ОБИЧАТЕ? И ние ОБИЧАМЕ да се ГРИМираме? - 17

  • 14 141
  • 490
  •   1
Отговори
# 45
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 077
Ок, а розови сенки вписват ли се?
И според мен си си добре ти Peace И ти точно не сваляй, щот' мисля за теб да гласувам Naughty

Анче, ако нямаш възможност, аз ще я пусна. Мисля, че ще се справя Peace

Прасковено,леееко розово ,бежаво..
Точно Peace Моите уж са бежави, но на окото лееко розовеят.

# 46
  • Мнения: 957
 Дано не те обидя кръци,  но според мен има нещо което ми прилича в теб на певицата Деси Слава  Embarassed

# 47
запис,айде някой да пусне анкетата

# 48
  • Варна
  • Мнения: 780
Добре, какво да правя последно?  Embarassed Едни казват да смъквам, други - да не смъквам...

# 49
  • Мнения: 3 782
Касис, не ги смъквай, за мен твоят грим е точно нежен и ефирен..  Hug

# 50
  • Мнения: 1 668
Касис не смъквай Peace

# 51
  • Варна
  • Мнения: 780
Ок, няма, но следващия път ще гледам да съм стриктна в спазването на правилата.  Blush

# 52
  • Мнения: 957
Сложи още една ,пък другите да решат коя да се махне Simple Smile

# 53
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Хайде да почва конкурса, че и аз нямам търпение Grinning
Кръци, то тена на лицето ти е същият като на снимката без грим, хич не личи фдт, ама то нали с джиесем се снимаш, затова Rolling Eyes
А ти Исайкова всеки път си с червените очи и го раздаваш някак меланхолично, сякаш всеки момент ще заплачеш Mr. Green

# 54
  • Мнения: 6 618
Аз почти съм готова с избора си  Laughing Хайде, пускайте анкета Hug

# 55
  • София
  • Мнения: 4 966
Хайде да почва конкурса, че и аз нямам търпение Grinning
Кръци, то тена на лицето ти е същият като на снимката без грим, хич не личи фдт, ама то нали с джиесем се снимаш, затова Rolling Eyes
А ти Исайкова всеки път си с червените очи и го раздаваш някак меланхолично, сякаш всеки момент ще заплачеш Mr. Green

Кръци,вярно ли си снимала с гсм?
 Shocked

Ами Валке,не ми се занимава да махам червените очи,пука ми.
А не мога да се смея на сила,какво да направя.Адски ми е досадно да се снимам сама и д аправя физиономии. Tired

# 56
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Ей, това за джиесема може да не е вярно, ама аз така реших, че е, може и да греша защото се сетих после, че тя спомена за самоснимачка и за макро режим... та значи светлината явно е виновна  Rolling EyesBlush
Исайкова, и аз не се смея даже и друг да ме снима и на повечето снимки гледам като темерут Mr. Green

Последна редакция: ср, 13 фев 2008, 16:52 от valkata78

# 57
  • София
  • Мнения: 4 966
Ей, това за джиесема може да не е вярно, ама аз така реших, че е, може и да греша защото се сетих после, че тя спомена за самоснимачка и за макро режим... та значи светлината явно е виновна  Rolling EyesBlush

Качеството на снимките е много хубаво,затова.
А тази с грима все едно е професионална направена.Егаси сияйната кожа...
Леле,Кръци,ще те урочасаме с толкова хвалби.Пу-пу. Laughing

# 58
  • Мнения: 3 050
Кога ще се гласува newsm78

# 59
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Ей, това за джиесема може да не е вярно, ама аз така реших, че е, може и да греша защото се сетих после, че тя спомена за самоснимачка и за макро режим... та значи светлината явно е виновна  Rolling EyesBlush

Качеството на снимките е много хубаво,затова.
А тази с грима все едно е професионална направена.Егаси сияйната кожа...
Леле,Кръци,ще те урочасаме с толкова хвалби.Пу-пу. Laughing

Тя си има просто хубава кожа кръци и по нея няма видима промяна(според мен поне) на двете снимки и жената затова се е снимала несресана и с домашни дрехи, че да има някаква разлика поне Mr. Green
Не знам за вас, ама на мен ще ми е трудно гласуването, но ще гледам да гласувам за този, който се е справил най-добре със задачата, а не за този, който ми харесва визуално защото това е конкурс за грим, не за красота все пак.
И не визирам никой Naughty казвам го принципно Wink

Общи условия

Активация на акаунт