Въпрос за месното пюре

  • 593
  • 8
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 500
Здравейте

Знаете ли подходящо месно пюре за  захранане  с пуешко, заешко или пилешко което да не съдържа сол ,масло ,домати ,царевица 

Знаете ли заешко с моркови на Гербер   какво още съдържа

# 1
# 2
  • Мнения: 238
Заешко с картофи и копър на Хип-190гр, Заешко с броколи и ориз на Хип-220гр.,Пуешко с ориз и моркови на Хип-190гр.,Тиква с пуйка на Хип-190гр.,Био моркови с картофи и пилешко на Little Bee-220гр.
Във всички има малко йодирана сол, в последното има черен пипер и дивисил и е за над 8 месеца.
Безсолни мисля, че са пюретата на Сънвал. От тях обаче месни не съм давала и не съм запозната.

# 3
  • Мнения: 256
Щом ще даваш за пръв път защо не си приготвиш сама,така ще си сложиш това което искаш и е много по вкусно.Готовите пюрета имат много странен вкус и мирис моя бебок не ги  хареса,но всяко дете е различно Wink

# 4
  • Мнения: 113
И аз приготвям домашни, сварила съм месо, което после замразих на кубчета. Иначе започнах със заешко с картофи на ХИП.

# 5
  • София
  • Мнения: 627
Ние започнахме с домашно приготвено пилешко с картофи - освен тези два продукта знам ,че няма "разни" други добавки  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 623
Преди една седмица захраних успешно със заешко с морков на ГЕРБЕР newsm10. Няма сол,но има подправка - целина, а също царевична скорбяла. Нямаме проблеми с това пюре, днес изядоха всеки по бурканче и половина.

# 7
  • Мнения: 508
първото ни месно пюре беше пуешко с царевица на Хип и малката много го хареса,нямахме проблеми изобщо,ако искаш да е пюре с едно, две нещо по-добре го приготви вкъщи.повечето купешки пюрета са с повече неща.аз прецених обаче че тези "другите неща "вътре едва ли са в голямо количество и затова й дадох

# 8
  • Мнения: 22
Най-добре е да се захрани с пуешко или пилешко месо (по-леки са). Ти решаваш дали да го приготвиш в къщи или да е готово. Аз захраних с пуешко на Хип и нямах проблем. Сега давам и домашно приготвено пилешко в различни вариации (супа, с ориз, с картофи).

Общи условия

Активация на акаунт