Хайде, вече време не остана, ФЕВРУАРЧЕ да гушка всяка мама!

  • 17 226
  • 290
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Честито на мама Мери и мама Мациписи за малките слънчица.Да растат весели и щастливи.На всички останали мами честит празник ,кой каквото празнува.
Уф, майка ми си тръгва утре, но пък ще идват свекито ,че и свекъра , за около 2 седмици #CrazyНаправо ще изкрейзам.

# 16
  • Мнения: 156
Аз утре влизам в болница. Не че има проблем  ,ама newsm12
И на мен ме е много криво днес.

# 17
  • Мнения: 23
пави04 защо влизаш като няма проблем!? newsm78    пухка и аз съм още тук не ме забравяй моля те!

Последна редакция: чт, 14 фев 2008, 20:12 от east_lights

# 18
  • София
  • Мнения: 7
Здравейте момичета!
Ние вече сме си вкъщи!  newsm44 От неделя се гледаме с малката у дома и свикваме една с друга! И двете сме добре - видях татко Ган е описал самото раждане така че няма да се повтарям! Много съм доволна от екипа, но не и от условията в болницата. Още нямам кърма, дохранваме се с АМ, защото бебка е много слабичка и заспива докато се кърмим и постоянно трябва да я будя и се цедя след това - дано вече ми дойде кърмата! Храненето обаче отнема много време - по час, час и нещо и то дошло време за следващото! Имаме си вече и колики и ни изписаха Саб симплекс!
Честито на всички мамчета - виждам, че са нараснали лавинообразно  Grinning Да са им живи и здрави рожбичките! Нямам време да ви изчета, влизам да ви кажа, че сме добре и да пожелая леко раждане на всички останали!
При първа възможност ще кача снимки на принцесата!
Доскоро и хубава вечер!

# 19
  • София
  • Мнения: 747
Аз утре влизам в болница. Не че има проблем  ,ама newsm12
И на мен ме е много криво днес.

Е, не дей така! Щом няма проблем, не се вкисвай малко преди да дойде бебчето, почти не остана Grinning

Ефросина днес не се е включвала . Дали няма да ни зарадва Thinking Grinning

# 20
  • Мнения: 3

Nadenceto4 - другата мама Мациписи е родила на 09.02.08 - и е по-напред в списъка, нали ги подреждаме по дати на раждане. Затова не си видяла, че е прибавена.


О да,извинявам се!!! Грешката е моя  Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 384
east_lights,  smile3525! Hotday също е тук, но Jjoy много ме съмнява, че ще напусне групата всеки момент. Ефросинка, мръдни с ляво ухо, ако си още две в едно Hug

# 22
  • гр.София, далече, далече на Запад
  • Мнения: 16
Здравейте мамчета, имам толкова много неща да споделя и кажа но влизам само за секунда, просто няма възможност с малкият мъник да пиша.
Искам първо да честитя на всички обебели се мами.Да са им живи и здрави бебоците, много да папкат и да пълнят пампи.По малко колики и много кърма за мамите Joy
На не обебелите се мами искам да дам кураж - няма нищо страшно в раждането, минава и заминава за час два...а после остава насладата и невероятните изживявания с малкото човече.
И накрая Честит Св.Валентин и Трифон Зарезан на всички празнуващи 1dating

Хубава и романтична вечер желая на всички и много приятни емоции!

# 23
  • София
  • Мнения: 137
...Ефросина днес не се е включвала . Дали няма да ни зарадва Thinking Grinning

...Ефросинка, мръдни с ляво ухо, ако си още две в едно Hug
Помръд-помръд (размаха ушички слончето Нели:)))). Тук съм още и аз. Така или иначе явно целия китайски народ ще роди преди мен, та бройте и моя милост  в рехавото ни списъче на останалите 2 в 1. Не знам какво ми става днес. За това не пиша. До сега се държах много добре, но днес като се разкиснах и рев за щяло и нещяло. Полудях. Каже ми някой нещо мило и аз "уаааааааа"Simple Smile)))....ако не ме вземат скоро в болницата да раждам, бройте ме за психиатрията;). Лека нощ на всички Hug
P.S. Мери, мила, честита ти принцеса Емма!!! Живи и здрави, браво на героите!  bouquet Hug Честита кукла Виктория и на Мациписи!   bouquet Hug

Последна редакция: чт, 14 фев 2008, 21:07 от ephrossina

# 24
  • Мнения: 384
 newsm47 Не сме "сами" и това си е. И аз така ревнах днес в болницата, докато чаках за тоновете. Отнякъде се разнесе бебешки рев и аз веднага надух гайдата. Ама много мило ми стана. То по-добре, че така стана. Мина една акушерка и като ме видя плувнала в сълзи, ме вкара в кабинета на бърза ръка Whistling

# 25
Здравейте, пак съм аз;) ( на alina_si сестра й и на малкото Инче леля й )
Като опълномощен фотограф, с удоволствие ви предоставям линк към снимките от първия ден на Ина ето тук!
 

# 26
  • Мнения: 23
пухка и аз така се разтройвам от най малкото.толкова много искам да гушкам бебка че вече не мога да спя от мисли кога ще е ,как ще е и т.н.апък като видя бебчета да не ти говоря,дали е от хормони или от чакането незнам.. Sad Tired

# 27
  • Мнения: 3
Ех,мамчета какво сте увесили нос,то не остана много,после дълго ще си гушкаме съкровищата.
Днес ходих при друг доктор за да чуя и друго мнението относно разтежа на бебо(бях писала че моя каза че бебо изоставал на кг)и направо ме разбиха,тез доктори са уникални,та ми каза че бебо е добре,развива се идеално и че е около 3-3-и нещо кг,а вари ги разбери тез доктори,способни са да те подлудят.Утре ще ходя при моя да видим какво ще каже.А искам да питам родилите мами,някоя от тях да е била с нисък хемоглобин и дали е представлявало проблем при раждането или след това.

Дано не съм ви досадила,лека нощ и  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hugна тумбите и бебчетата

# 28
  • Мнения: 541
Мила Мери, много се радвам за вас.
Пожелавам малката Емма много да радва мама и тате
.


Мациписи честита дъщеричка, да е късметчето на мама и тате.

# 29
  • Мнения: 336
Още съм с вас  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт