ОБИЧАТЕ? И ние ОБИЧАМЕ да се ГРИМираме? - 17

  • 14 142
  • 490
  •   2
Отговори
# 30
  • London, baby
  • Мнения: 800
Имам си 2 фаворитки, които са се справили чудесно!!! И туй де, запис  Mr. Green

# 31
  • Мнения: 7 474
Много ще е сложно гласуването този път  Rolling Eyes
По-скоро ще е за кой изглежда добре с малко грим Wink

# 32
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 078
Абе хора, никой не казва, довечера ли да пускаме анкетата? Thinking  И кой ще я пусне...Анче, Джес...? И аз мога да се пробвам, но не съм сигурна колко добре ще се получи Confused

# 33
  • Мнения: 4 447
Абе хора, никой не казва, довечера ли да пускаме анкетата? Thinking  И кой ще я пусне...Анче, Джес...? И аз мога да се пробвам, но не съм сигурна колко добре ще се получи Confused

Джес, Джес  Peace Mr. Green

# 34
  • Мнения: 4 447
M.....таковата....  Rolling Eyes предлагам, ако Елфичка не даде нови снимки да свалим тези, поради простата причина, че не са по правилата.  Blush

# 35
# 36
  • Мнения: 1 354
Малиии още участнички и коя от коя по-хубава.
Нека можем да гласуваме за три,защото в по-малко трудно ще се вместим,поне аз де Blush Mr. Green

# 37
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 078
M.....таковата....  Rolling Eyes предлагам, ако Елфичка не даде нови снимки да свалим тези, поради простата причина, че не са по правилата.  Blush


Всъщност само втората снимка не е по правилата. Елфичкеее, хайде снимай се пак без толкова молив и спирала /но със същите сенки - върха са, какви са newsm78/ и сменяй Peace Че такива хубави очи е грехота да не участват. Flutter

Нека можем да гласуваме за три,защото в по-малко трудно ще се вместим,поне аз де Blush Mr. Green
Три, три Peace

Дани, благодаря! Hug На теб па к'во ти пука кой какво изръмжал Naughty Да пожелаем приятно злобеене на който го може добре... и толкоз! hahaha Айде,мятай се набързо Wink

Анче, забравих да ти кажа, че добре си се сетила да промениш заглавието на темата ... за да няма неадекватни отговори hahaha

# 38
  • Варна
  • Мнения: 780
Ако ги свалим, ще трябва и аз да сваля моите, щот' ще ми е гузно. Нали уж и моите не са по правилата?  Rolling Eyes

# 39
  • Мнения: 4 447
Ако ги свалим, ще трябва и аз да сваля моите, щот' ще ми е гузно. Нали уж и моите не са по правилата?  Rolling Eyes

Тогава бързо се прегримирай!  Hug Hug

# 40
  • Мнения: 3 782
Боже, вие не спите ли бе? newsm78 Цялата тема сте запълнили и сега хоп нова...
Мале, изборът този път ще е адски труден. Всички сме много красиви  Mr. Green, убедих се наистина,че от нас българките няма по-хубави.  Heart Eyes
Да гласуваме поне за две, дори и три участнички.
Кръци, не мога да се стърпя, имаш супер магнетична усмивка.Винаги съм искала да се усмихвам по този начин. Голяма красавица си. Heart Eyes Heart Eyes

# 41
  • Мнения: 1 668
Анчеее, Mr. Green смили се над мен тоя път и пусни анкетката Mr. Green Laughing
 Praynig

# 42
  • София
  • Мнения: 4 966
Ако ги свалим, ще трябва и аз да сваля моите, щот' ще ми е гузно. Нали уж и моите не са по правилата?  Rolling Eyes

Тогава бързо се прегримирай!  Hug Hug

На мен твоите не ми бият на очи.Стои ми естествено грима.
Но нейните очички са като за вечерен грим. Laughing

# 43
  • Варна
  • Мнения: 780
Ок, а розови сенки вписват ли се?

# 44
  • София
  • Мнения: 4 966
Прасковено,леееко розово ,бежаво..

Общи условия

Активация на акаунт