Играта на Pampers?

  • 1 063
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 679
В събота ходихме до Кауфланд за обичайните седмични покупки и там на щанда за памперсите ни дадоха плик за участие в играта на Pampers, при която със определен брой мечета от опаковките на памперсите и кърпичките може да спечелиш играчка на Fisher Prise. В обяснението пише, че се пращат залепените мечета, та въпроса ми е къде се лепят въпросните мечета? Миналата година имаш същата игра, не можахме да се вредим, та сега бързам да пращам дано успеем!
Благодаря за отговорите предварително  bouquet

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 10 340
Трябва да имаш и карта и там да залепиш мечетата.Аз миналата година си взех такава от Била и събрах за патето.Потърси и картата, че трудно се намират.Успех!

# 2
  • Мнения: 1 243
Колко мечета трябва да се съберат Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 679
Колко мечета трябва да се съберат Rolling Eyes

Мечетата от кърпичките носят 1 точка, а тези от памперсите - 3 точки. Помня само,че за най-голямата играчка бяха 60 точки,  за другите не помня точно. Общо са 3 играчки  Peace

# 4
  • Мнения: 90
И аз взех от Пикадили карта, но няма масто за залепване на мечета. Тази година могат да се слагат и мечетата от мокрите кърпи.
Изчисляват се точки - за 1 мече от кърпи = 1 точка, 1 мече от пелени=3 точки. За жираф са необходими 60 точки,
за вибриращата играчка 36 точки и за патето 18 точки(мисля, че така бяха )

# 5
  • София
  • Мнения: 1 185
Аз вече пратих за патето - 18 точки и залепих мечетата в картата върху страницата с избраната играчка!

# 6
  • Мнения: 679
Аз вече пратих за патето - 18 точки и залепих мечетата в картата върху страницата с избраната играчка!

В плика имаше нещо като брошура с трите играчки, това ли е картата  newsm78

# 7
  • Мнения: 88
Аз пък не бих сабирала мечета трябва да купя една камара памперси за някаква си играчка по добре да и я купя от колкото да копувам пакети памперси заради някакво пате.За мен това е зарибявка.Тез пари вместо да ги давам за една камара памперси за тях ще и купя една камара играчки.Че не е ли така Laughing

# 8
  • Мнения: 679
Аз пък не бих сабирала мечета трябва да купя една камара памперси за някаква си играчка по добре да и я купя от колкото да копувам пакети памперси заради някакво пате.За мен това е зарибявка.Тез пари вместо да ги давам за една камара памперси за тях ще и купя една камара играчки.Че не е ли така Laughing

Имам събрани от миналата година, защо пък да не се възползвам и да пробвам, нищо не губя все пак. Нищо лично  Hug

# 9
  • Мнения: 9 973
Аз пък не бих сабирала мечета трябва да купя една камара памперси за някаква си играчка по добре да и я купя от колкото да копувам пакети памперси заради някакво пате.За мен това е зарибявка.Тез пари вместо да ги давам за една камара памперси за тях ще и купя една камара играчки.Че не е ли така Laughing
аз също мисля така

# 10
  • Мнения: 679
Побут на темата малко напред, моля ако някой знае какво представлява картата да обясни   Hug

# 11
  • София
  • Мнения: 115
Мдаа и на мен ми е интересно къде се лепят  newsm78.
Имам 2 плика - единия ми го дадоха миналата седмица в Била, а другия - в болницата като родих. И в двата плика няма нищо, което да те насочва къде да лепиш мечетата.
Наистина би било много добре, ако може някой, който вече е участвал в играта, да каже   bouquet.

# 12
  • Мнения: 1 170
Аз пък не бих сабирала мечета трябва да купя една камара памперси за някаква си играчка по добре да и я купя от колкото да копувам пакети памперси заради някакво пате.За мен това е зарибявка.Тез пари вместо да ги давам за една камара памперси за тях ще и купя една камара играчки.Че не е ли така Laughing
Децата ми ползват всекидневно продуктите на Pampers,така или иначе аз ги купувам,защо да не спечеля от тях? За мен те са най-добрите пелени за еднократна употреба  Peace

# 13
  • София
  • Мнения: 2 734
Мечките не се лепят никъде.Пускат се в плика,данните се попълват на указаното място в брошурата!Всички въпроси и коментари около играта са тук:http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=264854.0

# 14
  • Мнения: 679
 Hug благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт