Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 40 отговора

Интересува ме конкретно в кои студия,салони,клиники в София предлагат този вид услуга?Ако може адрес или коя в част на София се намират.Знам,че има много теми във форума,но там обикновенно се разискват положителни и отрицателни страни на процедурата,доволни и недоволни,цени и т.н.Благодаря предварително!
Цитирай

Никой ли не може да ми даде информация?
Цитирай

София

Имам въпрос към тези, които са пробвали фотоепилацията на горна устна в Дивна Медик.
Разгледах им сайта, но бих искала да чуя и мнението на ползвали услугата. В сайта пише, че за по-добра ефективност на процедурата косъмчетата трябва задължително   да са избръснати преди това до нивото на кожата.
Аз съм правила до сега две процедури фотоепилация, но при друга козметичка, но втория път малко ми изгори устната и сега съм леко разколебана дали да продължа да ходя при нея... Тя не ми е бръснала късъмчетата, а и аз самата съм против това, защото имам малко и съвсем тънички косъмчета, които се съмнявам, че ще останат такива след обръсване .
Моля Ви, споделете опита си  Peace
« Последна редакция: чт, 15 май 2008, 20:47 от L е о »
Цитирай

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=77417.0
Цитирай

Belgium

Аз ходя на козметик в Дивна Медик. Доволна съм много, но за фотоепилацията нямам как да ти споделя, не съм ползвала.
Цитирай

София

Нищо, благодаря ти все пак за мнението за салона.
Надявам се да се включи и някой, който е ходил и на фотоепилация  Wink
Цитирай

Имам конкретен въпрос ,а не разискване по темата!
Цитирай

София

Здравейте момичета Smile
 Бих искала да ми препоръчате добър център за фотоепилация.
Благодаря предварително.
Цитирай

Ще ти отговоря кратко ,по линка ще разбереш защо.Споменавам,че съм ходила в high care center  и резултата е супер.Успех!
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=77417.new#new
Цитирай

Здравейте  Hug
Правил ли си е някой фотоепилация и има ли ефект от нея?
Много сериозно съм се замислила да се подложа на такава процедура, но искам информация от първа ръка.
Цитирай

Варна

Здравейте  Hug
Правил ли си е някой фотоепилация и има ли ефект от нея?
Много сериозно съм се замислила да се подложа на такава процедура, но искам информация от първа ръка.
Има много писано по темата.
Цитирай

Предполагам имаш предвид темата с 95 стр.  Mr. Green, но моят въпрос е конкретно за фотоепилацията  Peace  Има ли някой, който наистина е пробвал?
Цитирай

Ще следя тази тема с интерес, дано да има развитие.
Иначе се престраших за фотоепилация и аз, но съм направила само една процедура, така че е рано да се говори за ефект.
Цената (не става въпрос за в София) е 5 лв. на импулс.
Цитирай

Torrevieja,España

Какво ще рече на импулс-предварително се извинявам за невежеството си,но не е ли на квадратен сантиметър от мястото на което се прави тази процедура.Тук за цялото тяло излиза около 30 000 евро за 2-3 пъти.
И въобще моля някои ако може да ми обясни разликата от фотоепилация и лазерна,болезни ли са и пр.
Цитирай

София, в планината

правя фотоепилация и съм на 5 процедура - но незнам какво да ти кажа - ефект засега има  Laughing
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 40 отговора