пак за пилето

  • 1 813
  • 23
  •   1
Отговори
знае ли някои защо отпред пилето ни е червено малко?Почиствам всеки ден!!на3месеца е бебчо `благодаря

# 1
  • София
  • Мнения: 4 575
 newsm78 Ми сигурно от памперса. Какво почистваш всеки ден? Отлепена ли е кожичката вече?

# 2
не е забелено още Опитваме Чистя колкото се отваря

# 3
  • Мнения: 1 900
Защо не питаш педиатъра си, как да знаем защо е червено newsm78

# 4
  • Мнения: 3 157
Аз пък реших,че е някоя готварска рецепта,погрешно публикувана в този подфорум Grinning

# 5
  • Мнения: 1 900
Аз пък реших,че е някоя готварска рецепта,погрешно публикувана в този подфорум Grinning
Ох разбихте ме hahaha Joy  chef hahaha

# 6
  • София
  • Мнения: 1 603
Аз пък реших,че е някоя готварска рецепта,погрешно публикувана в този подфорум Grinning

И аз, дори се учудих, каква е връзката м/у пиле и бебе на 3 месеца  hahaha

# 7
  • Мнения: 2 960
знае ли някои защо отпред пилето ни е червено малко?Почиствам всеки ден!!на3месеца е бебчо `благодаря

 :shock: ха пиле............и аз така помислих....нещо свързано с папкането на пилешкото месо и бебето..........а защо е зачервено...питай доктора

# 8
  • Мнения: 9 973
може да се търка в памперса


що се смеете бе хора...........и ние му викаме пиле с ударението накрая Wink

# 9
  • Мнения: 27 524
Всяка главичка на пишлето е червена. Не дъпай кожичката повече, отколкото сама позволява и ако го правиш - само под вода. Друго няма специално да чистиш. Дърпането крие риск от фимоза и образуване на смегма.

# 10
  • Мнения: 1 371
За всеки случай си питай и педиатъра. Почиствай доколкото можеш, но може вътре да се е насъбрала мърсотия.

# 11
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Аз пък реших,че е някоя готварска рецепта,погрешно публикувана в този подфорум Grinning
hahaha Joy Joy Joy
може вътре да се е насъбрала мърсотия.
така е, по добре да го види педи Peace

# 12
  • Мнения: 8 999
Аз пък реших,че е някоя готварска рецепта,погрешно публикувана в този подфорум Grinning
hahaha Joy Joy :35


Не се смей, ViFresh , аз пък реших, че става дума за кървенист сопол. Чувала съм употребата на "пиле" в смисъл на носен секрет. Чувала съм изрази от сорта: "Духни, маме, нослето, да извадим пилето!"

# 13
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Аз пък реших,че е някоя готварска рецепта,погрешно публикувана в този подфорум Grinning
hahaha Joy Joy :35


Не се смей, ViFresh , аз пък реших, че става дума за кървенист сопол. Чувала съм употребата на "пиле" в смисъл на носен секрет. Чувала съм изрази от сорта: "Духни, маме, нослето, да извадим пилето!"

Ей,направо ме разбихте! Joy

speisi77 ,консултирай се с педиатър.Ние можем само да гадаем защо е така.

# 14
  • Мнения: 961
Аз пък реших,че е някоя готварска рецепта,погрешно публикувана в този подфорум Grinning
Ох разбихте ме hahaha Joy  chef hahaha
И аз се заблудих за темата по начина, по който е написано заглавието.  Laughing
Наистина най-добре се консултирай с педиатъра ви.

Общи условия

Активация на акаунт