ОКТОМВРИЙСКА мама щом ще ставаш ти, бързо в темата се разпиши!

  • 11 523
  • 296
  •   1
Отговори
  • Мнения: 817
ОКТОМВРИЙСКИТЕ БЕБЕТА НА 2008

               

01.10.
pacifier rumi73 - втора бременност
pacifier dichi0103 - първа бременност
pacifier poly79 - първа бременност
pacifier Lauren - първа бременност
pacifier cvaki -


02.10.

03.10.
pacifier Енигма  - първа бременност
pacifier Salem - първа бременност

04.10.

pacifier Elichka_mama - първа бременност
pacifier Severinka - първа бременност

05.10.
pacifier chrisi82 - първа бременност
pacifier 8Eos8 - първа бременност
pacifier vanyusha - първа бременност
pacifier bidapet - втора бременност

06.10.
pacifier GALKA24 - първа бременност
pacifiergalinag -

07.10.
pacifier elli78 - втора бременност
pacifier sunlight7 - първа бременност

08.10.

09.10.
pacifier rosmari - първа бременност
pacifier mishi84 - първа бременност

10.10.

11.10.
pacifier barabina - първа бременност
pacifierПоля75 - трета бременност

12.10.
pacifier manana - втора бременност
pacifier Andji - втора бременност
pacifier gery_roz - втора бременност

13.10.
pacifier kali_k - първа бременност
pacifier Ариана - първа бременност
pacifier galq.stilianova - първа бременност

14.10.

15.10.

16.10.

17.10.
pacifierssissi - първа бременност

18.10.
pacifier feel_u - втора бременност
pacifier VVV2007 - първа бременност
19.10.
pacifier каран - втора бременност

20.10.
pacifier MightyBabka - първа бременност
21.10.

22.10.
pacifier Megche - втора бременност
23.10.
pacifier renni79 - втора бременност
24.10.

25.10.
pacifierNikozi -

26.10.

27.10.

28.10.

29.10.

30.10.

31.10.


мами, които все още не знаят термина си:

gian -
Lidia555 -
inaradeva -
nadeto_pm -
gale - първа бременност
sisilia -
Евпраксия - втора бременност

             


ПОЛЕЗНИ ЛИНКОВЕ

ГИМНАСТИКА ЗА БРЕМЕННИ

Последна редакция: ср, 20 фев 2008, 09:39 от Severinka

# 1
  • София
  • Мнения: 2 047
Пу първа в новата темичка  Mr. Green
Северинка, на мен ми е първа бременност (ако желаеш да коригираш). Благодарим за прекрасното оформление  Hug

# 2
  • Мнения: 206
Ето ме и мен
Поздравления за Северинка  bouquet Hug - ти си нашият човек оттук нататък с пускане на новите темички, даване на полезни връзки, а ние ще ти помагаме Heart Eyes
Сев, можеш като казваш че имаме нова темичка да даваш адреса, за да отидат направо там мамите и да не пишат след теб в старата Peace  bouquet

Последна редакция: ср, 13 фев 2008, 11:46 от ssissi

# 3
  • Мнения: 817
Дано да ви харесва. Поразгледах и темите на момичетата от другите теми и ако искате мога да сложа линкове към полезни теми като: гимнастика за бременни, какви покупки трябва да направим преди бебето да се появи, какво ни е необходимо за болницата и т.н.
Чакам предложения и от вас  Hug

# 4
  • Мнения: 206
Дано да ви харесва. Поразгледах и темите на момичетата от другите теми и ако искате мога да сложа линкове към полезни теми като: гимнастика за бременни, какви покупки трябва да направим преди бебето да се появи, какво ни е необходимо за болницата и т.н.
Чакам предложения и от вас  Hug
Имаш пълната ни подкрепа, слагай ще бъде много полезно, а мамите които искат да предложат нещо ново ще ти подсказват Peace

# 5
  • Мнения: 1 020
айде и аз да се разпиша Simple Smile следих следих и пак изпуснах  Laughing
а аз да ви кажа, че една бременна приятелка ми каза от сега да се почвам с кремовете за (по-точно против) стрии щом съм предразположена... според нея съм била слаба и съм щяла да се понацепя, а аз не съм слаба, нооо съм предразположена... кожата ми е суха и тънка
Така че мами, дайте да се почваме, че после ак ще си носим дънките с ниска талия  Joy

Ариана, много ми харесва лентичката ти Simple Smile бебето ти вече е по-умно от Парис Хилтън Simple Smile

