Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 59 отговора

Ако решиш да направиш добро,нужна ли е мотивация за това?
Цитирай

София

Не.

Поне на мен не ми трябва, де.
Цитирай

Да, нужна е. Независимо, дали е дълбоко скрита от света или публично оповестена, мотивацията е в основата на всяко добро дело.
Освен, когато не осъзнаваш, че правиш добро. Smile
Цитирай

София

Малко взаимно изключващи се ми се видят,  мотивация и решение да направя добро, но може и да греша..
Аз разбирам  въпроса по-скоро като нужна ли е мотивация за вземането на такова решение.
Цитирай

при децата

Зависи от нагласата на човек.
На мен не ми е нужна мотивация.
Цитирай

он дъ чери трии

"направи добро , че да ядеш лайно" (стара българска поговорка)
Дали е нужна мотивация? За някои е нужна, да...обаче това е така , защото живеем в кофти свят където да правиш добро е нещо порочно и те осмиват за това.
А има и такива кретени , които очакват да им се благодари , в изключително  редките случаи когато сторят нещо такова.
Цитирай

София

Зависи от много неща,но по принцип или правиш нещо или си трай.За да си добър не ти трябва мотив.
Цитирай

София

Каква мотивация имаш предвид, Шанел? Когато правим добро, малко или много го правим и заради себе си и собствената си съвест. Дори и да не го признаваме.
Цитирай

Варна

Не,на мен не ми е нужна мотивация.Просто го правя без да се замислям дали ще ми се върне по някакъв начин.
Цитирай

София

Мацко, к'ва ти е драмата - налага ти се да си добра ли?  Mr. Green
Цитирай

Точно такава мотивация имам предвид,Дона.Дали преди да направим добро,пресмятаме какво точно ще спечелим от това.Не го казах съвсем точно,но няма да го редактирам.
Цитирай

София

Точно такава мотивация имам предвид,Дона.Дали преди да направим добро,пресмятаме какво точно ще спечелим от това.
Нали не очакваш някой да си признае  Smile
Цитирай

Понякога ми е нужна мотивация. Признавам си. Но пък с времето се научих да не очаквам благодарност.
Цитирай

Мацко, к'ва ти е драмата - налага ти се да си добра ли?  Mr. Green
Много ми се налага,а не знам заслужава ли си да изневеря на милото си скъпо Аз.
Цитирай

Гледам да не правя добро, ако не са го поискали от мен, защото се убедих, че "пътят към Ада е постлан с добри намерения"...
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 59 отговора