Кой или какво ви дразни във форума?

  • 11 797
  • 277
  •   1
Отговори
  • Мнения: 677
Смятам, че темата ще е поучителна за всички тук. Някои хора биха си видели грешките и биха си взели поука. А админи и модове ще могат, може би, да видят дори и за тях невидими неща.
Та, кой или какво ви дразни тук?

# 1
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Отказвам да отговоря. Натиснала ме е пролетна умора и не ми се мисли. Пък и знам за какво служи бутона

# 2
  • Мнения: 2 161
Много ме дразни една патка,обаче не си спомням името й,дори аватара не помня.Дори не помня в коя тема ме подразни точно.

# 3
  • Мнения: 183
Дразнят ме , разбира се, старите потребители.Не ми обръщат внимание, не ми цитират мненията, не ми пишат ЛС и ме постоянно бъркат с някой друг.Дразни ме, че само на мен не ми отчита брояча на публикации, съдрах се да пиша и да пускам нови теми , и пак- нищо.Най- много, някоя изтрещяла кака да ми изсъска нещо за някаква търсачка.
Пък , новаците ме дразнят особено много.
С админи и модини си нямам работа и не ги познавам.Но сигурно и те ме дразнят.
Ще допълвам.
Харесва ми темата.Чудно ми е как я измисли?
Ако, отиде на втора страница, ще пусна нова.

# 4
  • Мнения: X
Дразни ме прекомерното вманиачаване на тема правопис Crossing Arms

# 5
  • Мнения: 2 401
Дразни ме това, че никой/нищо не ме дразни от известно време.. Confused не е на добре работата..

# 6
  • Мнения: 183
Тони Сопрано,дразни ме , че не знам, как се слагат тъпите картинки в мнението и никъде не е обяснено.Иначе бих те черпила една нарисувана биричка.

# 7
  • Мнения: 5 647
Тони Сопрано,дразни ме , че не знам, как се слагат тъпите картинки в мнението и никъде не е обяснено.Иначе бих те черпила една нарисувана биричка.

Ето тук е обяснено как добавиш картинка.....

# 8
  • Мнения: 2 070
Дразни ме прекомерното вманиачаване на тема правопис Crossing Arms

А, мерси, че ме подсети. Правописната полиция понякога е много досадна. Тъкмо се чудех кое ме дразни. Също прекаленото фомилиарничене в отчетни ми идва в повече.
Взимането прекалено насериозно понякога. Изпадането в крайности.

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 3 020
Предупреждавам от самото начало.
Ако ще плюете, правете го с финес и стил.
Не кривете темата.
Има "споделете" и "спамо-чат" за подсвирквания и хихикания.

# 10
  • София
  • Мнения: 7 097
Темата взе много тъп обрат.А едно време какви теми имаше по тази тема...

Дай да я вкараме в правия път тогава  Wink
Шанел, ти ме дразниш.
По едно време те бях заобичала, но напоследък нещо пак взе да ме дразниш и това си е  Thinking

# 11
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
Тони Сопрано,дразни ме , че не знам, как се слагат тъпите картинки в мнението и никъде не е обяснено.Иначе бих те черпила една нарисувана биричка.
Дразнят ме ей такива потребители...дето се хвърлят като балканче на баир а не са прочели един форум.

# 12
  • Мнения: 606
  Дразнише ме Бабчето, но само докато и разкрих мотивите. Ама тя се самоуби. Дразнят ме злобни нападки, но те са солта на форума. И аз дразня!

# 13
  • Мнения: 2 070
Предупреждавам от самото начало.
Ако ще плюете, правете го с финес и стил.
Не кривете темата.
Има "споделете" и "спамо-чат" за подсвирквания и хихикания.

Госпожата дето умее да плюе с финес и стил я баннахте. Ей тва много ме изразни. нали и това мога да кажа в тая тема без да я разкривя?

# 14
  • Мнения: 677
Тони Сопрано,дразни ме , че не знам, как се слагат тъпите картинки в мнението и никъде не е обяснено.Иначе бих те черпила една нарисувана биричка.

Ето тук е обяснено как добавиш картинка.....

Тони Сопрано,дразни ме , че не знам, как се слагат тъпите картинки в мнението и никъде не е обяснено.Иначе бих те черпила една нарисувана биричка.
Дразнят ме ей такива потребители...дето се хвърлят като балканче на баир а не са прочели един форум.

Хванахте се на Ел, нали? Мноо ясно, че лъже. Ама не четете, ей.

Общи условия

Активация на акаунт