Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 65 отговора

Варна

Момичета, предложете ми моля ви някой наистина хубав крем за силно напукани ръце? По време на втората ми бременност съм и вероятно това е причината, но все пак ще се радвам ако има някой наистина изпитан Peace
« Последна редакция: чт, 14 фев 2008, 10:55 от Haliotis »
Цитирай

Sofia

Синьото кремче на Neutrogena! Миналата зима ми се появиха силно олющени участъци по ръцете и това кремче спаси положението. Естествено, трябва да се мажеш постоянно, ако имаш подобен проблем. Ето снимка Цената не си я спомням точно, май нещо около 13 лв беше, но наистина не съм сигурна. Tired
Цитирай

Вече има такава тема,да не кажа такива теми.
Цитирай

Варна

Вече има такава тема,да не кажа такива теми.
Ами кажи го  Wink
Цитирай

Варна

Синьото кремче на Neutrogena! Миналата зима ми се появиха силно олющени участъци по ръцете и това кремче спаси положението. Естествено, трябва да се мажеш постоянно, ако имаш подобен проблем. Ето снимка Цената не си я спомням точно, май нещо около 13 лв беше, но наистина не съм сигурна. Tired
Благодаря ти много, точно на това кремче гледах скоро реклама- ще го потърся  bouquet
Цитирай

Glysolid или Atrix и двата са добри  Peace
Цитирай

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=263853.0
ето ви една такава тема Wink
Цитирай
Аз също ползвам Neutrogena.Много съм доволна
Цитирай

Аз съм доволна от Garnier Intensive care  Peace
Цитирай

Атрикс-страхотен. Мьжа ми работи постоянно с вода и този крем му оправя рьцете с няколко намазвания. В МЕтро е 2,80 малката разфасовка. И почти вьв всички аптеки го има. Мисля,че беше немски.
« Последна редакция: пт, 15 фев 2008, 09:32 от kremena »
Цитирай

Има някъкъв нов крем за ръце на Леокрема с мед и бадеми, някой да го използвал и да има впечатления от него да ми каже.

Аз много обичам да има в кремовете мед или бадеми и за това съм му хвърлила око.
Цитирай

София

Добре де, след като вече има поне една тема /в случая и повече/ защо искате пак да изброяваме едно и също? Че и линк има към нея! Не разбирам.
Цитирай

Защото ,ако момичета искаше да тьрси назад щеше да пусне тьрсачка и да си прочете темите без да пуска нови.
Цитирай

Neutrogena  Hug
Цитирай

Аз съм много доволна от този на Ив Роше
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 65 отговора