Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 1
поци,моля те кажи какво мислиш за  бсн термонекс.в жълто ми го предлагаха

# 2
  • България
Поци преди няколко дни ти писах на ЛС би ли ми казал какъв точно L-карнетин да взема

# 3
  • in my dreams
Поци преди няколко дни ти писах на ЛС би ли ми казал какъв точно L-карнетин да взема

Отговорих ти ,че няма значение чак толкова ,вече го правят добре.Не искам да правя реклама.Течният действа по-бързо,този на таблетки-по-качествено.Това е мое мнение Peace

# 4
  • България
Благодаря ти за отговора,по прегледах старите теми мисля даго съчетая с Липозан  bouquet

# 5
  • В кибритена кутийка.....
Аз взимам Л-карнитин американски.Струва към 50-60 лв.Изпила съм две бутилки от 474 мл.Пия го п две супени лъжици преди спорт - т.е. три пъти в седмицата.Дано схемата ми е правилна.Знам че ,поече от два последователни месеца не трябва да се пие!!??Поци,така ли е?Мерси предварително  bouquet

# 6
  • in my dreams
Да,дори 2 месеца са много,правиш пауза за 1 седмица и продължаваш Party

# 7
  • in my dreams
 newsm10

# 8
  • На шестото небе
L-карнетин,фет бърнар,рибено масло.

# 9
Л-карнитин от време на време. Нещо не съм почитателка на суплементите.

# 10
  • Варна
 Поци, кажи ми какво да направя висока съм, слаба съм в горната част, но малко закръглена в краката и дупето ,едни възглавинички от вътрешната част на бедрата ,кажи как да отслабна и какви добавки да пия. Благодаря ти ,предварително.

# 11
  • in my dreams
Има 2 неща-хранене и спорт Peace
Питай нещо по-конкретно ,че отговора на така зададеният ти въпрос може да се помести в томове  bouquet
Добавки-Фат Бърнър,витамини,аминокиселини,Зелен чай,Много вода и ХРАНЕНЕТО Peace

# 12

Поци, имаш ли преки впечетления, между Липозан и Хитозан - кой е по добре действащ, като продукт за разграждане на мазнини?
       Има ли значение марката на съответният продукт?
       Какво мислиш за липотропните продукти на Биогейм?   

# 13
  • in my dreams
Липозана има хитозан Wink
Има значение марката Peace
Нямам мнение  bouquet

# 14
      По въпросът с марките продукти, без да правим реклама или антиреклама на съответните продукти, би ли ми препоръчал към български или вносни суплементи да се насоча.

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт