какво ще подарите на 1/2-ката си за 14.02?

  • 2 742
  • 87
  •   1
Отговори
# 60
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
на 14.02 се  подаряват сърца (без значение матирала - плюш, хартия, пластмаса, шоколад, стъкло.....)

Я бе  Shocked Задължително е, викаш  Thinking Ами, глобете ме тогава  Crossing Arms

# 61
  • Мнения: 4 406
А на 01.03 какво ще подарите на 1/2-ката си newsm78     hahaha Joy Joy Joy
и тука ще съм различна- на тази дата възнамерявам да му подаря дъщеря  Grinning Grinning

# 62
  • Мнения: 4 371
А на 01.03 какво ще подарите на 1/2-ката си newsm78     hahaha Joy Joy Joy
и тука ще съм различна- на тази дата възнамерявам да му подаря дъщеря  Grinning Grinning
Дъщеря, браво, видяло се е значи Hug
Секцио ли ще си? Стискам палци за леко раждане Heart Eyes

# 63
  • Мнения: 4 406
Дуци, нормално искам да раждам, но ми харесва датата

# 64
  • Мнения: 4 371
Значи трябва да приложиш всички бабешки методи за предизвикване на раждането Mr. Green

# 65
  • Мнения: 4 406
извинявам се за Офф-а
аха, иска ми се разбира се... гледах тъкмо по Фокс серията на Приятели, където Рейчъл ще ражда. докторката й препоръча секс. но моят мъж, откакто му разказах вица за бебето, отказва категорично ласки от този тип.
за тези, които са пропуснали:

бебето тъкмо се е родило. родителите го гледат с умиление, а то отваря очи и пита:
- ти ли си татко ми?
- аз съм, миличко!
бебето започва да го чука с пръстче по челото и пита ядосано:
- а така да ти правя харесва ли ти?

# 66
  • Мнения: 3 929
Ще му подаря златен пръстен. На при нас това не е Свети валентин, а годишнина от връзката ни. На 14 февруари преди 9 години започна нашата връзка и затова празнуваме тогава, а не брака ни, защото той се случи на много по-късен етап от живота ни. Ние буквално сме си женени, откакто "ходим".

# 67
  • Мнения: 78
Нещо под формата на сърце Two Hearts.То всичко друго може да се подари и през другото време.

# 68
  • София
  • Мнения: 508
Слънчеви очила  Laughing от това има нужда. Даже утре ще пообиколим заедно да ги изберем, защото не бих посмяла сама  Laughing

# 69
  • Мнения: 881
Парфюм и една кутийка бонбони под формата на сърце!

# 70
  • Мнения: 4 451
Моят мъж не го тачи много този празник, но въпреки всичко аз винаги му подарявам по нещичко. Обикновено му купувам дреха, нещо от което има нужда и добавям шоколадови бонбони-сърчица. Laughing

# 71
  • Мнения: 693
Купих му слънчеви очила но той си ги намери предварително. За 14-ти остава ако е здраве да отскочим да някое ресторантче.

# 72
  • Мнения: 71
Стига момичетааа Темат не била за тук...имало още незнам си там колко подобни-ми аз /а и едва ли само аз/ попаднах само на нея!Ако не ви се пише, поне не се заяждайте!!!
А по темата...аз очаквам бельо...поне така разбрах от загатването, аз самата щях да поднеса магическа чаша /появява се снимка на нея, когато се натопли чашата от напитка в нея:))/ама малко закъснях и ще остане за РД на 1/2-ката:) заедно с др нещо де...Напоследък на ?-сите ми все отговаря да му купувм разни неща за колата...ама и аз като повечето от вас предпочитам нещо практично, то сувенирните работи са по- като за тийн:) И така винце, бонбонки /Цветя:)))/ и ...любов:)
Весело изкарване на празника на всички!:)

# 73
  • Мнения: 4 371
Утре всички на отчет тук какво са получили Mr. Green

# 74
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
А на 01.03 какво ще подарите на 1/2-ката си newsm78     hahaha Joy Joy Joy
и тука ще съм различна- на тази дата възнамерявам да му подаря дъщеря  Grinning Grinning
Laughing ееее какъв по-хубав подарък, айде леко раждане Peace

Общи условия

Активация на акаунт