задълбочени изследвани€.
÷итирай

gato, наистина сега като си прочетох мнението отново вид€х, че малко не€сно съм го написала - при мен кистите б€ха в гърдите а при дъщер€ ми на едини€ €йчник. Ѕлагодар€ за забележката  Hug
÷итирай
Ќищо не ми коства да опитам,но може би тр€бва да се допитам до тези,които са дистрибутори на продуктите-да ми об€сн€т по колко,кога и как тр€бва да се вземат..........
÷итирай

»зползвам темата за да покан€ всички мами от ¬арна да чу€т повече за продуктите на ‘оревър и как можем да подготвим имунната си ситема за зимата с тези продукти. Ќа 3 септември от 18 часа в хотел  апитол. «апов€дайте!
÷итирай

софи€

ћнени€: 78
Mama tin искам да те питам как точно разпредели дозите за дъщер€ ти и колко горе долу ти излезе лечението,а и как се намират от къде се купуват( аз съм от —офи€).»нтересувам се за дозите които си и давала,защото прав€ кисти или по точно имам ендометриоза и искам да € лекувам по друг път освен с раз€не(вече два пъте ме оперираха ). Hug
÷итирай

јми аз давах на дъщер€ си по 30-40мл алое сутрин на гладно, а от другите добавки/зелени пол€ и ј-Ѕета  еър/ 2 пъти по една таблетка. «а кистите това е добра комбинаци€, но за ендометриоза не зна€, н€мам такъв опит. ≈дна позната с ендометриоза пиеше алое с боровинки и јЅета  еър ,но не мога да кажа дали само от това се оправи защото правеше и много други неща/йога,други добавки/ Ќо съм сигурна че алоето изигра важна рол€ в процеса и на лечение.
ј иначе продуктите на ‘оревър се разпростран€ват с дистрибутори и ако имаш желание ще ти дам координатите на колеги от —офи€ или ще ти об€сн€ как сама да си ги купиш.
÷итирай

софи€

ћнени€: 78
ћама “ин  Hug ƒа ако може дай ми координати,ще съм ти много благодарна.ј иначе за тво€та киста на гърдата пак ли със същите продукти € излекува,питам защото една при€телка има този проблем Sad
ћерси много за помоща Hug
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 31 отговора