Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кърмене и захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Виена

Колко често акат захранените деца? При положение, че се яде плодово пюре, зеленчуково пюре и вечер каша и продължаваме да се кърмим,  достатъчно ли е да ака веднъж на ден? Питам защото го гледам, че постоянно се напъва, а не  е запечен.
Цитирай

До хладилника, който обичам

На тази възраст - да, достатъчно е да ака веднъж на ден, ако не е запечен.
Със захранването се променя флората на стомахчето и е съвсем очаквано да има промени в графика му. Ако те притеснява, опитай да му даваш по-разхлабващи храни или разхлабващи в съчетание с другите. Ще отнеме известно време да влезе в ритъм с новите изисквания на стомахчето си Smile
Цитирай

Сърцето ми, завинаги в Истанбул

Ние акаме понякога и през 2 дена и не сме запечени! Споко, ако много се напъва се опитай да му помогнеш като му свиеш крачетата към стомахчето! Така ще видиш дали му се ака!  Hug
Цитирай

София

и моята бебка ака по веднъж на ден.рядко се случва да се изходи два пъти или да пропусне някой ден.Така сме от около дво месеца.
Цитирай

Виена

Споко, ако много се напъва се опитай да му помогнеш като му свиеш крачетата към стомахчето!

Това вредно ли е ако се прави често? Иначе функционира Cool
Цитирай

Сърцето ми, завинаги в Истанбул

Ако бъркаш с термомеър или мушкато е вредно, защото така червата за леняват. Но за упражнението с крачетата не съм срещала да е вредно!  Hug
Цитирай

Русе

Ние акаме понякога и през 2 дена и не сме запечени! Споко, ако много се напъва се опитай да му помогнеш като му свиеш крачетата към стомахчето! Така ще видиш дали му се ака!  Hug
Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.