Отговори
# 75
  • Мнения: 2 270
Вейдър-на първия вариант ще е добре без надпис,а на втория сянката не е реална.На рамката е много по голяма отколкото на розите.Направи на розите по голяма и ще се получи.Иначе втория вариант е прекрасен

# 76
  • София
  • Мнения: 7 242
Ани, подписът ти е страхотен. И изобщо цялата серия с Тони белята  Grinning
Муцка, Ани, Млечко, мерси за съветите   bouquet Наистина е недоизпипана, но най-вече безидейна. Вече съвсем се оплетох като пате в кълчища. Чак и снимката смених  Mr. Green Няма да я мъча повече  Crossing Arms.

Последна редакция: пн, 18 фев 2008, 14:00 от Лекси

# 77
  • Мнения: 458
Вейдър и аз съм за втория Peace/не че разбирам много ,ама панделката не може ли  да стане малко по бледо зелена ,като зеления фон от долу Blush,иначе и така си е супер /
Лекси и твоите ми харесват ,втората повечко  Peace и благодаря за споделените елементе има какво да се вземе Hug Blush
От мен нещо ,наблягам на уроците ,че с този темп току виж ги изтрили и да не мога да ги взема.Чао за сега ,после пак Hug Flutter

# 78
  • Мнения: 1 400
Благодаря ви за съветите Hug Ще я доизпипам в момента , в който отново се добера до компютъра, че сега ме натискат да предавам щафетата  Crossing Arms Все пак успях да си довърша още едно нещенце Twisted Evil : Ето го: Нещо ми е едно такова никакво...Розовенякакво, недоизкусурено като че ли Thinking Очаквам да ме оплюете качественно Mr. Green Hug

Лекси, последната е страхотна Peace   bouquet

# 79
  • Мнения: 2 270
Лекси-последната ти рамка е супер,но и предната недей забравя-тя много ми допадна/особено тъмния контрастен фон/много малко и трябва за да стане перфектна
Вейдър-много нежна,харесва ми.Може да врътнеш цялата композиция малко с няколко градуса

# 80
  • Мнения: 458
Ето нещо и от мен

Момичета ,напъвам се и аз като вас да направя някоя красота ,а пък не става  Crossing Arms,слагам ,махам ,четки ,елементи и накрая пак семпло и скучно.Тренинг ли трябва или аз нямам фантазия newsm78
Поправката я правя тук ,за да не пълна темата Flutter.Лекси сега как е ?

Последна редакция: вт, 19 фев 2008, 08:16 от ^buba^

# 81
  • София
  • Мнения: 7 242
Вейдър, много ми харесва  Grinning
^buba^, струва ми се, че самата картинка /снимка/ е преразтегната. Иначе рамката й подхожда - именно по-семпла рамка предполага такъв тип снимка  Grinning

За първи път опитвам да направя нещо шаренко и веселко. И май се престарах - много шарения, мнооого нещо  Mr. Green



И една грозна пеперудка, направена предимно с къстъм шейпс:

Последна редакция: пн, 18 фев 2008, 21:30 от Лекси

# 82
  • Бургас
  • Мнения: 1 203
Лекси, ще те бия през ръцете!  bash Стига вече, спри се! /ти си знаеш за какво те кастря Mr. Green/

# 83
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Пускам и аз една, по-късно ще коментирам, но нека разходя чедото Laughing

# 84
  • Мнения: 854
Момичета, много ви благодаря. Точно с тази опция Twin опитах, но не ми се получи в началото. Като ми казахте и вие, че е от там, си поиграх и стана чудесно. Много ви благодаря   bouquet Heart Eyes

# 85
  • Мнения: 2 336
Момичета как да премахна дата, месец и година от снимката без нищо да променя в самата снимка. Дали може въобще това да се направи и дали аз обясних като хората newsm78

# 86
  • Мнения: 376
Buba много е хубава картината, но и на мен ми се вижда малко разтеглена настрани.

Лекси циркът е доста шарен, но пък е пълен с настроение, а и нали все пак е цирк (трябва да е шаренко)  Grinning

Румка много нежна и сладка, ще мога ли да те помоля за дънковите неща  Praynig

Аз съм се хванала да направя най-сетне колажче, но нещо хич не ми идват идеи. Все пак се надявам до довечера да се справя.

# 87
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Пижулинка, разбира се, че ще ти ги дам. Това е една дънкена пола, която свалих от сайта на един детски магазин. сега ме е хванала вълна да използвам дрехи като фон, но ми харесва какво се получава Blush

# 88
  • Мнения: 376
Руми мерси  Heart Eyes

# 89
  • Мнения: 458
Е вижда ли ви се състарена Crazy
.И защо ми червенее тази снимка?Има ли правило което трябва да се спазва при избора на снимка за състаряване ,в смисъл всяка снимка ли става или си има тънкост? Thinking

Общи условия

Активация на акаунт