Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

До хладилника, който обичам

Ноктите на крачетата на Мая са много чупливи - само малко да израстат, и веднага се чупят и огъват. Не стига, че едвам успявам да ги изрежа на порции, защото има неистов гъдел, а и това.
Дали чупливите нокти са проблем? Да подчертая, че на ръцете ноктите са си наред - здравички и якички...като попораснат, дращи като орел.
Цитирай

у нас

Аз знам, че чупливите нокти са признак за липса на витамини  Thinking
Ама вашия случай май ще е различен  Thinking
Цитирай
Може крачетата да се запаряват в обувките, ноктите да омекват и от там да идва проблема.
Цитирай

Хасково

Ние имаме същия проблем особенно на палците на крачетата.
Ноктите стоят като нацепени по дължината си и се чупят лесно.
Все забраваям да попоитам педиатърката, но следващия път ще гледам да не пропусна.
Ако имаш някакво инфо пиши!
Цитирай
аз имам сьщият проблем, но на рьцете.Вьпреки че сьм на 26 от както се помня  ноктите ми се разлистват и чупят. Не сьм ходила на лекар но от общи коментари знам ,че е от липса на витамини, но кои?
Цитирай

Може крачетата да се запаряват в обувките, ноктите да омекват и от там да идва проблема.
Според мен има логика в това, а решението трябва да са само естествени материи на всичко по крачетата- чорапи, чорапогащи, обувки...
Цитирай

София

И дъщеря ми е с такива нокти на крачетата, а на ръчичките са добре. Снощи й ги рязах и те се чупят(не можеш да изражеш целият нокът на веднъж). И аз си мисля, че може би е от запарване.
Уж гледаме да вземем хубави пантофи и обувки, ама знам ли? Аз изкуствени материи за нея не вземем почти нищо, че тя е с много чуствителна кожа и все има проблем.
Цитирай

Варна

И при двамата ми сина ноктите на крачетата са чупливи,а на ръцете не.Мисля,че е нормално.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.