ПРОСторНИ, наШи ЛЮБими КУХНИ - 6-та теМА

  • 44 337
  • 296
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 430

..... ПреКРАсни и удОБни куХНИ.....5-та темА
КрасИви, иЗЯЩни и ЦВЕтни куХНИ - наслаЖДавайТЕ им СЕ, 4 чаСТ
ТрЕТА кухНЕНСка, обРАЗоватеЛНА
ВтоРА кухНЕНска теМа
тУК Е първата темичка


...това са снимки, на всички предоставили кухните си за разглеждане Wink


жълто оранжева Гея , синя yanitaдърво от Divana , бяла Мalenna, беличка Никол, бежаво - кафева гама на ice , голяма ванилийка на ДесиХ2,
мъничка на Мари-ана,тъмно кафяв нюанс на Petranka, кафяво от Lennie, леко тюркоазен шрифт на tilievatilieva 2,
съчитание с жълто на eveto , кафявото на bobi78, синьо кафявото на vanyia, бялоооо с ani metcalf, ani metcalf 2, млечно жълто на Лекси, новогодишна medunka, сиво - оранжева на bubito,
оранжево сива и на Nassy Z, беж с венге от barfly,
синьо + беж на soft, спортна кухня на Butterfly, 1, 2, 3 на foti, HOME SWEET HOME на kalina na kayo, класика от ХулигАнче,
малка, спретна от envia, КуФня Лилита, кяфявото на very , гордостта на Jeni_Madj,
прасковката elfljo,
в дърво от De4i,
странно синьо на Sig,
вишновка от Sun,
в тъмно от ro6ko, отровно зелено от Асинка, жълтото пате на Джемма, една кухня от tumbavw,
ikaia - ikaia,
Мура,
кафява гама от Evgenia* ,
оранжево - жълтичката на v.ivanova, класика от givka, оранж от Еми, една красива от teo7777,
sona, от кошничка 1, 2,
пастелна кухня от Doret, венге и MINA77, Радваща се на кухня цвят череша eveto, Патешко жълто наmiramar, дърво от de4i ,
кафяв нюанс от dunaika,
светло - тъмна кухня на TAKW,
свежест от Petинка,
беж - кафяво Kleos , poli_, жълто - синьо на nadi_mishi , просторна, червена кухничка на cydonia, оранжево от vihra, кафяво + оранжево +Гуш, топли нюанси на valeto, дърво от коТето, беличка на Mam4e Bandit, тюркоаз на Brembrem,
кафяво - кафявото etia*, бяло и , венге от rozaly, кафяв нюанс от tossy, Anichka 1 ,
Anichka 2 , патладжан от Maris , синичкото на mania4ka , красив нюанс на оранжево от mancheto , стилен махагон с кармазЪ червено на yoanka, бяло с кафяво от ria,
тъмно, тъмно от Чародейка, дърво + жълто = mentolka,
1, 2, 3, 4 от Миши-06, синьо с беж на Vania_84, интересно предложение на ov4eva,
ov4eva 2, Сасано 1, Сасано 2, Сасано 2, обширната кухня на mew, хубаво кафявко от viliandar, бежова кухня на veselina_s_p, 2, 3, 4, друг беж на KOTE,
венге + червения плот от приятели на Emiliika , черно бяла класика на
dimitrina73
, 2,
3, интересна кухня от SkyBlue, без - беж rivalka, бяло - черна кухня на miki3, червено, черното Mon_cher, нюанси на сивото от ®, 2, 3,
отровно синьо с жълто на TIHA VODA, 2, 3, 4, червено с венге на Risha,
портокалова кухничка на milan.sis, три цвята в кухнята на Dame, червено, червено от HeYkpoTиМА, 2, красивото бяло - червено на milix, кафявото на violet, бежово на luda, вишневко от Чаено момиче, уютно местенце от приятелка на soniakraleva, розовичето на Mimi_Teneva, в бежови краски от aunt Ogg
бяла принцеса на dani$ , жълта крука на Gwen,
натурален дъб на ellian,
red wood zigizagi
беж + венге от Олександра, Tedi_V кафяво с беж
беж и оранж на ВАЛЕ,
спретната кухничка на КатКа 1, 2,3


Кухненски материал

ПДЧ - Плоча от дървесни частици /талашит/. Известно е прилагането на формалдехидни смоли като свързващи вещества при тях, макар, че в много страни е забранено. Внимавайте с некоректни производители. Днес се произвеждат плочи от дървесни частици от така наречения Клас Е 1, които се считат за безопасни. Плочите от Клас Е 2 отделят по-голямо количество свободен формалдехид и се използват само с допълнително повърхностно покритие.
 
МДФ - от Medium Density Fiberboard - плоскости съставени от дървесни влакна, споени под високо налягане със специални смоли. Добра влагоустойчивост.