# 6
  • Мнения: 206
Аз забравих да ви кажа че снощи си купих Джонсън бейби с лавандула - олио и се мазах за 1 път - така че ако искате започвайте и вие - то е олио за бебета, но мисля че е много уместно за ползване и от нас! Не мисля да давам луди пари за някаква козметика, все пак това е процес, който неможем стриктно да контролираме! Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 2 047
Ариана, много ми харесва лентичката ти Simple Smile бебето ти вече е по-умно от Парис Хилтън Simple Smile
Joy Mr. Green

За линковете - аз мисля, че е оше много рано за списъци с покупки, има веме за това. Но линкове към теми за развитието на бременността, здравословно хранене и въобще поведение, гимнастики и т.н., отговарящи на периода на развитие на бременността ще са ни много полезни. Идеята ми е постепенно да вмъкваме нови статии, за да не се залеем с информация.

# 8
  • Мнения: 817
Аз в събота си взех крем за тяло на Гарние (розовия), който е малко по-плътен и предполагам, че добре ще овлажнява. Взех си и маслото против стрии на Икаров, но още не съм го пробвала, защото всички ми казват, че било още рано за такива продукти. Но гърдите ми доста са наедрели и мисля скоро да започна да ги мажа.

# 9
 привет и от мен.това за гимнастиката ми хареса.търсих, но открих за мами в по-напреднала бременност,а за нас има ли някакви упражненийца,че вече сам качила 1 кг  Joy

# 10
  • Мнения: 1 020
е Миши 1 кг. не е много, като отидеш да се изпишкаш и вече го няма  Laughing
Мен ми казаха ако си взимам бебешко олио да не е на Джонсън, а на някаква друга фирма но разбира се не запомних Simple Smile
момичетаааа, дойде ми пицата  cook е това не е пица амаа не видях картинка на пица Simple Smileц...днес съм смела и реших да пробвам... най-много да ви надуя после главите, че ми е лошооооо  Crazy

# 11
Здравейте момичета, не знам дали си внуших но вчера от прясното мляко малко ми помина гаденето.
Но продължава нищо да не ми се яде, или по точно в момента в който си помисля за ядене почва да ми се Sick

А за мазането аз питах в една аптека, какво е добро. Почнаха да ми изкарват някакви мазила за по 40-50 лв. за 100гр.  #Crazy  #Crazy  #Crazy представяте ли си колко такива трябва да си купим до края на бременността? Направо сме си фалирали.

Severinka това мазило на Икаров скъпо ли е, и какво е по народност?

# 12
  • София
  • Мнения: 1 889
    Здравейте и в новата темичка !  Party
    Ще се ходи на лекар, то се е видяло, приятелка ми препоръча нейната гинекокожка и мисля там да ходя. Иначе много ми се спи, буквално по цял ден,  #Crazy и любимото кафе няма същия вкус.  Confused Обонянието ми също е изострено, повечето ми парфюми вече са ми силни. Но пък, странна работа, гадене още не съм чуствала.  Thinking От коя седмица е нормално да ти става лошо ?

# 13
  • Мнения: 11
Здравейте на всички!Ехааа имаме си нова темичка - браво Северинка  bouquet Сега ти ще си ни"водача" на темите а ние ще помагаме с каквото можем.
Нямам търпение да дойде другата седмица пак да съм на преглед,че тея болежки ниско долу нещо не спират и взех да се притеснявам Sad . Мисля да си купя някакво бебешко олио и с него да се мажа - хич не ми се купуват скъпи мазила,като знам че ефекта ще е един и същ. А нещо ми се повреди съня - заспивам си нормално и към 4-5 се будя и почва едно въртене..а през деня не мога да кажа,че много ми се спи - абе луда работа Crazy

# 14
  • Мнения: 1 020
dichi0103 и аз така, докато разбрах, че явно трябва да забравя всичко тежко, по-мазно и май ще съм вегетарианка...и без това не съм фен на месото, сега от него ми става много лошо..
може да се каже че 2 дена карах почти само на плодове, защото не исках да ми е лошо...
сега малко по-малко научавам храните, които ми влияят зле и гледам да ги избягвам Simple Smile

мен почна да ми става лошо от храна от 5-та седмица (но не много)... а откакто съм в 6-та по-често, на моменти непоносимо Sad иде ми да си бракна в гърлото и да ми мине.... Blush
Приятелката ми каза, че в ремедиум имало няк'во 30-35 лв. 200 мл., на най-добрата и известната марка (която разбира се пак не мога да си спомня)...

да ви питам, във връзка с това...случайно откакто сте бременни да сте забелязали да "оглупявате"... аз напоследък май съм доста разсеяна и не помня Sad

Общи условия

Активация на акаунт