БЕБЕТА ЮНИ - 19

  • 11 178
  • 286
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 130
Здравейте   bouquet
Някой знае ли от коя седмица се прави запис на тоновете  newsm78  Като ходя на преглед виждам че  идват бременни които ги питат :- За запис ли сте? - и ги завеждат в специален кабинет, където ми се стори че  им  лепят по корема кабелчета /ама как го  обясних, но предполагам се досетихте  Simple Smile / като при  електрокардиограма.

# 46
  • Мнения: 194
ryan, трябва да му кажеш предварително, че искаш запис за по-сигурно, въпреки че той качва всичко на харддиска и после от него ти сваля на диск. Не е необходимо да си носиш диск, той там има цял куп  Wink Но наистина прегледът е изключително преживяване. На всяка цена вземи таткото или някой друг близък, защото това си струва да се сподели  Hug

Kory, аз бях в началото на 20 седмица на 3D и Марков ми каза, че бебка е още мъничка, затова не били станали хубави снимките, въпреки че според мен са страхотни  Joy При теб би трябвало да се види още по-добре в 25-26 седмица, защото бебчо ще бъде по-добре оформен.

# 47
  • Мнения: 65
Аз също мисля да ида, само че може би чак към 25-26 седмица(дали ще е добре тогава  newsm78 ).
Kory, не знам дали плануваш и ти при д-р Марков да ходиш, само да ти кажа че аз миналия понеделник си записах следващ час при него и първата свободна дата беше за 25-ти март - тоест с повече от месец напред вървят сводобните часове.

# 48
  • Мнения: 17
ryan, tanita_83 - доколкото знам записът на диск и повечето време гледане на 3D вървят към по-скъпият преглед, който ако не се лъжа беше 80 лв. Без запис и диск, прегледът е 60 лв. Може и да не е необходимо да му казваш, че искаш ако той знае цената, която ще заплатиш, защото това определя дали ще направи запис на диск (който си е от него) или не.
Момичета, стига сте говорили за този течен шоколад, че вече не издържам и само чакам края на работния ден за да отида да си купя, че ми се яде вече неистово!!!!  Joy tantrum Но ще внимавам с количеството, де!  Mr. Green Naughty
Хубава вечер!   bouquet

# 49
  • Мнения: 33
Meq_H, аз пък от опит да кажа че в 27 седмица почти няма шанс. Дано никое бебе не реши да излиза толкова рано. Нашите близнаци бяха по 1 кг, но се оказа че не килограмите играят роля в този момент, а колко са развити бъбреците и дробчетата. Съжалявам ако е малко разочароващо, но в България все още е така и не че не бяха в добра болница. Аз мисля че АГ-Варна имат много добри кувиози, но все още не толкова добри колкото са на запад. Там има случаи, в които бебе оцелява и то родено в 20 седмица. Дано обаче ние си ги носим до края за по-сигурно.  Hug
не искам и да си представям какво ти се е случило! дано не се случва на никого и дано появата на малкото същество ти донесе много щастливи емоции и радост  Heart Eyes

# 50
  • Мнения: 10
Здравейт!

Сега се прибирам от преглед.Ходих да си видя изследванията или по-точно резултатите от цитонамаската. Е...не са розови...нещо си......показва че  имам някаква инфекция на шийката-3-та степен. Нормално било 2-ра степен и затова доктора ми предписа Макмирор 500 глобули. Аз си ги слагах и в 3-тия месец(или в 4-тия не си спомням точно) защото тогава пак се беше развихрила тая шийка. С тези 12 глобули миналия път върнахме резултатите пак на 2-ра степен...надявам се Praynig искрено и този път пак да се справим. Тая мойта шийка е..... ooooh! Whistling ужас. Тогава(първия път) когато си слагах глобулите доктора мислеше да ми прави серклаж, но явно всичко се оправи след лечението Whistling...и ...сега пак #Crazy. Обаче като родя ще трябва да я излекуваме напълно,...чеее.......да може при следваща бременност(да доживеем до тогава, но все пак ще искаме със сигурност) да нямам тоя проблем. Naughty
ryan само да те посъветвам като отидеш при Марков и като влезнеш в кабинета ПЪРВО да кажеш че искаш да ти направи диск и снимки, за да не стане както при нас-аз докато се съблека(...все пак е зима и си се навличам като излизам навън) и докато легнах ....забравих да кажа за какво съм там...ама той доктора си знае де....Бяхме си доворили с  мъжа ми че ще искаме диск и снимки, ама той доктора само като каза че ще е мъж още от самото начало....и мъжа ми забрави изобщо и дискове...и снимки...и не знам как не стана да разцелува доктора или мен и май му се искаше веднага да започва да звъни на всички по телефонен указате, та да се хвали какъв майстор бил......нооо...както и да е....само да не забравиш Naughty NaughtyА аз също така се бях захласнала по тоя 40 инчов телевизор, че гледах и плачех от радост(...аз това май съм го разказвала...... hahaha......ще ме прощавате....но нещо се въодушевих  Embarassed). Иначе Бубачко добре описа всичко!Сега така много завиждам на taniтa_83 Heart Eyes(наистина чисто сърдечно) за снимките и за видеото
 
Гърдите и мен не ме болят...но доста ми тежат.... hahaha Joy...няма угодия.....

......ето какво забравих да питам доктора(ама нали съм бременна-простено ми е да забравям )....кака Мая...защо не писа по-рано за грамчетата(шегувам се) Heart Eyes- Много си ми сладка с това огромно коремче newsm51(пу-пу)...Много хубаво че всичко при теб е наред. Според мен е добре да са по-големички близначетата, защото нали в повечето случаи се раждат по-рано...сигурно и докторите и сестрите много ти се кефат.... Heart Eyes familyще станете едно голямо ...и мнооого щастливо семейство

offioly само като чета какво си изписала за шоколада и имам чуството, че няма да го накуся и аз скоро Sick....
...аз не можах да издържа да се приберем от преглед....толкова бях гладна,че ...чак ядосана ...и си взех един огромен дюнер-уж избягвам подобни храни...но днес тка ми се дояде, че не се стърпях....с повечко люто и чесън, че скоро май и ние няма да можем да ядем люти и солени неща, та...да наваксам....и после за десерт излапах и 2 сусамки с мед(сещате ли се-купуват ги основно за децата)...но много ми се приядоха и си взех 3.  Исках за вечеря да си направя и салата с марула и риба тон, но ...за съжаление забравих рибата smile3516

# 51
  • Мнения: 10
Искам да те питам ти в коя седмица ходи  на 3D? Аз също мисля да ида, само че може би чак към 25-26 седмица(дали ще е добре тогава  newsm78 ).
Другия път ще си запиша на едно листче, че инъче не става Mr. Green
Марков каза че е добре да се отиде пак в 28-мата седмица.
.... hahaha....колкото е да е смешно май и аз ще трябва да си записвам вече.... newsm78...лелее на 24 години ще си записвам..., а като поостарея.... smile3556

# 52
  • Мнения: 212
tanita_83 клипчетата са наистина супер- това да си видиш бебка а и после да можеш да си я гледаш на спокойствие е страхотно преживяване. аз трябва да се задоволя само с времето на прегледите. там където ходя на 3д не правят запис на диск #Cussing out ама като гледам твойте клипчета..- сууупееер са

а за шоколада... чвно не само при мен е така- от едно известно време направо полудявам за шоколад... като освирепяла съм Twisted Evil аз и по принцип си обичам сладичко ама сега направо треперя...

а да питам вие гледахте ли каталога на Чико? наистина има много сладурски неща а и двойната количка беше хубава Simple Smile

# 53
  • Мнения: 616
 Naughty Никой да не яде шоколад! Хем не е полезен, че превъзбужда, хем... ей на - сега пак започна да ме боли коремчето  Sick Като някво малко лапе съм, дето се е натъпкало с желирани бонбони, и сега му е гаднооооо! Вече минава де, ама от време на време, като сменя позата от хоризонтална на ветикална - и айде пак се свивам...
Обаче ще се възползвам от почивката, и още в четвъртък поемам за Казанлък и там събота ще ходя с други бременни на училище за родители  Mr. Green Сериозно започвам да се интегрирам в новия ми град  Crazy
(ми нали трябва да имам вече достатъчно приятелки като се преместя, иначе само свекито ще ми виси на главата)
Пък и ще си търся майстор за плочките и паркета и облицовката и ....  Crazy а, и кухня ще гледам да намеря някъде по местните магазини, че не ми се разправя с ходене по Стара Загора с големия корем после...

Айде, после пак ще досаждам  Peace

# 54
  • Мнения: 176
Запис и от мен!
И аз направих номера с Нутелата снощи - без да съм чела че половината форум и той това правил  Mr. Green. Имаше киселинки, но пих и едно топло прясно мляко и се поуспокоиха. Напоследък много се открехнах на сладко, а преди как ми се гадеше от него... Ей на, сега, гледам този емотикон  newsm64 и как ми се доядоха палачинки... Ще помоля мъжо да направи. Днес при нас е почивен ден. newsm44

Да си кажа за катетъра и абоката (въпреки че отдавна сте на други теми) -- явно чавка ми е изпила мозъка  smile3537, объркала съм се. Катетър и на мен ми се струва гадно да ти сложат, макар че една приятелка ходи с такова нещо 1 седмица след бъбречна криза, ми нищо и нямаше привидно.  newsm78 Е, каза че било неприятно, но не боляло...

За тези болки дето ги усещате ниско долу, на мен пък ми казаха че са нормални - разтягания на лигаменти, или пък бракстън-хикс, с магнезий се оправят.

Танита, наистина много сладко където ти маха бебката с ръчичка  Heart Eyes

Кака Мая, и аз много се радвам на коремчето ти, и колко са порастнали мъниците - все така!

Генева, дано се излекуваш бързо!

Кори, аз специално се подготвих с една голяма кутия портокалов сок, за прегледа в четвъртък. Ще кажа дали действа. (Аз съм си Тома Неверни и все ми се струват бабини деветини такива неща, но пък във форума където го прочетох поне едно 20 майчета се вричаха в ефективността...) Жалко че тук май такива екстри като ДВД с клипче не дават...

# 55
  • Мнения: 15
Днес бебо е много мързелив и нещо почнах да се питеснявам.Почти не го усещам newsm78 .Дано му дойде настроението по късно Simple Smile

tanita_83 kлипчетата са супер.Много се развълнувах,като ги видях.Нямам търпение и на мен Марков да ми направи.Но аз ще ходя чак края на март.Ама точно както казвате бебо ще е пораснал и се надявам да се вижда добре Hug

ganeva2008 радвам се че бебо е добре Peace,както и ти!

# 56
  • Разград
  • Мнения: 377
offioli с удоволствие ще се срещна с теб ако дойдеш към Разград!  Hug
Аз днес ходих на зъболекар, защото си мислех че имам болно зъбче, но се оказа че имам заболяване на венците-възпаление, което било характерно при бременните като нас. Та реших да споделя, че ако някоя и се случи да е горе-долу запозната. Сложиха ми дренажче с лекарство, което не вредяло на бебчо и ми казаха да се жабуря сутрин и вечер, след миене на зъби, със сварена лайка или, по-добре, смрадлика. Ама не топла, а истинала де.  Hug

# 57
  • Мнения: 15
maia_a  и аз имам проблеми с венците.Много ми кървят. ooooh!
Аз вечер си мия зъбите с Лакалут,което е спецялна паста за венците.Надявам се са има ефект!А това за лайката не съм го знаела newsm78.Мисля и аз да пробвам

# 58
  • Мнения: 212
за тези които имат проблеми с венците нека опитат водата за уста на опал. синя на цвят
мисля че ше останат доволни

# 59
  • Miami
  • Мнения: 412
Пак здравейте от мен  Hug

ryan, аз за съжаление(понеже разбирам от вас че този Марков е голям спец) не съм при Марков, защото съм от Русе. Но тук вече има доста 3D видеозони, така че ще си направим кефа и ние Simple Smile

Трънче ще чакам да кажеш за портокаловия сок Peace

MISHAa, по-добре иди на зъболекар да те прегледа(ако не си ходила де), защото може да имаш зъбен камък, който също много дразни венците и води там до парадонтоза или нещо подобно Naughty Аз вече няколко пъти ходя на зъболекар, направи ми няколко пломбички(добре че са мънички) и сега ще ми маха зъбния камък. Гадничко, ама няма как Wink
Айде лека вечер  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт