Февруари да минава вече, та ЮЛИ да не е така далече

  • 10 342
  • 300
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 427
А аз пък ИЗОБЩО не обичам случайни хора да ме пипат,дори и по косата Rolling EyesСамо като усетя че някой посяга да ме хване за рамото или нещо такова, отскачам 1м назад. А ако някой ми посегне към корема сигурно ще го плясна по ръката Laughing Ама че досадни хора!
Срещу запек пробвайте чаша  топло мляко на гладно. А майка ми ,която си е с хроничен запек си има неин начин- съвсем малко парченце сапун на 4-5см в д...то и след 5мин на бегом към тоалетната. Joy

# 76
  • Мнения: 1 584
Другият ми голям проблем е Безсънието Shocked Shocked Shocked Ей, така съм до 3-4ч, има ли като мен, някой Rolling Eyes

Комбинацията от работа на 75% (и ставането за нея в 6.30 всяка сутрин), диво дете  Mr. Green на 1г и 6м, което ти изпълва следобедите  + готвене, домакинстване и тн задачи гарантират заспиване най-късно в 22ч. Ако ти липсва нещо от горе-споменатите - пращам безплатно Mr. Green

На мен преди никой не ми е пипал корема. А пък да си кажа, мен лично ме дразнят и бременните дето постоянно си държат своята ръка на корема - като че ли бебето ще избяга Crazy

# 77
Здравейте на  всички много сте готини отдавна ви чета и сега реших да ви пиша.Казвам се Радостина на 21 години от гр.Добрич, моят термин е на 09.07.2008 първа бременност, казаха че ще е момче,ако може да ме въведете във списака със мамите ште сам ви много благодарна.чао за сега!

# 78
  • София
  • Мнения: 18 679
[Че ти ако раждаш нормално, никой няма да те пита искаш или не клизма. Няма да им дрискаш в ръцете, я! Съжалявам, че бях толкова образна, но мисля, че така стоят нещата.
Ами и аз съжалявам, че беше толкова образна, но това изобщо няма нищо общо с истината Laughing По цял свят раждат без клизми, как пък само у нас се надрискват родилки, не знам newsm78

# 79
  • Мнения: 223
По цял свят раждат без клизми, как пък само у нас се надрискват родилки, не знам newsm78

Това е така. До колкото знам тук вече се намират клиники където не правят и не те бръснат с бикче от '63-та.

Aelia, забравих да ти честитя за синьото щъркелче Simple Smile

И на Инка за името Simple Smile

Добре дошла на Радостина Simple Smile

И на Дуци приятно пътуване Simple Smile

Аз отивам да си правя клизма. Шегувам сеееееееееееее  Joy Недейте да спорите, деца   bouquet  Hug Laughing

# 80
  • Мнения: 0
Добре дошла Радостина Hug

Относно запека, слава богу нямам никакви проблеми, както и с пипането на корема. Хората просто ни се радват и го приемам без проблем. Килограмите са +4 и за щастие засега раста само на корем и цици. Никога не съм имала проблем с гръдната си обиколка, защото смея да заявя, че е завидна, но сега направо се плаша, тъй като съм като млекоцентрала отпред. Никакви сутиени не ми стават, даже се принудих да си купя от бабешките, но и те малки bombs. А съм на половината бременност само. #2gunfireТолкава ми тежат, че не е истина.  perko
На празника вчера пък го изкарахме в леглото, но за съжаление не се отдадохме на ласки, а заспахме с мъжа ми. Cry #Cussing out
Момичета, искам да ви попитам какво мислите за раждането във вода? Иска ми се да мога да родя така, какво ще кажете?
Желая на всички вас приятна събота и неделя - въпреки студеното време - топли емоции.
Ще има ли Софийска среща другия уикенд? Аз съм за. Иска ми се най-накрая да се запознаем.  bouquet

# 81
  • Мнения: 152
Много се извинявам за разсеяността... Banghead аз не се представих в тази темичка,а виждам,че си имате списък с датите на появяване на малките съкровища. Терминът ми е на 8 юли, първа бременност ,двечки са,но още не им знаем пола със сигурност. Много ще се радвам да се присъединя към вас.  bouquet

# 82
  • Мнения: 9 899
привет, шмилянке - вече си имаме доста мами с близнаци, сигурно е голяма тръпка Simple Smile


о, аз държа и утре сутрин като стана, да прочета новите пози, Пърл.

За запека остава да си бръкнете и с мушкато отзад, казват, че после акаш като бебе.
а аз  настоях и бръсненето да ми го направят в болницата, понеже им влиза в задълженията  Joy

# 83
  • Мнения: 1 584
За запека остава да си бръкнете и с мушкато отзад, казват, че после акаш като бебе.

 Joy Аз мисля да мина с овесена вода - по-подходяща е за 4м  Joy

# 84
  • Мнения: 223
Тити, едва ли някой може да открие нова поза в секса, който се практикува откакто свят светува. Най-малко пък аз имам тези претенции. Но имаше хора, които се поинтересуваха за удобни пози и нямам нищо против да споделя кое според мен е удобно след като ме питат. Както и аз нямам против да ми споделят опита си дамите, които са минали по пътя вече, защото за мен нещата са нови, без значение за коя част от битието точно става въпрос.

Тук съм сред хора, с които сме на едно дередже за много неща и дали ще е запек, повръщане, окосмяване, секс или душевни терзания и притеснения - нали затова са тези теми, за да има с кого да си говорим, някой който има същите питанки и преживявания точно като нас.

И ако се чувствам добре или зле поради дадена причина, не виждам защо да не мога да го споделя точно с тези хора тук, които най-добре ще ме разбрерат?

# 85
  • Мнения: 142
Както и аз нямам против да ми споделят опита си дамите, които са минали по пътя вече, защото за мен нещата са нови, без значение за коя част от битието точно става въпрос.

Тук съм сред хора, с които сме на едно дередже за много неща и дали ще е запек, повръщане, окосмяване, секс или душевни терзания и притеснения - нали затова са тези теми, за да има с кого да си говорим, някой който има същите питанки и преживявания точно като нас.

И ако се чувствам добре или зле поради дадена причина, не виждам защо да не мога да го споделя точно с тези хора тук, които най-добре ще ме разбрерат?

Абсолютно те подкрепям, ПърлPeaceНа мен много ми харесва че можем да си споделяме всякакви нещица. Не си представям да се сдържам и с никого да не споделям това, което ме вълнува. Форумът е страхотно място за разтоварване - особено като видиш колко много жени имат същите терзания.

Честита книжка на Душичката.   bouquet Аз още нямам, даже на курс не съм ходила  Embarassed

Добре дошли на новите мами  Hug

Никога не съм имала проблем с гръдната си обиколка, защото смея да заявя, че е завидна, но сега направо се плаша, тъй като съм като млекоцентрала отпред. Никакви сутиени не ми стават, даже се принудих да си купя от бабешките, но и те малки bombs. А съм на половината бременност само. #2gunfireТолкава ми тежат, че не е истина.  perko

И аз съм така - то бива, бива, ама вече направо ме тормозят  #Crazy Сутринта си записвах мерките и за пореден път се ужасих колко са ми пораснали. Какво ще стане като започнем да кърмим, а?  Shocked

За раждането във вода четох че ставало по-леко, по-рядко имало епизиотомии. Слушах и една докторка от Тина Киркова да разказва за него - било в някаква специална вана, където водата непрекъснато се подменяла, от хигиенна гледна точка (заради кръвта, секретите и други екстри). Обаче в сайта пишеше че се приемали родилки за водно само до 16 часа, защото само тогава имало екип. Е, то раждането да не става по график  newsm78

# 86
  • Мнения: 9 899
ъъ, а аз попречих ли нещо?

# 87
  • Мнения: 223
ъъ, а аз попречих ли нещо?

Или е от хормоните, или долових сарказъм и затова се обясних.

***

За водното раждане... много ми се иска да ми се случи по този начин... и много статии в нета прочетох и всички теми, които имаше тук изчетох и си писах с няколко от мамите, които са родили по този начин и питах лекарката си... За съжаление има много условия, които трябва да са налице за да ти позволят да родиш така. Благоприятно разположение на плода, на плацентата, тегло и какво ли още не, не са едно и две... Много силно се надявам всичко да е наред, за да ми се случи това нещо. Но все пак каквото дойде, ще го приема, то е Божа работа.

# 88
  • Мнения: 64
Момичетаааа, умираааам от страх! newsm45 Току- що се върнах от женска консултация и доктора ми каза, че съм с контракции на матката. smile3518 Онзи ден ми се появи някаква инцидентна болка ниско долу вляво, и аз взех, че питах от какво е! А доктора "Имаш конракции, трябва да пиеш ношпа по 3 пъти на ден!" Ужасно се изплаших да не им стане нещо на бебоците.  WearyНе е ли рано за конракции в 4 месец? newsm78 Някоя от вас има ли и пие ли нещо?Моля ви обяснете ми по-подробно що за чудо е това и как така се появава толкова рано?Дали има нещо общо с факта, че бебетата са ин-витро? Много ме е страх да не им се случи нещо! Моля се всичко да бъде наред!  newsm17  

# 89
  • Мнения: 142
nip1977, не се притеснявай! Контракции имаме всички предполагам. Днес ми казаха че те се появяват през цялата бременност. При преумора, силни емоции, вдигане на тежко, такива неща. Ако бяха опасни доктора нямаше ей така да те пусне да си ходиш. Опасно било ако станат редовни контракции - като при раждане - на интервали от по-малко от 20 минути.
И аз съм с контракции, пия но шпа, магнезий. Неприятно е наистина, и винаги притеснително, но се свиква Hug

Общи условия

Активация на акаунт