Ще ме подкрепите ли за онлайн кокурса за най-оригинална идея за св.Валентин

  • 1 740
  • 37
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • на брега на реката
  • Мнения: 141
Включих се в един онлайн конкурс за най- оригинална идея за св.Валентин. Може да сте виждали банера ,ако искате подкрепете ме.Моята идея е със снимка на ротвайлерче,защото е свързана с него.http://www.lesnoedaizberesh.com/?p=ideas&s=3 Гласуването продължава до 29.02.2008
 Heart EyesБлагодаря предварително на всички, които ще ме подкрепят! Heart Eyes

Последна редакция: пт, 15 фев 2008, 10:16 от canu6a

# 1
  • София
  • Мнения: 1 762
 Peace Гласувах за теб. Дано идеята ти стане един ден реалност  Hug

# 2
  • на брега на реката
  • Мнения: 141
Дано! Макар , че вчерашната случка не ми дава надежда.Снощи дъщеря ми се прибра след лекции с едно малко улично кученце, качила го до четвъртия етаж и иска да го вземем в къщи.Естествено баща й скочи  и стана една.Преди години / тя беше в пети клас ,болна от заушка / аз и донесох котенце и го гледахме в апартамента няколко месеца/после го занесохме на село/.Та за това котенце мъжът ми още ми мърмори!Толкова зле се почуствах, като я накарах да слезе долу и да го върне откъдето го е взела.

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 1 200
Гласувах за вас и ви желая успех и повече усмивки!

# 4
  • Мнения: 276
и аз гласувах

# 5
  • Мнения: 1 492
Гласувах за вас! Успех!

# 6
  • Мнения: 577
 newsm10  пуснах ти моя глас---успех!

# 7
  • Мнения: 116
и аз гласувах за теб- успех!

# 8
  • Мнения: 93
 Peace Гласувах

# 9
  • Мнения: 196
 Peace гласувах

# 10
  • Мнения: 292
и аз те подкрепих Peace

# 11
  • Мнения: 33
Един глас и от мен  Peace

# 12
# 13
  • до канала
  • Мнения: 518
 Peaceглаувах

# 14
  • Мнения: 318
 гласувах Peace успех!

# 15
  • Мнения: 42
 Peace гласувах!

# 16
  • Мнения: 4 753
Ако знаеш аз колко много исках домашен любимец като бях малка... обаче нашите все казваха "като се омъжиш си направи зоопарк, но не и вкъщи". Та аз се омъжих и сега си имаме мини зайче в апартамента, то си тича свободно във всички стаи освен спалнята (там е бебето), обаче гризе абсолютно всичко, което види. Направо ни е подлудило, но много си го обичаме и с цената на всичко ще си го гледаме.
гласувах....  newsm10

# 17
  • София
  • Мнения: 114
Успех и от мен!!!      newsm10
                                                                                                                                                                                                                                                      animal037   

# 18
  • Русе
  • Мнения: 2 354
и аз гласувах

# 19
  • Мнения: 554
И аз и аз, успех  newsm10

# 20
# 21
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
един глас и от мен, успех Peace

# 22
  • Мнения: 774
Гласувах!Успех Peace

# 23
  • Мнения: 45
Успех и от мен Peace

# 24
  • на брега на реката
  • Мнения: 141
  Heart EyesБлагодаря! Не ме изоставяйте , малко  остава да вляза в тройката! Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 950
Дано успеете с мечтата  Praynig
 Hug  гласувах

# 26
# 27
  • на брега на реката
  • Мнения: 141
 Hug Heart EyesНе ме забравяйте! Остават още девет дни до края на гласуването и очаквам да ме подкрепяте !  bouquetАко поне половината от виделите темата  и гласуваха за мен, щях да спечеля!Искрено благодаря на всички , които ме подкрепиха до днес!Може да се гласува всеки ден! Heart Eyes

Последна редакция: ср, 20 фев 2008, 13:00 от canu6a

# 28
  • на брега на реката
  • Мнения: 141
Ако знаеш аз колко много исках домашен любимец като бях малка... обаче нашите все казваха "като се омъжиш си направи зоопарк, но не и вкъщи". Та аз се омъжих и сега си имаме мини зайче в апартамента, то си тича свободно във всички стаи освен спалнята (там е бебето), обаче гризе абсолютно всичко, което види. Направо ни е подлудило, но много си го обичаме и с цената на всичко ще си го гледаме.
гласувах....  newsm10
И аз така и отговарям, като се омъжи да си гледа куче.Сигурно ме мрази!

# 29
  • Мнения: 1 341
Имаш и моят глас. Успех ти желая!  Hug

# 30
  • на брега на реката
  • Мнения: 141
 helpТолкова много хора са видели темата ,а вече изпаднах от първите шест и шансовете ми значително намаляват! Жалко, разчитах на тази подкрепа. Embarassed

# 31
  • Бургас/София
  • Мнения: 309
един глас и от мен

# 32
  • Варна
  • Мнения: 478
И аз гласувах-успех.

# 33
  • Мнения: 1
Готово. Успех!

# 34
# 35
# 36
  • на брега на реката
  • Мнения: 141
В сайта има опция изпрати на приятели, изпратих ,но никой от тях не можа да гласува.Непрекъснато им излиза надпис "вече гласувахте", което ме навява на мисълта, че манипулират нещата.Взех, че им писах за това и вече не съм на 4 -то място,напротив значително изоставам.ЕДВА ЛИ ИМАМ ШАНС, НО БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ,КОИТО МЕ ПОДКРЕПЯТ.

  bouquet

# 37
 HugЗащо ти е чудно, че толкова хора са гледали темата ,а не са гласували.Я виж какво стана с "Великолепната шесторка" .Всяка вечер я гледат поне два милиона зрители, а колко малко парички събраха!  bouquetАз те подкрепих! Успех!

Общи условия

Активация на акаунт