Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Проблемно забременяване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 36 отговора
Моят съпруг е диабетик от 12  годишна  възраст. Женени сме вече 9 години, но уви дете нямаме. Аз съм на 32 години, а съпругът ми на 31. Правих си изследвания, според които при  мен  всичко  е наред, но съпругът ми не отделя въобще сперма. Нашия личен доктор ни насочи към андролог в Пловдив или София. Последно мъжа ми беше лекуван от уролог за възпаление на простатата, което не помогна изобщо в нашия случай. Моля ви за насоки ,съвети - къде да отидем, какви изследвания ще са необходими и колко ще ни струва, защото за нас това е от голямо значение. Има ли начин да използваме здравната каса, дори отчасти. Отчаяна съм вече ..Времето препуска.. newsm78- ще съм много благодарна на всички за всякакви съвети.
« Последна редакция: вт, 12 фев 2008, 19:54 от Верити »
Цитирай

Габрово, но сърцето ми е в града на Ботев

Здравей! За съжаление не мога да помогна , но ако искаш пусни си темата в подфорум "Искам бебе" там майките  и всички пишешти и сблъсквали се с твоя или подобни проблеми биха ти помгнали и биха били от ползасъс съвети. Искренно ти желая скорошно подобряване на съпруга ти и твое забременяване.  bouquet
Цитирай

Варна

Помоли модератор да ти премести темата в подходящия раздел   bouquet
Цитирай
помолих вече за преместване..
Цитирай

София

Hugсилно се надавам скоро да се похвалиш..........
Цитирай

Brokenpromiseland

Миличка не искам да те стряскам, обаче знам че диабета се предава по генетичен път....помисли си добре.Най-добре е да обсъдиш проблемите със специалисти.Смятам, че те могат да ти дадат наи-правилна насока.
Цитирай

От къде си? По принцип в София препоръчват д-р Кацаров.
Цитирай

Аз също ще ти препоръчам д-р Милен Кацаров - уролог - андролог. Много добър професионалист и чудесен човек.
Ето и координати:
http://andrologia.hit.bg/

Успех! Peace
Цитирай
от хасково -софия  ми е твърде далече.. ако мога в пловдив там  ще идем.Все пак средствата са ограничени...
Цитирай
Hugсилно се надавам скоро да се похвалиш..........

доста съм се отчаяла и обезверила вече.. Confused
Цитирай

B HONDA CIVIC

Не ти препоръчвам в Пловдив  Naughty тук няма свесни доктори в тази област ние с мъжки фактор и от опит ти казвам, че е е по добре в София  Peace.
Цитирай

Пловдив

Не ти препоръчвам в Пловдив  Naughty тук няма свесни доктори в тази област ние с мъжки фактор и от опит ти казвам, че е е по добре в София  Peace.

Д-р Милен Кацаров е най-удачният избор според мен.Успех!
Цитирай

Състоянието на съпруга ти се нарича аспермия. В Пловдив можеш да се консултираш с д-р Дечев от ВМИ, но най-добре е да си запишете час за д-р Милен Кацаров в София.
Цитирай

София

Най-добре е в София - д-р Кацаров. Ще загубиш повече време и пари в лутане.
Цитирай

България - София

Според мен трябва консултация и с ендокринолога, защото се касае за детски диабет, настъпил преди пубертета, който за съжаление често води до безплодие при мъжете. Но си мисля, че трябва да има някакви начини за въздействие.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 36 отговора