Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Здравейте Smile
От няколко години имам проблем с месечния цикъл вмомента ми водят  лечение с Дуфастон (една серия от 14тия до 24тия ден по 2таблетки дневно),след което трябва да започна да пия Yasmin.Остават ми още 4дена до края на приема на Дуфастон-а ,но днес имах неприятен инцидент,скъсан презерватив.Чудя се ,дали да взема Ескапеле или да продължа с Дуфастона и да чакам следващия цикъл ?Ако имате мнение по въпроса с интерес ще го прочета .Мерси предварително  Smile
Цитирай

Дуфастонът не е противозачатъчно.
Но пък повишава шанса да се задържи оплодената яйцеклетка ...

Ако не искаш бебе, вземи Ескапеле.
Цитирай
Мисля утре да се консултирам с гинеколог ,според мен този вариант е най-удачен ,мерси Smile
Цитирай

Дуфастона е синтетичен прогестерон и наистина шанса да се сдобиеш с бебе е по-голям с него. Дава се след ин витро например, за да се задържи оплодената яйцеклетка!
Бягай на гинеколог ! bouquet
« Последна редакция: пт, 15 фев 2008, 12:36 от Doroty_d »
Цитирай

Стара Загора

Не. Дуфастонът е прогестерон. Вземи Ескапеле
Цитирай

София

вземи ескапеле Peace
Цитирай

Стара Загора

Дуфастонът е прогестерон, едва ли ще те предпази от бебе, аз го пиех за задържане
Цитирай

Бургас

Дуфастона не е противозачатъчно,на мен ми го изписаха,когато се вече правихме опити за бебе Peace
Цитирай
Взех го,но още не ми е дошъл цикъла.Казаха ми ,че ако наистина е станало нещо тогава преждевременно идва менструацията ,дали е така? newsm78
Цитирай

а кога трябваше да ти дойде???
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.