Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 20 отговора
   ЗДравейте!

Някой може ли да ми каже колко време преди термина е желателно да се спре Магнерича? Благодаря Hug
Цитирай

UK, Harlow/София

Може да ти каже само лекаря който ти е изписал Магнерича!Изписването и прекратяването на приема на лекарста става не по форумско, а по лекарско мнение.

Още един уникален въпрос!
Цитирай

Пловдив

Пих го в 5-я и после пак в 8-я,заради контракции.А май нямах и нужда толкова,защото тва мойто не били точно контракции,а някаква ''чувствителност'' на матката.Докторчо най-добре ще ти каже кога да ги спреш.Но съм чувала,че след като се влезе в 9-тия месец вече няма проблем  и дори и да имаш контракции,няма опасност за теб и бебето.Какво са ти казали?И за колко време ти казаха да го пиеш?Аз го пих малко-около една седмица и двата пъти.Все пак е лекарство...Бързо ми го спряха.В кой месец си?
Цитирай

Варна- на крачка от Морската градина

Аз пих Магнерич ,в комбинация с но-шпа до седмица преди датата на секциото ми...значи десет дни преди термина го спрях.  Иначе го пиех през целия последен месец от бремеността !Но най-важното е какво ще ти каже твоят лекар в зависимост от развитието на твоята бременност.Успех
Цитирай
В края на 8-я месец съм. Тази седмица съм на консултация и ще питам, но просто исках да разбера как беше при вас.
Цитирай

София

Както ти е писала и БИЛЯНА само доктора ще прецени до кога ще пиеш Магнерич.Аз го пиех през цялата бременност,и д-ра ми каза да  спра да го пия,но вече бях влязла в 9 месец.Но да не те изплаша като го спрях и след няколко дни родих.Успех.
Цитирай

в илюзия

Най -добре лекаря да прецени до кога , аз го пих и в началото на бременността , пия го и сега. Peace
Цитирай

Бургас

Пих го до края на 8я месец.Попитай лекаря!
Цитирай

гр. Варна

Както ти е писала и БИЛЯНА само доктора ще прецени до кога ще пиеш Магнерич.Аз го пиех през цялата бременност,и д-ра ми каза да  спра да го пия,но вече бях влязла в 9 месец.Но да не те изплаша като го спрях и след няколко дни родих.Успех.
Peace
Цитирай

София

Аз си го пих до деня на секциото, но го пих до тогава, точно, защото беше планово секцио. Сега пак до тогава ще си го пия, ако ще раждаш нормално се консултирай с лекаря ти.
Цитирай

Мда,най-накрая единодушие-всички са съгласни,че чичо доктор е човека,който ще каже докога.
На мен до последно почти ми вливаха банки с магнезий,но аз лежах за задържане newsm10
Цитирай

София

аз га пих до края
Цитирай

Бургас

Аз ги пих до средета на деветия месец.Една седмица след като ги спрях и родих, за това:.

... ако ще раждаш нормално се консултирай с лекаря ти.

Peace
Цитирай

София

Когато влязох в девети месец и се видя, че бебче е развито ми го спряха, защото имах зелена светлина да раждам и две седмици след това се появи най-прекрасното мъниче!!!
Цитирай

Моята лекарка каза по въпроса, че ако се очертава да раждаш нормално се спират хапчетата като влезеш в деветия
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 20 отговора