Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 64 отговора

Мили мами, искам да ви питам, обичат ли вашите бебоци да гледат телевизия? Моята Виктория не мога да я откъсна от телевизора. Досега съм чула доста противоречиви мнения за това вредили или не телевизята на бебетата. Сега по-често сме на вън, но зимата често се заглеждаше в него. Дори в случаите когато не иска да се храни, като и пусна някои DVD с някаква музика, така се захласва, че забравя да мрънка и само отваря устата. Но мен от време на време ме терзае въпросът, дали не и вредя с тази телевизия? Вие какво мислите?
Цитирай

Резерват "Северозапад"

Ние гледаме с интерес само рекламите и то не всички Wink , имаме си предпочитания...сега като се замисля гледаме и някои клипове, но само ако музиката и харесва #Milti  т.е. ако е ритмична...иначе телевизора си седи цял ден включен Very Happy
Цитирай

Варна

Сега гледа само реклами,само да чуе че започват спира да яде,да игре,дори понякога както го приспивам и се наддига да види  Smile какво да го правя само тях харесва,ако дават друго не му обръща внимание  Twisted Evil
Цитирай

България-София

Не, не гледат. Педиатърът ни каза не повече от 15 мин на ден - детски предавания с песнички или приказки.
Цитирай

София / Пловдив

Гледаме телевизия, въпреки че съм наясно с вредата на трептенията, които излъчва и т.н. Но понякога рекламният блок е единствената ми възможност да изляза от стаята, без да настъпи велика драма и тръшкане. И на мойта бебка рекламите са й любими, както и народна музика. По анимационни филмчета се заглежда, но много за кратко, но то още е рано.
  Иначе се старая телевизорът да не е включен постоянно, но съвсем без него не можем  Embarassed .
Цитирай

Варна

Не е пристрастена. Вече и рекламите не й правят особено впечатление
Цитирай

София-Париж-София

Преди гледаше с огромен интерес, сега само някои неща го впечатляват:) Но да кажа, че "гледа телевизия" не мога;)
Цитирай

София- павлово

Цитат на: tan
Мили мами, искам да ви питам, обичат ли вашите бебоци да гледат телевизия? Моята Виктория не мога да я откъсна от телевизора. Досега съм чула доста противоречиви мнения за това вредили или не телевизята на бебетата. Сега по-често сме на вън, но зимата често се заглеждаше в него. Дори в случаите когато не иска да се храни, като и пусна някои DVD с някаква музика, така се захласва, че забравя да мрънка и само отваря устата. Но мен от време на време ме терзае въпросът, дали не и вредя с тази телевизия? Вие какво мислите?

не мисля че вреди, сина така се зазяпваше в телевизора че спокойно си вършех работата, ако няма кои да ти помага и се гледате сами телевизора играе ролята на баба, пусни ми анимации може да ги хареса. #Milti
Цитирай

При нас не се гледа телевизия. Слушаме касети с любими приказки. Телевизия му разрешавам да гледа само когато е болен, иначе не. Razz
Цитирай

Густо майна филибето,слънце грее от небето

и ние гледаме телевизия , но само определени неща  -  умира за рекламите включително и по RTL  , предаването ВОТ на доверие и треска за злато - за други предавания и дума не може да става.

Даниел  -  21.04.2004г.
Цитирай

София

Зазяпва се и понякога това ми помага, за да я нахраня, че иначе стиска уста и не ще. Обаче като цяло (поне за момента) не гледа много въпреки, че проявява голям интерес Wink
Цитирай

София

Много обича сериали Razz сапунени.
Цитирай

София-до езерото

С нашия тати си говорихме,че вместо играчки купуваме един телевизор за детската стая и настъпва така мечтаното спокойствие newsm62
Цитирай

у дома

Цитат на: Radina
Сега гледа само реклами,само да чуе че започват спира да яде,да игре,дори понякога както го приспивам и се наддига да види  Smile какво да го правя само тях харесва,ако дават друго не му обръща внимание  Twisted Evil

За да не се повтарям Very Happy ,само ще кажа "И ние така..."
Цитирай

София

Гледа музикалните канали и то за да си танцува  Mr. Green
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 64 отговора