За отношението в родилните домове

  • 1 800
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 14 654
Някои се държаха отвратително, някои се държаха добре- според това в какви отношения бяха с лекаря, който бях избрала. Жана Колева беше най-злобна.

# 16
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Първият път, когато раждах имах уговорка с лекар, но акушерката, която беше на смяна, свърши основната работа. Затова втория път, макар, че раждах в друга болница, отидох без да познавам никой и без никакви уговорки.
Екипът, който беше на смяна, беше чудесен. Двете акушерки се държаха с мен сякаш сме стари познати. Дори и не очаквах такова отношение. Много съм им благодарна. В отношението на другите акушерки и лекари не усетих нещо различно. Почти всички бяха мили и любезни.

# 17
  • София
  • Мнения: 1 185
Раждах с уговорка с лекар В бившата Тина Киркова, отношението на акушерките беше перфектно, веднъж заради докторката и още веднъж, защото са страхотни като личности. В престоя си след това не усетих по-специално отношение, освен факта, че лекарката идваше да ме вижда - страхотен човек просто!!!

# 18
  • Мнения: 554
Бях с уговорка и то със завеждащия отделение, раждах в петък, перфектно отношение от всички, в събота и неделя моя доки го няма, а е на повикване, ела гледай каква анархия беше. В понеделник сутринта минават на визитация, всички строени и вървят след не го като войници, мили и любезни. Ама честно казано не ми пукаше много много на кой и какво му е криво, все пак съм там за няколко дни, не съм се нанесла целогодишно, изтърпях ги.

# 19
  • Мнения: 258
Според мен всичко зависи от това, лекарят с който имаш уговорка с какъв авторитет се ползва в болницата! В моя случай като чуеха кой ми е правил секциото, имаше само "Ааааа, ясно" с леко подсмихване.  Peace

# 20
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Не мога да се оплача от отношението на останалите, може би точно поради тази причина Thinking

# 21
  • Мнения: 3 016
Може би всеки вече е научил за отношението в Бургаския родилен дом .Повече от отвратително. Първият път ,когато раждах бях с предварителна уговорка .Какво да ви кажа -сега  при второто раждане разбрах ,че доктора не си е свършил работата. Ваксината ,която трябваше да ми сложи анти Д глутинин или гама глобулин човека просто ми я спестил .Това беше Ангелов-нека знаят имената на такива доктори бъдещите майки, за да не им се наложи да изпитат  това което сполетя мен .Отделно ме заши ужасно и за всичко това си бях платила .Докато бях в болницата не му видях очите повече.  На второто раждане, отново бях с доктор -Гамишев  много съм доволна от него .След като се качих в стаята бях в перфектна форма . Но хората казват много хубаво не е на хубаво . Загубих бебето на 5 тия ден. Беше се родило със сърдечна малформация  ,но това съм го споделила в др теми във форума. Моят съвет към тези ,които мислят да раждат в Бургас е :НЕ ХОДЕТЕ ТАМ , защото ако всичко с бебето е нормално  ок, но ако има проблем не може да се разчита на тях в никакъв случай  .

# 22
  • Мнения: 560
Айде стига с тия плащанки и уговорки.Родих в Майчин дом без уговорка и без плащане.Първо лежах 4 дни,тъй като преносвах,на петия ми направиха секцио /без пари/ заради тесен таз-резнаха ме дежурните в родилното,на които и имената разбрах доста по-късно.После лежах на 7-я егаж.
Всички бяха супер-страхотен персонал,страхотно отношение.

# 23
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Не виждам защо трябва да давам пари за раждане. newsm78.. родих без уговорка и без плащане в Шейново..Нямаше никакво различно отношение..

# 24
  • Мнения: 3 016
Дано никога не ви се наложи да попаднете в Бургаската болница . Там ако не си платиш ще те оставят да се мъчиш като куче .Бях свидетел на момичето, което раждаше след  мен. Наложи се да извикат доктора ,защото имаше усложнение /Влезна сънен ,тъй като беше 4 .30 сутринта ,развика и се :На теб кой ти каза да идваш да раждаш по това време ти незнаеш ли, че това време е за друго, викаше и държеше се мн. арогантно .На следващата жена бебето и почина от задушаване , а беше там преди мене .Нямам думи просто .Аз също съм против плащането ,но при такова отношение предпочитам да си платя честно казано.

# 25
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 983
Може и да е имало, но не съм усетила. Бих те посъветвала да не се вглеждаш в това, нито в условията, нито да се връзваш на вечно гълчащите санитарки. Там си, за да родиш и майната им на всички останали!
Успех  Hug

Общи условия

Активация на акаунт