Свищовски мами сладурани и децата ни засмяни!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • 7 726
  • 273
  •   1
Отговори
  • Мнения: 362
             СВИЩОВ,СВИЩОВ БЕЛОКАМЕННА КЪЩА
             СВИЩОВ,СВИЩОВ ДУНАВ БЯЛ ТЕ ЛЮЛЕЕ


    newsm68 newsm68 newsm68 newsm68 newsm68 newsm68 newsm68 newsm68

  ето ни и нас:
         Михаела Ив.- Янислав
         sisi miami- Рая
         mama mima- Калоян , Димана
         T i T-Явор 
            rummi pl-    -Лили ,Виктория
       Нимфетка- Александър 
        Благовеста-Ралица
         dididi- Иван , бремелинка  preggo
        радос- Деян
        slaveto- Ивайла
         Аз съм си(irelena)- Йоанна
         Габинки- Дими
         didish-
         bicharraca-
       mama vili- Александра , Белослава
          Петя Петрова - Георги ,Иван
       ttedi 80- Криси,Дани
      MayaPetrova- Леда
       gerrita- Борислав
 
     newsm68 newsm68 newsm68 newsm68 newsm68 newsm68 newsm68 newsm68

                                   bg

                                 

Последна редакция: сб, 15 мар 2008, 18:28 от T i T

# 1
  • Мнения: 362
 айде нова тема когато имам време ще направя и списък.и да пишем по често  Wink

# 2
  • Мнения: 49
пупу първа съм Laughing

# 3
  • Мнения: 362
  Направих списък,ако искате може да напишем рожденни дати на децата или нещо друго.Давайте предложения ако нещо ви хрумне.Който иска да си даде имената на децата че не ги знам и ще ги добавя.Ако съм пропуснала някой да свирка.Написала съм всички които са се разписвали в предишната тема
  хубав ден   Hug

# 4
  • Мнения: 11 574
Аз пък втора  Heart Eyes Моите съкровища са Лили и Виктория. И тук дано по често пишем  Simple Smile

от T i T хубав ден от мен много усмивки  Heart Eyes

# 5
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Хайде и аз трети номер Laughing
Иначе на Нимфетка младежа е Александър /Алекс/ , а при мен има и номер първи Калоян. Димана е с голям почти 14 годишен батко, ученик на Нимфетка Embarassed
Dididi, има и момченце ,мисля че Иван се казваше. newsm78
Всъщност има толкова четящи мами от Свищов но никога до сега не са се обаждали в темата.

# 6
  • Мнения: 49
Всъщност има толкова четящи мами от Свищов но никога до сега не са се обаждали в темата.
Бързо да се покажат Laughing

# 7
  • Мнения: 2 015
Здравейте мами  bouquet!
Ние сме добре Grinning. Малкия обаче нещо ми направи компа, та сега пиша от нашите.Янислав ми  взима тока, много е луд едва го издържам #2gunfire!Все пак си викам, че по добре така и да ми е жив и здрав, то иначе няма да се разбере, че имам дете Praynig.Днес например извади от една саксия половината пръст, но сега е бинтовано и му е оставено дупка само за поливане Whistling.Като влязох да се изкъпя пък толкова ми се е ядосал, че го оставям сам и като излязох заварих дрехите си разхвърляни из целия апартамент Crossing Arms.Блъска по клавиатурата, та се чудя как да си увардя компас Thinking.Ужас #Cussing out!!!При вас как е newsm78?

# 8
  • Мнения: 362
  mama mima ще добавя имената на юнаците.
 Мише тъкмо се зачудих къде се губиш.И моя май като порасне още малко ще стане голяма беля,отсега не се спира,направо е неудържим.

# 9
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Всъщност има толкова четящи мами от Свищов но никога до сега не са се обаждали в темата.
Бързо да се покажат Laughing
Разконспирирам ги като дойдат в магазина и се похвалят че влизат във форумите Mr. Green

# 10
  • Мнения: 883
Както mama_mima отбеляза имам едно голямо момченце Иван.
 Браво за новата тема! Поздравления! И заглавието е много сладурско. Макар, че наближи време ПАК за море...  Wink

# 11
  • Мнения: 84
Привет!
Да се запиша и аз в новата темичка  Sunglasses
T i T, Friso HA вземам по 11.40 кутията от магазинчето "Съни" срещу болницата./ То ми е кварталното и притичвам за спешни нужди. Беше доскоро 11, но и него вдигнаха.

А къде е Малибу? Някой каза "сега като го няма къде ще ходим?". Че последния път като минах от там си беше на мястото?!?

Миме, сега като те видях тук се сетих.... щях да идвам да взема едно рокле за малката за рожденния й ден, даже ти казах да й го запазиш, но й харесах в последствие един по-така сукман й и го взех. Нямах път към велешана да ти кажа да не я пазиш Embarassed

# 12
  • Мнения: 362
            Честит празник на виното и любовта!!!!!!!!!!!

 Благи абе знам че там е по евтиничко ама изобщо не ми е наблизо и в това лошо време нямам възможност да обикалям,ама здраве да е.Ей кажете ми че вече ще се стопля  Praynig,голяма зима голямо нещо.Явор нощеска спа супер неспокойно и все нещо проревава ама със затворени очи.Аз днес няма да правя нищо специално даже мисля яйца за по бързо да готвя  Mr. Green, и без това мъжо е дежурен и може по всяко време да го извикат.Незнаех че Нимфетка е учителка -колежки сме значи  Peace
 айде стига съм писала  Hug

# 13
  • Мнения: 11 574
Честит празник! Честит имен ден на всички валентинки!

Малибуто си е там, но ще бъде представителство на мерцедес  Shocked . Или поне така казват  Laughing . Но като капак на всичко не само не го дават да се стопли, ми пак щяло да става студено и да вали. То пък все едно се е стопляло  Rolling Eyes

# 14
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Цитат
Малибуто си е там, но ще бъде представителство на мерцедес 
Бреййй, направо ни е пораснала работата щом чак до представителство на Мерцедес го докарахме!!!!! #Crazy Само да се стопли и чакам аз терасата на бар Бижу че хем ни е наблизо, хем е хубаво. За Янтра също съм с добро мнение но малко ми е далечко.
Благи, не се притеснявай за роклята аз се сетих!

Последна редакция: пт, 15 фев 2008, 19:17 от mama_mima

Общи условия

Активация на акаунт