"Луда надпредвара" гледали ли сте го?

  • 924
  • 8
  •   1
Отговори
  • Home sweet home
  • Мнения: 54
Имаше такъв сериал даваха го преди няколко години.Дали има нови серии.newsm78Много беше готин.Гледали ли сте го и харесва ли ви?

# 1
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 056
Гледала съм игрален филм "Луда надпревара". Комедия. Но сериал не съм. Naughty

# 2
  • Home sweet home
  • Мнения: 54
Имаше.В една от главните роли беше шефката на Браян и Дейв от Животът на Браян. Simple Smile

# 3
  • Мнения: 9 973
филма е смешен,а за сериал не знам да има Peace

# 4
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 311
Гледала съм игрален филм "Луда надпревара". Комедия. Но сериал не съм. Naughty

И аз. Освен това и играта съм гледала. Много интересна, но в Бг едва ли ще я направят. Много скъпа.

Сериала даже и по БТВ са го давали  newsm78 Брейййй Но на английски са различни заглавията на сериала(Fastlane) и на игр.филм.(Rat Race) Явно не е за едно и също

Последна редакция: чт, 14 фев 2008, 17:33 от Гита Ог

# 5
  • Home sweet home
  • Мнения: 54
Доколкото си спомням имаше някакви състезания с коли във филма.Главните герои бяха, единя бял много готин а другият негър и работеха за готина мацка, която им  нареждаше къде да ходят и какво да правят.Малко неясно го обясних, дано сте ме разбрали. Hug

# 6
  • Мнения: 2 005
Доколкото си спомням имаше някакви състезания с коли във филма.Главните герои бяха, единя бял много готин а другият негър и работеха за готина мацка, която им  нареждаше къде да ходят и какво да правят.Малко неясно го обясних, дано сте ме разбрали. Hug
Сетих се! Те тез момчета бяха нещо като "под прикритие" и използваха неограничен финансов ресурс /оръжия и расови автомобили/ за да се внедряват в престъпни групировки. А, бе весел беше филма. Мисля , че го даваха по БТВ. Аз лично не съм го гледала с голямо внимание, но съпруга ми обича да гледа такива подобни филми, щото се разтоварвал вечер след работа. Последно гледаше "Кобра 11" по Диема. hahaha
В Уикепедия пише, че "Луда надпревара" /Fastlane/ е американски сериал от 22 епизода по 60 мин., производство на ТВ Фокс, излъчван в България по БТВ.

Последна редакция: чт, 14 фев 2008, 18:27 от ivalina73

# 7
  • Home sweet home
  • Мнения: 54
Точно така ,по БТВ го даваха. Мъжа ми ми каза, че го излъчват по някакъв сателитен канал но незнам кой.Значи има и нови серии но сигурно по БТв няма да го дават скоро за съжаление. Е не се знае все лак де. Simple Smile

# 8
  • Мнения: 649
Да гледала съм го и много го харесвам този сериал!

Общи условия

Активация на акаунт