Механизми, аксесоари и материали за кухня

Тека
Булфурнир
ДИКАМ Д
Бланко
ВРВ ДИЗАЙН
Италтерм
КЕНТ ИМПЕКС
Мебели инфо
Viva
Магнолия
Como


Кухненски плотове


Кухненски, работни плотове
Кухненски, работни плотове
Salex


Кухненско обзавеждане

mebel-m
Порталът на българските потребите на мебели
Rapidgroup
Интериор 46
Никром Мебел
Stefanystyle
Negova Style
Casa Design
Лабиринт
BMD furniture (Пазарджик) - изработка на маси, столове - интериор BMD furniture
ТЕКА - Малкия свят на мебелиста
Италиански мебели от record-bg
Технически мрамор
Mебелна фабрика Лем комерс
Жилищно обзавеждане
Обзавеждане на дома
RСтил


Програми за За лесно създаване на 3D цветен модел на мечтаната кухня

ALNO AG Kitchen Planner, немски, английски езици
Kichendraw


Пердета за кухня

1,2, 3, 4, 5, 6 от Спаска


фирма РОСИ - складове за дървен материал и разкрой аксесоари от метални изделия и др.


Домакински електроуреди

BOSCH
БЪЛГАРСКИЯТ САЙТ ЗА МАРКОВА ЕЛЕКТРОНИКА

Интериорен Дизайн и Архитектура


Маси и столове за хранене

The best furniture
Интерседа

# 1
  • София
  • Мнения: 2 679
Дидка, браво за новата тема.

Нашата кухня върви към края на монтажа си с някои изключения.
В началото си мислех, че сигурно няма да искам да ви я покажа, но вече изглежда далеч по-добре.

Като дойдоха вратичките и с мъжо се питахме дали такъв цвят сме си избрали. Но вече сложени са супер.
Даже в момента без дръжки ми е толкова сладка, че чак се притеснявам какво ще стане като сложи дръжките.

# 2
  • София
  • Мнения: 6 011
Честита ни нова темичка!
Дидке,   bouquet

# 3
  • Русе
  • Мнения: 7 764
Дидка,невероятна си!   bouquet

# 4
  • Мнения: 1 712
Дидка както винаги изчерпателна и подредена темичка!  bouquet

# 5
  • София
  • Мнения: 4 397
Честита ни нова темичка!
Дидке,   bouquet
и от мен   bouquet

ако всичко върви по план и ние към зимата ще правим кухня  Hug

# 6
  • Мнения: 2 891
На Катка кухнята е супер.

Какво е стъклото, което се полага за гръбче на кухните? Не ми се вярва да е стандартно  Thinking Дайте акъл, че не ми е ясно   bouquet

# 7
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 429
Дидка,невероятна си!   bouquet

 Peace

# 8
  • Балчик
  • Мнения: 9 209
Дидка,  bouquet.

# 9
  • Мнения: 4 289
Честита нова темичка и от мен.  Hug Надявам се скоро да мога да ви покажа и моята.  Grinning

# 10
  • Мнения: 950
Аз захващам пак темата на Ати  Mr. Green  ама и аз да дам подкрепата си за последният вариант който е замислила  ,но само едно си мисля че никъде не даде рамерите на самата стая  Thinking  и дали няма да стане гъчкано от мебели /дано да е добре всичко  Wink /

Темичка страхотна с кухнички страхотни  Hug   bouquet

# 11
  • Мнения: 1 303
Дидка, направо ти се възхищавам на ентусиазма!  bouquet  bouquet  bouquet

# 12
  • Мнения: 9 892
Дидка, благодаря за големя списък, който си направила с полезни линкове   bouquet

в раздел "Кухненско обзавеждане" - това ли са предпочитаните фирми за изработка на кухня? В миналата тема някой пита за фирми, отговор нямаше, а знам че сума ти фирми правят кухни. Трябва да почна да обикалям, обаче не мога и не искам да обикалям вечно, искам да си набележа 4-5 фирми, които да посетя......и не мога да се спра.

# 13
  • Мнения: 7 430
..мерси, мерси... Hug  bouquet
Исках да го направя по подреден списъка, но мислех, че към 30 стр. ще пусна нова, но Тандури ни помоли да свършваме със старата и ...така  Wink
Въпреки, че моята е готова с желание пуснах тази Hug...ако за следващата някой му се занимава - да заповяда bowuu

Тити, тези линкове за кухненско обзавеждане ги сейфвах от миналите теми Peace

jj okocha, за стъклото - като правихме кухнята и в началото и аз исках със стъкло, от самата фирма ми го предложиха и наистина не е стандартно Wink

...и тук да кажа, че на Катка кухничката е сладурска Wink

# 14
  • Мнения: 22 381
Ку-ку... Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт