Стара Загора 46-Влюбени феи с нежни сърца и фенове на...детския кът!

  • 12 242
  • 280
  •   1
Отговори
# 30
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
 
Цитат
С две думи - у Тигъра. Безплатно е, ама трябва да се включите в графика и.

# 31
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Групичката в "Антъни" знае как да разплаче една богиня Heart Eyes и да оттърве банна Twisted Evil

# 32
  • Мнения: 6 243
Тази вечер пак си носех фотоапарата, затова мога да представя кратък репортаж от "мястото на събитието":

Участие в соарето взеха следните видни представители на магическото царство: Последният дракон с Dragon Gairy, The Fervent Fairy и нейното мило, The Moon Fairy с нейното още по-мило, МТВ и съпругът й, който вече на всяка цена трябва да си направи регистрация, защото иначе не разбира и половината от ведомствения хумор, РозАвия Пухчо с НаНа, Тинчето с Khai Rehn - The Lord Daemon. Както и ние с моя любим и с инфантата.

Бяхме настанени на станалата вече традиционна маса за 12 - 14 - 16 души и обслужвани от Златото.

Известната със своята милосърдност и щедро сърце Фервентна фея си поплака заради отсъствието на любимата ни модераторка, Дъждовната фея. Или просто използва създалата се ситуация, за да се обади по телефона на Дъждовния Сержи, уж да го пита за адреса на Дъждовната фея, а всъщност само - тя - си - знае - защо. Щастлива от това ,че е чула по потайни доби гласът му, идващ дълбоко от мощната му гръд, Фервентната все пак поръча порция пилешки крилца върху канапе от картофено пюре и ги изпрати на Дъждовната. Нещо се говореше и за бонус от свирка за два лева, ама никой не разбра това в крайна сметка влезе ли в поръчката.

Поради неотложни семейни ангажименти, ние си тръгнахме рано, но компанията планира да продължи купона с някакви девианти в Салууна. Аз все пак подозирам, че последният Дракон смята да се прибере рано и да се посвети на грижи за децата.

# 33
  • Мнения: 3 926
 Laughing А аз буначето си мислех, че нормални снимки ще гледам ooooh!
Но този разказ в картинки е по-хубав Hug

# 34
  • Мнения: 280
Асенце,липсваше ни.

Ние имахме изненадващо предложение да оставим малкото драконче при баба и дядо.Аз спах на тръни,а той -цяла нощ.Безсрамник!!!

# 35
  • Мнения: 619
Добро утро!Немога да се сдържа да не ви кажа.
Гледаме По по най и едното дете обясни,че депутатите  hahaha упръдлявали държавата...    Joy

# 36
  • Стара Загора/Бургас
  • Мнения: 77
еееее , чудесно сте си изкарали.....и снимките са красноречиви Laughing

# 37
  • Стара Загора/Бургас
  • Мнения: 77
въъъх   , много ще да сте се изморили снощи с бурни танци щом все още ви няма........
 Crazy

# 38
  • Мнения: 753
оригинално, кралице, поклон  bouquet

п.с. незнаех че в събота всички си мият колите, бях 3 часа на автомивка  Sick и докато дойда до в къщи задната дясна врата вече беше оплескана с нещо бяло,....защо изобщо си загубих времето newsm78

# 39
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
...и докато дойда до в къщи задната дясна врата вече беше оплескана с нещо бяло...

То това бялото не се знае от какво е... Обикновено при жената има последствия деветмесечни...

# 40
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Вкусът на снощните пилешки крилца е още в устата ми Heart Eyes
Сега...кога ще излизаме пак Mr. Green Сержамонта ще почива в четвътрък...което значи, че за мен ще е най-удобно в сряда Mr. Green В петък немога защото моето голямо момче ще удря 30-те Crazy

# 41
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
За следващото излизане нямам претенции. Каквото решите. Ние сме лесни.

И понеже още съм на танцувална вълна. Да ви споделя едно... Танго за трима или шведско танго, кой както го приеме  Mr. Green

# 42
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Абе тези клипчета що не ги отварям бе Twisted Evil Отдавна е така Twisted Evil

# 43
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Абе тези клипчета що не ги отварям бе Twisted Evil Отдавна е така Twisted Evil

Имаш ли инсталиран Флаш Плейър?

# 44
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Нямам естествено Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт