Къде да заведа децата си през уикенда?

  • 996
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 153
Здравейте майчета!
 Имам следния проблем: Имам син на 6г. и дъщеря на 10 мес. Почти цяла зима не съм ги извеждала на "забавления", защото там където за него е интересно, за нея е или студено или шумно! А и ние почти не излизаме уикендите, защото имаме двор, в планината сме и чистия въздух ни е "под ръка",та и много много не знам къде какви забавления за деца има в София! Даже в нашия квартал не знам куде сеи извеждат децата попринцип...
Приемам всякакви идеи!

# 1
  • Мнения: 270
ще следя темата с интерес, защото и аз все се чудя къде да ходим през уикендите.  права си, че възможностите на са много. това, за което аз се сещам е МОЛ-а срещу Хемус. Детската стая се намира при магазин "Oviesse", там можеш да оставиш баткото докато вие с малката разгледате магазините. Също така скоро научих, че бившото кино "Мултиплекс" (в подлеза на НДК) е направено на детски център.

# 2
  • Мнения: 1 029
дребосъчето е малко още за забавления, но на баткото ще му е интересно в детски кът.Там докато той си играе вие с малката може да пийнете кафе LaughingМожеш да заведеш баткото и на ледена пързалка или на куклен театър, но малката наистина е много малка за такива мероприятия.Нея можеш да я дариш с една хубава разходка Laughing

Общи условия

Активация на акаунт