Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравни заведения, специалисти
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 19 отговора
Здравейте  bowuu По медицински показания се налага да ми се направи секцио. Избрала съм да раждам в Шейново. Исках да помоля мамите във форума да ми препоръчат лекар от Шейново за секциото. Ще съм признателна за бързи отговори, защото трябва да реша до края на седмицата при кого искам да раждам. Много предварителни благодарности за отделеното време!  Hug
Цитирай

Аз раждах преди година при д-р Кристиян Йончев - супер съм доволна и имам перфектен шев! Препоръчвам ти го с две ръце!
Цитирай

Д-р Богословова е невероятен лекар. Обаче прочети темата от вчера за Шейново и тогава вземи решение. Заради неонатолозите им, не бих ти препоръчала Шейново.
Цитирай

София

Д-р Виденов аз раждах при него много внимателен човек.
Цитирай

малкия град

Др Тончев. Когато раждах през м3,2007г беше завеждащ на секциото, не го познавам, не съм плащала - по-внимателен лекар не съм срещала през живота си.
Цитирай

София България

Д-р Чорбова, водят я много добра в секциото. Аз лично съм много доволна от нея. Секциото ми беше през юни 2007г.
Цитирай

Подкрепям за д - р Богословова и д - р Чорбова. И двете са невероятни професионалисти и жени! Цял живот ще съм им благодарна  bouquet
Цитирай

sofiа

Д-р Попов!!!Много е добър !!!!!! Peace Peace
Цитирай

София

Аз бях при д-р Тодор Димитров  Peace
Цитирай

Д- р НЕНОВ ТОВА Е ПРАВИЛНИЯТ ИЗБОР
Цитирай
Аз бих ти препоръчала д-р Велев или д-р Гагова и двамата са много добри професионалисти, успех в избора  Peace
Цитирай

Sofia

Защо точно Шейново?
Цитирай

софия

при Тошко Димитров.Изпитан е и то от няколко жени
Цитирай

София

Раждах август месец в Шейново - не бих повторила  Naughty имам предвид Шейново, не говоря за второ раждане  Blush
Цитирай

За! Д-р Тончев
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 19 отговора